Klub obožavatelja lika i djela naše Dum.

Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Zabela je renovirana... :D
Poruka serije roditeljima širom sveta: ne ostavljajte svoju decu kome stignete!
Poruka deci...
Roditelje ne možete da birate....:D

Belja će u suzama da briska prašinu u nekom ozloglašenom prihvatištu za decu... I publika je naša! :lol:
To sa prašinom je slabo, malo je efektno...Ali na primer...da ga tuku druga deca, da mu ne daju da jede, da mu otimaju lične stvari....je više efektno...:lol: Pun pogodak....

Recimo, da te je Dum zadržala ispao bi dvaput gori nego što si sad, uništila bi te njena "majčinska briga". :lol:
Toliko bih se brinula za njega, da bih ga puštala da ''krade'' za mene...:lol:
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Dobro, maltretiranje se podrazumeva, ali nećemo da preterujemo sa eksplicitnim scenama nasilja da ne izgubimo ciljnu publiku (domaćice, tetke i babe). :lol:
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Dobro, maltretiranje se podrazumeva, ali nećemo da preterujemo sa eksplicitnim scenama nasilja da ne izgubimo ciljnu publiku (domaćice, tetke i babe). :lol:

Naravno, zbog baka, tetki i domaćica, oblačićemo ga u karirane košuljice i pantalone na ivicu (poslušan dečak)....lepo će se izražavati i ponekad ''zaplakati''....Priznaj, da će to biti hit :lol:


Slatko sam se nasmejala :hi:
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Da, da, da! Da kradem za tebe? Ima smisla i dovodi nas do tvoje stare opsesije - zlato.

Beljo, kad čovek pogleda kakvi su ti biološki roditelji, ti si još i zlatan ispao. yes3 stink.


Naravno, zbog baka, tetki i domaćica, oblačićemo ga u karirane košuljice i pantalone na ivicu (poslušan dečak)....lepo će se izražavati i ponekad ''zaplakati''....Priznaj, da će to biti hit :lol:


To prepuštam kostimografima, ali sad kad si to pomenula, moraćemo i neku "finu" frizuricu da mu "namunjimo", recimo ovako:


ronaldoi.jpg


Ili ovako, da bude "Emo":

coolemohairstyleformen.jpg


:lol:


Ajde Dum, nemoj sutra da zakasniš na posao zbog nas (i propustiš priliku da zaradiš novo zlato). :lol: Pozdrav. :hi:
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Evo, cim se scenarista smiluje i pojavi se krene i serija :D

Dum, opet pokazujes svoj smisao da kombinujes odevne predmete, samo si zaboravila da ubacis i bele carapice :lol:

Beljo, hvala tebi sto si u seriji, citam ovo pa vidim da postoji i gora uloga od moje :D

Jao, trazila sam neki klip i naidjoh na ovo, jel i kod nas ide grljenje posle svake "vesti"... :???:

 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Evo, cim se scenarista smiluje i pojavi se krene i serija :D

Dum, opet pokazujes svoj smisao da kombinujes odevne predmete, samo si zaboravila da ubacis i bele carapice :lol:

Beljo, hvala tebi sto si u seriji, citam ovo pa vidim da postoji i gora uloga od moje :D

Jao, trazila sam neki klip i naidjoh na ovo, jel i kod nas ide grljenje posle svake "vesti"... :???:


Naravno, na "grljenje, ljubljenje i plakanje" mora da ide bar 10-15 minuta svake epizode. yes3

E, Sendi, dobra bre ova Ljovisna, nisam ni znao. :???: Sad stvarno verujem da je ova slika tačna: stink.

ljovisna.jpg
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Naravno, na "grljenje, ljubljenje i plakanje" mora da ide bar 10-15 minuta svake epizode. yes3

E, Sendi, dobra bre ova Ljovisna, nisam ni znao. :???: Sad stvarno verujem da je ova slika tačna: stink.

Uh, jedva cekam epizodu gde ce Delija i Belja da se grle, ljube i placu, bice to najgledanija epizoda :D

Jbt., gde nadje ovu sliku :lol:

Em sto je dobra, em sto je lekovita pa ti nemoj da gledas spanske serije :D
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Uh, jedva cekam epizodu gde ce Delija i Belja da se grle, ljube i placu, bice to najgledanija epizoda :D

Jbt., gde nadje ovu sliku :lol:

Em sto je dobra, em sto je lekovita pa ti nemoj da gledas spanske serije :D


Biće to scena "gejastija" od Elton Džona. :lol:

Video sam sliku slučajno pre neki dan pa se setih sad. Stvarno, ako ona ne "izleči", onda ti nema spasa. yes3 stink.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Biće to scena "gejastija" od Elton Džona. :lol:

Video sam sliku slučajno pre neki dan pa se setih sad. Stvarno, ako ona ne "izleči", onda ti nema spasa. yes3 stink.


Bar nece morati da za tu epizodu uce tekst :D

E, tesko da ce mene Ljovisna da izleci, ipak sam za musku populaciju, samo se ti "leci" :D
 
Natrag
Top