Klub obožavatelja lika i djela naše Dum.

Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Evo ja cu, bolje da "zaglavim" robiju nego da ginem skoro u svakoj epizodi :D

Znam, Delija bi sad rekao da cu verovatno da pomesam banku sa ko zna cim... bla, bla, bla... :D

Nećeš ti zaglaviti robiju, mnogima ćeš u seriji prosvirati metak u glavu, i kao masovni ubica mora da dobiješ neku drakonsku kaznu, bićeš osuđena na vešala. yes3 stink.
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Država živi na ''ivici egzistencije'', a poneki se brinu za udobnost sedišta...šta ti je život...:lol:
Od države je i bog dig'o ruke, daj da seriju bar izvučemo...

Nećeš ti zaglaviti robiju, mnogima ćeš u seriji prosvirati metak u glavu, i kao masovni ubica mora da dobiješ neku drakonsku kaznu, bićeš osuđena na vešala. yes3 stink.
Vidi ovog! Dovoljan nam je jedan masovni ubica, šta ti je?!
 
Član
Učlanjen(a)
07.01.2010
Poruka
417
Novac nije problem,Eric je upravo otvorio svoj drugi sef i pokazao koliko mu je jos novca ostalo.:(



Prema tome ja bih predlozio Mars da bira neku bolju boju zadnjeg sedista,mozda bez ili svetla braon a moze i crvena,neka bira po njenom izboru sta joj odgovara.A Dum bih predlozio da zahteva ugradnju mini bara i neko dobro ozvucenje sa muzikom i sve sta joj padne napamet.
Scene snimanja su teske,stresne i potrebno je malo vise udobnosti i opustanja,a i serija mora da ima svoj renome.:???:
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Vidi ovog! Dovoljan nam je jedan masovni ubica, šta ti je?!

E, eve ti ga na, ne može. stink. Mora da bude još jedan masovni ubica, 'oću da Sendi u seriji završi na konopcu, eto to mi je. yes3 :lol:

padne napamet.
Scene snimanja su teske,stresne i potrebno je malo vise udobnosti i opustanja,a i serija mora da ima svoj renome.:???:

Imaće serija svoj renome, ništa ne brini. yes3 Imamo sjajnog scenaristu, a sigurno će ovih dana iz svog bogatog skladišta izvući još neke predloge koji će nas oduševiti. :D Ne zameri mu na nekim monstruoznim idejama, takva je njegova ćud, voli da pokaže koliko je lud, imati njega za scenaristu stvarno je divota, njemu je ludilo stil života. :lol:
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Slazem se da su bas hit ovi stari "izandjali" kamioni,ali me plasi da su i sedista unutra izandjala a ja treba prvo nekog da kindapujem.Zato zahtevam da se od ovog Ericovog ponudjenog novca prvo zameni zadnje sediste u mom kamionu,hocu da se Mars prijatno i udobno oseca kada je budem kindapovao,a za Dum cemo jos da se dogovorimo,ona je skup plen,tu ce Eric jos dosta novca da izdvoji.:???:

Predlažem da prvo otmeš dragu Dum pošto ona mLogo bolje izvoljeva. :D
A i videla sam kako joj zasijaše oči kad je videla one silne pare.:opaaa::lol:
Ljubav je to! shout
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Novac nije problem,Eric je upravo otvorio svoj drugi sef i pokazao koliko mu je jos novca ostalo.:(



Prema tome ja bih predlozio Mars da bira neku bolju boju zadnjeg sedista,mozda bez ili svetla braon a moze i crvena,neka bira po njenom izboru sta joj odgovara.A Dum bih predlozio da zahteva ugradnju mini bara i neko dobro ozvucenje sa muzikom i sve sta joj padne napamet.
Scene snimanja su teske,stresne i potrebno je malo vise udobnosti i opustanja,a i serija mora da ima svoj renome.:???:
Eric doneo pare s dalekog istoka, to stoji. Nego, nije mi jasno kako si ti prvi imao uvid? Šta mutite?

E, eve ti ga na, ne može. stink. Mora da bude još jedan masovni ubica, 'oću da Sendi u seriji završi na konopcu, eto to mi je. yes3 :lol:
Samo preko tebe mrtvog...:D (dužnost mi je da održavam dobre odnose s ocem :blum3:)
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Sendi, ne birni...Ako te budu vešali o drvo, ja ću naići na Delijinom ''ćopavom'' konju Vrancu (znaš da je bio povređen) i onda ću da te spasem...Jes' da će te to koštati, al' ćeš barem ostati živa...:lol:

Mars, ti bi mene ''žrtvovala''...;) E baš će tebe prvo da otme. Lično ću mu platiti....:lol:

Blokus...Ti stvarno nešto ''mutiš''...Tražiš novac od mene, a ti znaš gde je Cantonov sef...Ma nešto si mi sumnjiv...:beee:
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Sendi, ne birni...Ako te budu vešali o drvo, ja ću naići na Delijinom ''ćopavom'' konju Vrancu (znaš da je bio povređen) i onda ću da te spasem...Jes' da će te to koštati, al' ćeš barem ostati živa...:lol:

Mars, ti bi mene ''žrtvovala''...;) E baš će tebe prvo da otme. Lično ću mu platiti....:lol:

Blokus...Ti stvarno nešto ''mutiš''...Tražiš novac od mene, a ti znaš gde je Cantonov sef...Ma nešto si mi sumnjiv...:beee:
Ma kakav konj, sad imamo kamione!
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Nećeš ti zaglaviti robiju, mnogima ćeš u seriji prosvirati metak u glavu, i kao masovni ubica mora da dobiješ neku drakonsku kaznu, bićeš osuđena na vešala. yes3 stink.


Nadam se da je Dum oguglala i da nije toliko osetljiva kad vam dodje "morbidna inspiracija" :???:

I tek da napomenem, u prvim epizodama ti si mi muz tako da verovatno ne bi ni video to vesanje, znas i sam da mi je lako da omasim :D


Sendi, ne birni...Ako te budu vešali o drvo, ja ću naići na Delijinom ''ćopavom'' konju Vrancu (znaš da je bio povređen) i onda ću da te spasem...Jes' da će te to koštati, al' ćeš barem ostati živa...:lol:

Ako me budu vesali o drvo... Ako imas neku bolju ideju ( bandera i slicno, gde vec sve moze ( pobogu wacko2 )) postedi me i nemoj to da pises :D

I nije da ti nisam zahvalna ali jel mogu da platim al', bre, neki dasa da me spase? Ovako izgubih volju da ucestvujem u seriji :D
 
Natrag
Top