Klub obožavatelja lika i djela naše Dum.

LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Što jes jes, poznat je kao veliki majstor slatkorečivih reči, ali šta ćemo sa raskalašnim ponašanjem?:???: :lol: Mada, u pravu si za žanrovsku (ne)određenost serije, ovde sve može i svako svakog može (da za*ebe). :lol: [samo nemo' televizore da dirate, a zlatnika ionako nema tako da njih možete] :lol:


Ma on se tako ponasa samo kad mu se pomene FSS, a i voli da ostavi utisak raskalasnog dase... Ima jos poneku "manu", mrzi me da nabrajam.... Osim tih par stvari, to je jedna mirna i divna dusica :lol:
Mora da si ti "osacovao" televizore kad stalno opominjes, ko ce tebe da pretresa, a? :???:
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Primetio sam da mu je goveđa glava velika inspiracija (da ne spominjem preCednika, Đomlicu i Bata Đoru). :lol: Al mislim da gotivi Čedu, njemu bi sigurno pričao slatkorečive reči. yes3 :lol:


Ma kakve ja veze imam s televizorima, nego vidim da je to novi glumački trend u svetu pa vas na vreme upozoravam da se takvo (raskalašno) :lol: ponašanje neće tolerisati. yes3 stink.
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Tito, jesi kontaktirao Mihajla Vukobratovića? Hteli, ne hteli, on će režirati seriju.
 
Član
Učlanjen(a)
07.01.2010
Poruka
417
Kantona se iznervirao rekao je ako se ne dogovorite oko uloga,on dovodi Brusa Vilisa da zavrsi posao.:lol:
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Kantona se iznervirao rekao je ako se ne dogovorite oko uloga,on dovodi Brusa Vilisa da zavrsi posao.:lol:

Ma da se nisi ti to malo uplašio od silnih otmica? Kriješ se iza Erika...:???:
Mada, i ja bi se uplašila da treba da otmem Dum i mene ... onoooooooliko puta!!!:fool:

Ali, nije mi jasno šta će ti drug Brus? Zovi odmah Chuck Norris-a! :lol::frifgds:
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Tito, jesi kontaktirao Mihajla Vukobratovića? Hteli, ne hteli, on će režirati seriju.


:dwhgarf:


Ne, ne, prema pravilu senioriteta režija se prepušta Zdravku Šopoli. yes3


sotravelika.jpg


:fan_1::fan_1::fan_1:
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Kakav scenarista....:beee:Njemu najvažniji monitori...a glumci mu spadaju sa konja, glumice otimaju tamo neki...., kamioni prave ''šklopocije'', opasnost po život na sve strane, a on brine o monitorima....wacko2 :lol: Na kraju, serija će imati sve monitore, a nijednog glumca....:lol:

Znam ja Sendi, da ti na mene nisi pomislila kada si mislila na naplatu, :???:..., ali sam sigurna da si pomislila na sebe kada je plaćanje u pitanju...Pa koliko si spremna da daš love, pa da ne skačeš u ''ladnu Moravu'' :D

Mars u pravu si...Nije lako Blokusu da otima nazmenično mene i tebe...ali se slažem sa Titom...Sudeći po Blokusovom avatru, ja bih rekla da on ''žrtve'' slaže ko cepanice.....sve ispod 60 kg, za njega je pero kategorija...Ne brini, to mu dođe kao trening....:lol: Samo nisam sigurna, da li je Blokusu veliko opterećenje da bude i kidnaper i snajperista...to su ogromne uloge....:???:

Cantona bi mogao da se pojavi i iz Amerike...tamo je ipak Holivud...yes3
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Lako je naštancovati glumce, ima ih ko alve na birou, ali zato RTS-ova oprema je retka, skupocena i može se reći prilično raritetna, nepromenjena od šesetineke (pričali smo o tome). :lol: A uostalom, onaj ko je rekao da su ljudi najveće blago sigurno nije poznavao nijednog glumca. :roll: Zato Dum, ćuti i budi srećna što ćeš sigurno biti živa do poslednje epizode (a možda i posle nje). yes3 stink.
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Naravno da ima mnogo glumaca na birou, ali ovakvih Bogami nema...To što mi odglumimo, to kamera ne ''hvata''...Mi sve glumimo u jednom ''cugu'', nema ponavljanja..., ono što jednom uradimo ili kažemo pred kamerama, to se više ne ponavlja...yes3...
Veliko je olakšanje da ću možda ostati živa i posle serije...Moram priznati da je to i privilegija...Evo kada pogledam veselu Sendi, meni već sad pođu suze...:lol:
 
Član
Učlanjen(a)
07.01.2010
Poruka
417
Razmisljam nesto da otmem prvo ovu Sendi i tako napravim generalnu probu pred glavno snimanje.:???:

Dodato posle 8 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Ali, nije mi jasno šta će ti drug Brus? Zovi odmah Chuck Norris-a! :lol:

Kakav BRe Chuk Norris, Pa Eric i Bruce Willis su najbolji prijatelji i redovno se druze samo da ga Eric pozove ima Bruce Willis na noge da mu dodje.:lol:
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top