Klub obožavatelja lika i djela naše Dum.

Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Mozda jedino kasko i to potpuno, visegodisnje sa neodredjenim rokom trajanja, ostalo ne dolazi u obzir... :lol:
Znaš šta, to kasko je samo ako budeš vozila kamion, moramo te osigurati i životno, i to kod više osiguravajućih kuća, za svaki slučaj...Obzirom kakav ti je lik u seriji, ne treba rizikovati...yes3
Nego, u poslednje vreme mnogo skrećeš pažnju na sebe, jel' to pokušavaš da budeš ''glavna uloga'' u seriji...Ako je to, onda moraš računati, da nas je mnogo kandidata za glavnu ulogu, kako je počelo svi ćemo biti glavna uloga...:lol:

Obzirom da se dešavaju razni zasotoji na ovom forumu, ja više i ne znam dokle je stigla serija, to jest dokle se stalo:???:
Ne sećam se da li je Blokus već oteo Mars, ili je napravio uvod sa Sendi, a ni da li je Cantona došao iz Amerike...Takođe ne znam ni šta je scenarista poslednje napisao (ako je taj uopšte nešto napisao :lol:) ni da li je Delija došao iz Texasa....:lol:
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Tito, Tito, ja neću glavnu ulogu, ne daj mi je ni po koju cenu! Ne moram ni u svakoj epizodi da se pojavim, svaka treća - puna kapa! Ja ću samo, pošto smo već utvrdili da letim na ''onu'' stranu zakona, da kradem kola i da ih prodajem.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Znaš šta, to kasko je samo ako budeš vozila kamion, moramo te osigurati i životno, i to kod više osiguravajućih kuća, za svaki slučaj...Obzirom kakav ti je lik u seriji, ne treba rizikovati...yes3
Nego, u poslednje vreme mnogo skrećeš pažnju na sebe, jel' to pokušavaš da budeš ''glavna uloga'' u seriji...Ako je to, onda moraš računati, da nas je mnogo kandidata za glavnu ulogu, kako je počelo svi ćemo biti glavna uloga...:lol:

Obzirom da se dešavaju razni zasotoji na ovom forumu, ja više i ne znam dokle je stigla serija, to jest dokle se stalo:???:
Ne sećam se da li je Blokus već oteo Mars, ili je napravio uvod sa Sendi, a ni da li je Cantona došao iz Amerike...Takođe ne znam ni šta je scenarista poslednje napisao (ako je taj uopšte nešto napisao :lol:) ni da li je Delija došao iz Texasa....:lol:

E, ne znam ni ja gde stadosmo, uglavnom se vodi trka za glavnu ulogu ( mada je vec sve jasno al' neka vas :D ) al' znam da ne vozim ja kamion nego Mars pa ako uzmemo u obzir u kakvom je stanju ( kamion, ne Mars ) onda i nju treba osigurati. Samo ne znam odakle nam pare za sva ta osiguranja :???:
Sve u svemu mislim da je scenarista taj koji koci seriju i zabusava ( mozda pravi tajno skroviste za monitore), za ostale zabusante se nadam da ce imati dobro opravdanje jer je Tito rekao da se raskalasno ponasanje nece tolerisati :D

Ja ću samo, pošto smo već utvrdili da letim na ''onu'' stranu zakona, da kradem kola i da ih prodajem.

Uh, zna li se uopste koja je u seriji ova a koja ona strana zakona? Oni sa ove prelaze na onu i obrnuto a ispostavi se da je ona sve vreme bila ova... Sad sam se bas upetljala :???:
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
znam da ne vozim ja kamion nego Mars pa ako uzmemo u obzir u kakvom je stanju ( kamion, ne Mars ) onda i nju treba osigurati. Samo ne znam odakle nam pare za sva ta osiguranja :???:

Pa zar se nije Blokus razmetao s onim parama (što je Eric doneo iz Kine) ovde?

Uh, zna li se uopste koja je u seriji ova a koja ona strana zakona? Oni sa ove prelaze na onu i obrnuto a ispostavi se da je ona sve vreme bila ova... Sad sam se bas upetljala :???:
Ova je ova, sve dok ne postane ona. A kad postane ona, onda će ona biti ova. I tako u krug. Bolje da ne pričamo o stranama. Kradem kola i tačka.
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Samo se vi osigurajte!yes3 Ja vozim samo proverene marke i osećam se... :???:

peterbilt-combo-waupun.jpg


...pa sigurno!!! :lol:

Jedva čekam da uletim u kadar!!!:evil::D
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Samo se vi osigurajte!yes3


Sad kad smo ovo videli i da znas da hocemo, mada ne bi bilo lose i ti da se osiguras bez obzira na to koliko se osecas sigurno. Da ti ipak nabavis za ovu ekipu neki autobus, moze kao onaj iz filma "Ko to tamo peva"... :lol:

Jedva čekam da uletim u kadar!!!:evil::D

Molim te, samo nemoj ti da se "bacis" na generalne probe :D :lol:



Bolje da ne pričamo o stranama. Kradem kola i tačka.

I da znas wacko2 , samo mi javite kad ova postane ona ili obrnuto, ako je uopste bitno... :D
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Mars, koliki kamion si odabrala, zbog tebe ćemo morati da snimamo kadrove na aerodromu, zbog piste....:lol:
Čuj da se ne osiguraš, pa znaš li koliko košta ta ''neman''...Svaki točak ćemo ponaosob da osiguramo...:lol:
I tebe ćemo da osiguramo zajedno sa Sendi, možda dobijemo i neki popust...:lol:
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Ti voziš ili baraba Blokus? Ovaj zadnji deo kabine izgleda kao odličan pritvor.

Vozim ja!yes3 Možda zato hoće da me otme!?:dntknw:
Svideo mu se moj kamion! :fool:

Molim te, samo nemoj ti da se "bacis" na generalne probe :D :lol:

Ne brini draga Sendi, toliko si puta stradala u ovoj seriji da mi je žao da probam kad si u blizini!:lol:

dumspirospero
Mars, koliki kamion si odabrala, zbog tebe ćemo morati da snimamo kadrove na aerodromu, zbog piste....:lol:
Čuj da se ne osiguraš, pa znaš li koliko košta ta ''neman''...Svaki točak ćemo ponaosob da osiguramo...:lol:
I tebe ćemo da osiguramo zajedno sa Sendi, možda dobijemo i neki popust...:lol:​
Onda osiguraj sve!yes3 Imam još točkova ali se ne vide!:D
Možda mi neki zli dusi u 736-oj epizodi probuše gumu!:???:
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Možda mi neki zli dusi u 736-oj epizodi probuše gumu!:???:
Mars, čisto sumnjam da ćeš na onakvom kamionu da osetiš bušnu gumu, a i voziš brate mnogo brzo, pre ćeš ti te huligane da pregaziš, nego što ćeš imati problem sa gumama...Da osiguramo i njih...., mislim huligane...:D
 
Natrag
Top