Klub obožavatelja lika i djela naše Dum.

LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Razmisljam nesto da otmem prvo ovu Sendi i tako napravim generalnu probu pred glavno snimanje.:???:

A ja bese treba nekoga da ubijem, jel? Ako ja pocnem sa generalnim probama Tito moze da pocne da trazi novu ekipu. :lol:

Na kraju, serija će imati sve monitore, a nijednog glumca....:lol:

Znam ja Sendi, da ti na mene nisi pomislila kada si mislila na naplatu, :???:..., ali sam sigurna da si pomislila na sebe kada je plaćanje u pitanju...Pa koliko si spremna da daš love, pa da ne skačeš u ''ladnu Moravu'' :D


Kako god da se okrene ova serija ce se zavrsiti bez glumaca, sve vise sumnjam u Titove namere :???:
Jao, kako hoces da me "smutis" smile3. Jel placam Titu ili tebi? :???:


Primetio sam da mu je goveđa glava velika inspiracija (da ne spominjem preCednika, Đomlicu i Bata Đoru). :lol: Al mislim da gotivi Čedu, njemu bi sigurno pričao slatkorečive reči. yes3 :lol:


Mislim da si ovim postom "zaradio" i ti neku slatkorecivu rec :lol:
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Krađa televizora? To je onaj uzeo kao suvenir, uspomenu na svoj omiljeni klub. Zato treba pripaziti na Deliju.
Zar je bitno koga će Blokus prvog oteti? I onako će sve ponoviti više puta.
A ako ćemo da štimujemo uloge po avataru, onda uz mene ide dobra para. Zato ti se, Dum, ne isplati da me ignorišeš...
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
I jeste, posebno ako se uzme u obzir sta placam, skoro pa nista, ne planirajte da vam placam svaki put da me ostavite zivu jos neku epizodu :lol: .

Sendi, ti sama daješ ideje...Ja ništa ne moram da radim...Evo, ovo sada što si rekla za plaćanje da se što duže održiš u životu je idealna pomisao....:???:
Moram preneti ''scenaristi'', čisto da razmisli, koliko puta ja ''profitabilno'' da te oživimo u seriji....:lol:
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Sendi, ti sama daješ ideje...Ja ništa ne moram da radim...Evo, ovo sada što si rekla za plaćanje da se što duže održiš u životu je idealna pomisao....:???:
Moram preneti ''scenaristi'', čisto da razmisli, koliko puta ja ''profitabilno'' da te oživimo u seriji....:lol:

Pozdrav, Dum :D
Vazi, samo se vi dogovorite ali ja placam da me "ozivite" ali zato hocu dodatni honorar za svaku novu nesrecu... Sokovi su to, znas da se glumci sazive sa likom... Tako, pa vi vidite sta vam je i koliko profitabilno :D
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Pozdrav, Dum :D
Vazi, samo se vi dogovorite ali ja placam da me "ozivite" ali zato hocu dodatni honorar za svaku novu nesrecu... Sokovi su to, znas da se glumci sazive sa likom... Tako, pa vi vidite sta vam je i koliko profitabilno :D

Znaš šta Sendi, ja sam došla na ideju, da je tebe najbolje osigurati kod Dunava, obzirom kakve će te sve ''nesreće'' snalaziti u seriji, pare od polisa ima samo da ''pljušte''....Ti nam dođeš ko' ''zlatna koka''....:lol:
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Znaš šta Sendi, ja sam došla na ideju, da je tebe najbolje osigurati kod Dunava, obzirom kakve će te sve ''nesreće'' snalaziti u seriji, pare od polisa ima samo da ''pljušte''....Ti nam dođeš ko' ''zlatna koka''....:lol:


Mozda jedino kasko i to potpuno, visegodisnje sa neodredjenim rokom trajanja, ostalo ne dolazi u obzir... :lol:
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Šta je ovo, neki lajkovi se pojaviše. Nova opcija? Dum, sa svojom sujetom, neopisivo podseća na facebook omladinu (postoje određeni ljudi koji su popularni i čija armija fanova lajkuje svaku njihovu aktivnost, ma šta radili. S druge strane, oni koji nisu toliko popularni dobiju po koji lajk i to retko. U prevodu - lajkuju se ljudi, a ne postovi, iako je prvobitno zamišljeno da bude suprotno). Dum udara hvale samo određenim ljudima. Za njom se donekle poveo i Blokus, pa većinom hvali nju i Mars.
(spamujem po temi, to jeste, al' ovo je forum za spamere... a i da povećam priliv postova, nešto je tema ufitiljila, jedva post dnevno izgura)
Jа̏ !
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Veče BeljO!:al:
Isprobala sam na tebi "like"!;) Nemoj da se žališ za te zahvalnice!
Pitaj mooog druga Tita kakav je potpis imao "onomad" pa će ti sve biti jasno!yes3
 
Natrag
Top