Klub obožavatelja lika i djela naše Dum.

Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Tito, taj nije prošao audiciju sigurno, treba mu pola sata nešto da kaže...Mi nemamo vremena za takve, nama trebaju brzi i efikasni glimci, koji nisu nervozni, kojima ne treba plata i koji ne jedu ništa....:lol:

Tako je, slažem se, uostalom, k'o da moraju da jedu baš svaki dan... i to 3 obroka?!? Kriza, štednja, ne možemo da se luksuziramo. :lol:




Beljo, to što si bio u hraniteljskoj porodici 170 epizoda, ne znači da od tebe nije moglo ispasti i nešto bolje....:lol:


Nije bilo za njega nade od onog dana kada ste ga ti i Delija šutnuli...sorry
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Tako je, slažem se, uostalom, k'o da moraju da jedu baš svaki dan... i to 3 obroka?!? Kriza, štednja, ne možemo da se luksuziramo. :lol:

Daćemo im po jogurt i kuflu na svakih 40 dana, da se ne ispuste....:lol:


Nije bilo za njega nade od onog dana kada ste ga ti i Delija šutnuli...sorry
Daćemo ga tebi na usvajanje, ako ti je toliko žao...:lol:
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Ali, Dum, ja ne glumim u seriji, ja sam "lice iza scene". yes3 Možda smo mogli da stavimo da ga je neko usvojio, ali ovako ćemo da napravimo veću patetiku, pardon, "emociju". stink.
Pa dobro, ti si scenarista....Eto, ja ću se truditi u seriji da mu baš budem prava maćeha, .....ovaj majka.....:lol:

Samo, ne bi bilo loše da ukrademo neke scene iz Pepeljuge, mnogo mi se dopada onaj deo kada je Pepeljuga bila tužna i usamljena...Mislim da ćemo privući širu žensku publiku, znaš kako su one emotivne i kako ih ''patetika'' podatresa..:lol:
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
A pa nikad nije kasno...Možda je baš sad pravi trenutak da usrećiš jedno ''neshvaćeno dete''....:lol:

Ali, Dum, ja ne glumim u seriji, ja sam "lice iza scene". yes3 Možda smo mogli da stavimo da ga je neko usvojio, ali ovako ćemo da napravimo veću patetiku, pardon, "emociju". stink.

Tipičan razgovor dvoje odraslih o ''problematičnom'' detetu. ''Šta ćemo, kud ćemo s njim...?'' Manite se ćorava posla, nek obijam trafike, kradem kola i gotovo.
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Može Belja...Za početak obijaj trafike, kradi kola...Ali malo kasnije, kada ti ta ''sitnež'' dosadi, ti pređi na pljačku banke i budi ono...baš problem....da zaglaviš u zatvor....Ali onaj okoreli, gde ne moraju roditelji da te obilaze....:lol:
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Može Belja...Za početak obijaj trafike, kradi kola...Ali malo kasnije, kada ti ta ''sitnež'' dosadi, ti pređi na pljačku banke i budi ono...baš problem....da zaglaviš u zatvor....Ali onaj okoreli, gde ne moraju roditelji da te obilaze....:lol:
Zabela je renovirana... :D
Poruka serije roditeljima širom sveta: ne ostavljajte svoju decu kome stignete!
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Pa dobro, ti si scenarista....Eto, ja ću se truditi u seriji da mu baš budem prava maćeha, .....ovaj majka.....:lol:

Samo, ne bi bilo loše da ukrademo neke scene iz Pepeljuge, mnogo mi se dopada onaj deo kada je Pepeljuga bila tužna i usamljena...Mislim da ćemo privući širu žensku publiku, znaš kako su one emotivne i kako ih ''patetika'' podatresa..:lol:


Belja će u suzama da briska prašinu u nekom ozloglašenom prihvatištu za decu... I publika je naša! :lol:


Tipičan razgovor dvoje odraslih o ''problematičnom'' detetu. ''Šta ćemo, kud ćemo s njim...?'' Manite se ćorava posla, nek obijam trafike, kradem kola i gotovo.

Ti bre kao da ne želiš da budeš spašen i izveden na pravi put? :???: Vidiš da razmatramo šta je "najbolje za tebe", tražimo prihvatljivo rešenje. Recimo, da te je Dum zadržala ispao bi dvaput gori nego što si sad, uništila bi te njena "majčinska briga". :lol: Ovako, barem si samo obijač trafika i kradljivac automobila. Ma najvažnije je da ne sediš na 'ladnom betonu. yes3 stink.
 
Natrag
Top