Klub obožavatelja lika i djela naše Dum.

Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Bar nece morati da za tu epizodu uce tekst :D

E, tesko da ce mene Ljovisna da izleci, ipak sam za musku populaciju, samo se ti "leci" :D


Dobro, nisam ni mislio da će da "leči" žene. stink.

Za tebe specijalno, broj 1 zavodnik iz serija: stink.

fernandocolunga300x350.jpg



Laku noć, (ne)radni svete, do neke sledeće prilike. ;) :hi:
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Dobro, nisam ni mislio da će da "leči" žene. stink.

Za tebe specijalno, broj 1 zavodnik iz serija: stink.

Laku noć, (ne)radni svete, do neke sledeće prilike. ;) :hi:


Tebi se on svidja?! :rofl2:

Jos mi kazi i da si na to naleteo slucajno, pratis, Tito, serije, provaljen si :D

Jes' da kasnim al' laku noc :hi:
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Tebi se on svidja?! :rofl2:

Jos mi kazi i da si na to naleteo slucajno, pratis, Tito, serije, provaljen si :D

Jes' da kasnim al' laku noc :hi:


Pa to je "poklon" za tebe, čovek je naširoko poznat, on ti je u svetskim okvirima ono što Delija pokušava da bude u forumskim. :roll:

A serije moram da pratim, takav mi pos'o, jbg.:)
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Pa to je "poklon" za tebe, čovek je naširoko poznat, on ti je u svetskim okvirima ono što Delija pokušava da bude u forumskim. :roll:
Da, on gostuje po emisijama, dnevnicima, posećuje sportska i kulturna dešavanja, drži tribine o glumi i zavodništvu... Treba da izdvojimo sredstva da pošaljemo Tita u Španiju da odsluša njegov kurs i dobije sertifikat.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Pa to je "poklon" za tebe, čovek je naširoko poznat, on ti je u svetskim okvirima ono što Delija pokušava da bude u forumskim. :roll:

A serije moram da pratim, takav mi pos'o, jbg.:)

Uh, ucinilo mi se da si napisao da si slucajno naleteo pa pomislih da nisi u toku :D

A za to sto mi diras "muza" sad cu nesto da kazem Belji ( sto ce mozda da mi se obije o glavu... ) :D

Treba da izdvojimo sredstva da pošaljemo Tita u Španiju da odsluša njegov kurs i dobije sertifikat.

Jao, Beljo, kakva Spanija. Evo ja se odricem honorara da posaljemo Tita u Rusiju, nikad se ne zna kad moze da mu zatreba... E, da je "onomad" znao ruski... tease
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
A za to sto mi diras "muza" sad cu nesto da kazem Belji ( sto ce mozda da mi se obije o glavu... ) :D

Kakvog crnog muža?! Pa kol'ko vas ima istog čoveka?

[/QUOTE] Jao, Beljo, kakva Spanija. Evo ja se odricem honorara da posaljemo Tita u Rusiju, nikad se ne zna kad moze da mu zatreba... E, da je "onomad" znao ruski... tease[/QUOTE]
Rusija? Dum da se odrekne svog honorara, pa ne bi bilo dovoljno za Rusiju. Drugo, ''onomad'' je verovatno period pre moje pojave na forumu - ne znam ništa o tome!
 
Poslednja izmena:
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Kakvog crnog muža?! Pa kol'ko vas ima istog čoveka?
Jao, Beljo, kakva Spanija. Evo ja se odricem honorara da posaljemo Tita u Rusiju, nikad se ne zna kad moze da mu zatreba... E, da je "onomad" znao ruski... tease[/QUOTE]
Rusija? Dum da se odrekne svog honorara, pa ne bi bilo dovoljno za Rusiju. Drugo, ''onomad'' je verovatno period pre moje pojave na forumu - ne znam ništa o tome![/QUOTE]


Nista, bre, ne pratis. Pa znas da je na pocetku serije on moj "muz" i ja sam prema njemu zla pa on nalazi utehu kod Dum, valjda su im i "interesi" slicni :fool:ali cu zato pre toga posteno da ga :aikido: :D

Ma samo za put mu treba, tamo ce mozda imati besplatan smestaj :frifgds:
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Nista, bre, ne pratis. Pa znas da je na pocetku serije on moj "muz" i ja sam prema njemu zla pa on nalazi utehu kod Dum, valjda su im i "interesi" slicni :fool:ali cu zato pre toga posteno da ga :aikido: :D
To znam, zato me i čudi ono ''ne diraj mi muža''. Treba da navali samo!
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Aha, znaci ubedljiva sam :D ! Pa to ja malo na pocetku serije, moram da glumim da sam fina, tek kasnije se otkrivaju moje prave osobine :vampire:

Ti i ja, kao dva negativca, treba da sklopimo pakt. Negativci uvek sarađuju međusobno, dok se ovi ''dobri'' svađaju, natežu upravo zbog ''principa'' (u to spada i savest) koji ih čine dobrim.
 
Natrag
Top