Klub obožavatelja lika i djela naše Dum.

Član
Učlanjen(a)
07.01.2010
Poruka
417
Ti voziš ili baraba Blokus? Ovaj zadnji deo kabine izgleda kao odličan pritvor.

Vozimo na smenu...malo ja,malo Mars...pa opet ja,pa Mars...tako da smo se bas navozali,zamalo da se onesvestimo od voznje...malopre smo se silom ukrcali na trajekt...a na koje ostrvo idemo, e to necemo da vam kazemo,to treba da otkrijete...:lol:
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Ej Blokus, pa to je super zaplet...Pa samo potraga za vama ima da traje bar 20-tak epizoda...:lol:
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Samo se vi osigurajte!yes3 Ja vozim samo proverene marke i osećam se... :???:

peterbilt-combo-waupun.jpg


...pa sigurno!!! :lol:

Jedva čekam da uletim u kadar!!!:evil::D
Jadna Mars... supan2 Nisi ti takav tip da se nosiš s ovim alavim alama (Delija, Dum), pa si kakvu-takvu sigurnost potražila u ovoj mašineriji. Znam da voliš smajlije, ali jasno je da ovaj :)evil:) nema veze s tobom, to ti tako samo pred ''društvom''.;)
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Jadna Mars... supan2 Nisi ti takav tip da se nosiš s ovim alavim alama (Delija, Dum), pa si kakvu-takvu sigurnost potražila u ovoj mašineriji. Znam da voliš smajlije, ali jasno je da ovaj :)evil:) nema veze s tobom, to ti tako samo pred ''društvom''.;)

Ma pusti, foliram se ali nemoj nikome da kažeš!:butgcher:
Uleteću kad bude vozio "malo Blokus":D:dance2:. Zato nemoj da plačeš. :razz: Ne.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Da osiguramo i njih...., mislim huligane...:D


Čuj da se ne osiguraš, pa znaš li koliko košta ta ''neman''...Svaki točak ćemo ponaosob da osiguramo...:lol:
I tebe ćemo da osiguramo zajedno sa Sendi, možda dobijemo i neki popust...:lol:


Nego sta, i svaki far na kamionu da se osigura, uticnice gde ce biti prikljuceni monitori... gde ima tu se i prosipa... Nego ti nama lepo kazi sa kojom osiguravajucom kucom "radis"? :D

Samo se nadaj... Mislim, za Mars i mene popust?! Pa nisu oni ludi :lol:
Ne brini draga Sendi, toliko si puta stradala u ovoj seriji da mi je žao da probam kad si u blizini!:lol:


Ma ne brinem ja zbog sebe nego bilo bi suludo da "pogines" pre pocetka serije, nekako sam navikla na to da ti treba da me "pregazis", ne mogu sad na nekog drugog da se navikavam... A i pored tebe gajim neku nadu da ces da omasis :D
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Samo se nadaj... Mislim, za Mars i mene popust?! Pa nisu oni ludi :lol:


Ma ne brinem ja zbog sebe nego bilo bi suludo da "pogines" pre pocetka serije, nekako sam navikla na to da ti treba da me "pregazis", ne mogu sad na nekog drugog da se navikavam... A i pored tebe gajim neku nadu da ces da omasis :D

Uvek smo se odlično razumele draga!:roll:;)
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Uniqa i/ili Wiener städtische - u ta dva društva imam vezu. Nego, ovaj Blokus se nešto ućutao, da ne bude nešto ovako:

 
Poslednja izmena od urednika:
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Sendi i Mars, definitivno osiguravamo kod Wiener städtische, em' su sigurni em su brzi i efikasni...Znači, ne bi bilo loše da same iscenirate ''neke nesrećne okolnosti'', čisto zbog naplate polisa...:lol:
Nego, sekiram se za kamion, nemamo garažu za njega, baš razmišljam da ne bi bilo loše da od tog jednog kamiona napravimo dva ili recimo da od jednog dela napravimo kamp kućicu pa da dajemo pod ''zakup''....:lol:
Neverovatno, serija već zarađuje, a faktički snimanje nije ni počelo....Prava ''glumačka'' mafija....;)

Da ne bi bilo, da su samo pare važne....dosta toga će se posvetiti umetničkom dojmu...Svi glumci će imati ''markiranu'' garderobu i oblačiće se po danima....Ponedeljak-žuta boja, utorak-crvena, sreda- zelena, četvrtak-narandžasta...Međutim, moraćemo da vodimo računa kada snimamo kadrove na ulicama centra grada, da nam prolaznici ne ''uvale'' metle, jer ćemo možda podsećati na radnike gradske čistoće...:lol:
 
Natrag
Top