Klub obožavatelja lika i djela naše Dum.

Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Ako me budu vesali o drvo... Ako imas neku bolju ideju ( bandera i slicno, gde vec sve moze ( pobogu wacko2 )) postedi me i nemoj to da pises :D
I nije da ti nisam zahvalna ali jel mogu da platim al', bre, neki dasa da me spase? Ovako izgubih volju da ucestvujem u seriji :D
Ti da platiš? Ti? :beee:
Bre ležiš na zlatu, a stisla seeeee...:lol: U zavisnosti kakvog dasu želiš da te spase, takva će i cena biti...Pa ti sad vidi... il' da ga merimo na ''kantar'' (mislim na težinu) ili da ga propitamo nešto iz školskog gradiva...(mislim na pamet)....:D

:hi:
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Koji dasa? Može samo Blokus da te otme, ništa više. (ali on izgleda nije zagrejan... hoću reći zainteresovan za tebe)


Ma sa Titom cu ja da se dogovorim ( moram da pocnem da se "dogovaram" kao Dum, placanjem :D ) da napravi neke izmene pa da to bude Delija pre nego sto shvati da sam zla :D
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Ti da platiš? Ti? :beee:
Bre ležiš na zlatu, a stisla seeeee...:lol: U zavisnosti kakvog dasu želiš da te spase, takva će i cena biti...Pa ti sad vidi... il' da ga merimo na ''kantar'' (mislim na težinu) ili da ga propitamo nešto iz školskog gradiva...(mislim na pamet)....:D

:hi:

E, sad videh da si tu a ne radi izmena wacko2

Cuvam za "crne dane", mozda mi zatreba sanduce :lol: . Evo, upravo se izjasnih za dasu ( nemoj ga na kantar, necemo da ga brukamo mada i ovo drugo... :D) samo cekam Tito da da "blagoslov" :D

Pozdrav :hi:
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Samo ako ti izmena pomogne! :lol:
Zarazila si se draga Sendi i osim što ponekad mašiš, počela si da pričaš samo o plaćanju.
Na koga to tako silno liči?:???:smile3

Evo Dum, žrtvovaću se, neka mene Blokus prvo otme pa neka me posle vrati, pa neka otme tebe, pa opet mene,
pa tebe, pa tebe, pa tebe...:dntknw:;)
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Samo ako ti izmena pomogne! :lol:
Zarazila si se draga Sendi i osim što ponekad mašiš, počela si da pričaš samo o plaćanju.
Na koga to tako silno liči?:???:smile3

Evo Dum, žrtvovaću se, neka mene Blokus prvo otme pa neka me posle vrati, pa neka otme tebe, pa opet mene,
pa tebe, pa tebe, pa tebe...:dntknw:;)


E, Mars, kad mi ti kazes onda mi je stvarno neprijatno sto masim :blum3: :lol:

Na Dum, jel? :???: :D
A, ne, ja ne trazim da mi se plati, ja nudim da platim za malo bolju ulogu :D
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Eto, Sendi, dobro si me podsetila i na taj deo priče, taman posla da zaboravimo i tebi nekog da nađemo (nakon što se podžapaš sa mužem). stink. U potrazi za pravim likom, rukovodio sam se najviše avatarima. Belja, em je sin tvog muža, em lik sa njegovog avatara nikako nije švalerski tip, tako da on otpada. Kantona takođe otpada, pošto njegov avatar govori da mu je draža gitara od žene (uostalom, kao i kod mene). :lol: Tako da ostaje jedan jedini, pravi baja: Blokus. yes3 Sudeći po avataru, može on da se izbori sa 2-3 žene lagano. Doduše, on nešto najviše muti sa Mars, al to ću morati da presečeš i da ga "preusmerim" na tebe, Sendi. :) Sa Mars će imati samo platonsku varijantu, a sa tobom može biti ono pravo (zavisi koliko zlatnika scenarista dobije). :(

Dodato posle 4 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Marsovka, pa jadan Blokus iskilaviće se od silnih otmica, ko šta radi on će samo tebe i Dum da nosa tamo-amo po vasceli dan. :lol:
 
Poslednja izmena:
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
...a sa tobom može biti ono pravo (zavisi koliko zlatnika scenarista dobije). :(

Ma kakav Blokus, pa ne zna se ko je "gori" od nas dvoje u seriji, sta mi znaci da me spase kad treba da me ubije. Nista, bre, ne razmisljas wacko2

E, eto sad ko pominje placanje :D
Nema nista od toga, il' Delija il' 'ladna Morava, ne pitam za cenu :lol:
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
[Nema nista od toga, il' Delija il' 'ladna Morava, ne pitam za cenu :lol:/QUOTE]


Ajde za trenutak da zanemarimo tu suludu i potpuno neshvatljivu želju da budeš sa Delijom (makar i u seriji), :lol: ali bre ti tražiš da tvoj švaler bude tvoj muž?!? :???: Još nisam čuo za takvu pojavu, moram priznati. To je mnogo i za špansku seriju. stink.


P.S. Glumci, mojne da ste krali neke monitore i televizore sa snimanja, bićete kontrolisani na izlazu. :lol:
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
[Nema nista od toga, il' Delija il' 'ladna Morava, ne pitam za cenu :lol:/QUOTE]


Ajde za trenutak da zanemarimo tu suludu i potpuno neshvatljivu želju da budeš sa Delijom (makar i u seriji), :lol: ali bre ti tražiš da tvoj švaler bude tvoj muž?!? :???: Još nisam čuo za takvu pojavu, moram priznati. To je mnogo i za špansku seriju. stink.


P.S. Glumci, mojne da ste krali neke monitore i televizore sa snimanja, bićete kontrolisani na izlazu. :lol:

:lol:

E, pa znas ti kako on ume da prosipa slatkorecive reci ( ono da hoce da me obesi kao da nisam procitala... ) :lol:

A vidis da je cela serija prozeta svim mogucim zanrovima, bas bi neko na to obratio paznju. Uostalom, sto je besmislenija bice veca gledanost. Ja to zbog toga, ne zbog Delije :D

Ma vodi racuna o parama i zlatnicima, znas kakva je ekipa... Dum, ne mislim na tebe, stvarno... :lol:
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
E, pa znas ti kako on ume da prosipa slatkorecive reci ( ono da hoce da me obesi kao da nisam procitala... ) :lol:

A vidis da je cela serija prozeta svim mogucim zanrovima, bas bi neko na to obratio paznju. Uostalom, sto je besmislenija bice veca gledanost. Ja to zbog toga, ne zbog Delije :D

Ma vodi racuna o parama i zlatnicima, znas kakva je ekipa... Dum, ne mislim na tebe, stvarno... :lol:


Što jes jes, poznat je kao veliki majstor slatkorečivih reči, ali šta ćemo sa raskalašnim ponašanjem?:???: :lol: Mada, u pravu si za žanrovsku (ne)određenost serije, ovde sve može i svako svakog može (da za*ebe). :lol: [samo nemo' televizore da dirate, a zlatnika ionako nema tako da njih možete] :lol:
 
Natrag
Top