Klub obožavatelja lika i djela naše Dum.

Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Nego, sekiram se za kamion, nemamo garažu za njega, baš razmišljam da ne bi bilo loše da od tog jednog kamiona napravimo dva ili recimo da od jednog dela napravimo kamp kućicu pa da dajemo pod ''zakup''....:lol:
Neverovatno, serija već zarađuje, a faktički snimanje nije ni počelo....Prava ''glumačka'' mafija....;)

Ti bi moj kamion da komadaš!? A? :what:
Kupi i ti sebi jedan. Zar ti nije Death donirao zlato?smile3:lol:

sendi
Aha, cak i kad se ne razumemo :D
Tad se najbolje razumemo!:D


Sendi i Mars, definitivno osiguravamo kod Wiener städtische, em' su sigurni em su brzi i efikasni...Znači, ne bi bilo loše da same iscenirate ''neke nesrećne okolnosti'', čisto zbog naplate polisa...:lol:


Mi ništa ne činimo namerno!:threaten:Samo se desi!:derisggive:
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Sendi i Mars, definitivno osiguravamo kod Wiener städtische, em' su sigurni em su brzi i efikasni...Znači, ne bi bilo loše da same iscenirate ''neke nesrećne okolnosti'', čisto zbog naplate polisa...:lol:


Dobro je sto su brzi, nadam se da ce moci da postignu sa isplatama :lol:

Ma ne brini, samo kazi koliku stetu treba da napravimo :D:D:D

Tad se najbolje razumemo!:D
Mi ništa ne činimo namerno!:threaten:Samo se desi!:derisggive:


Nekad me malo zbunis smajlicima, ne mogu da pronadjem reci u tvom postu al' skontam na kraju :frifgds:
E, draga moja, objasni ti to "ovima" sto nikad nisu zbunjeni :D
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Mala digresija: bataraka bi trebalo da brendira ovaj naš forumski database error, da nam to postane registarski zaštitni znak (da se piše s onim ™® ). Pa, kad se nekom drugom to desi, onda pare idu ovamo.
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Ti bi moj kamion da komadaš!? A? :what:
Kupi i ti sebi jedan. Zar ti nije Death donirao zlato?smile3:lol:
Ma za to što mi je Death dao, kupila sam pez, žvake i lizalicu...Msilim, da se razumemo, nisam ja nezadovoljna iznosom, nego sam samo to mogla da kupim za ono što mi je dao...:lol:

Dobro je sto su brzi, nadam se da ce moci da postignu sa isplatama :lol:

Ma ne brini, samo kazi koliku stetu treba da napravimo :D:D:D
Pa kad bi bar jedno desetak dana bile u komi....:D
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Ne, vrlo je teško održati porodičnu harmoniju. Ja, recimo, sa svojim roditeljima imam očajne odnose: Dum me se odriče i traži medij preko kog će to objaviti, s Delijom vazda neke tenzije... Evo šta kažu ljudi sa iskustvom:


:D
 
Poslednja izmena od urednika:
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Ne, vrlo je teško održati porodičnu harmoniju. Ja, recimo, sa svojim roditeljima imam očajne odnose: Dum me se odriče i traži medij preko kog će to objaviti, s Delijom vazda neke tenzije... Evo šta kažu ljudi sa iskustvom::D

Prvo, nisi ispunio očekivanja roditelja...Trudili smo se da stvorimo nešto od tebe, a vidi šta je ispalo :lol:
Drugo, nisam se još odrekla tebe, to ću tamo negde oko 500-te epizode..., dotle će biti baš napeto...:blum3:
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Šta se radi, gospodo glumci?;) Evo ekskluzivan snimak sa prve audicije. :beee:

 
Poslednja izmena od urednika:
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Prvo, nisi ispunio očekivanja roditelja...Trudili smo se da stvorimo nešto od tebe, a vidi šta je ispalo :lol:
Drugo, nisam se još odrekla tebe, to ću tamo negde oko 500-te epizode..., dotle će biti baš napeto...:blum3:

Nisam ispunio očekivanja? haha Bio sam u hraniteljskoj porodici 170 epizoda, briga vas...
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Tito, taj nije prošao audiciju sigurno, treba mu pola sata nešto da kaže...Mi nemamo vremena za takve, nama trebaju brzi i efikasni glimci, koji nisu nervozni, kojima ne treba plata i koji ne jedu ništa....:lol:

Beljo, to što si bio u hraniteljskoj porodici 170 epizoda, ne znači da od tebe nije moglo ispasti i nešto bolje....:lol:

Dodato posle 4 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Beljo, od tebe se očekivalo da budeš problematičniji s obzirom na to da te život nije mazio od ranog detinjstva. Moraš da napraviš neki ekces zbog gledanosti. yes3 :beee:

Na primer, da proguta kliker....:D
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top