Klub obožavatelja lika i djela naše Dum.

TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Eto Blokus, a ja sve uveravam da sam emotivna, al' mi niko ne veruje...:lol:
Mada, mene su proglasili za ozloglašenog materijalistu, plašim se ipak da na kraju ne krenemo serijal o tebi...:''Kako sam postao prosjak''....:lol:.
Pa da, svakom, ko navrati ovde, pričaš istu priču :blum3:. Al' dobro, lepa je zapadna Srbija. Eto, ja sam na Tari samo bio 5 puta, a gde su Zlatar, Zlatibor...
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Pa da, svakom, ko navrati ovde, pričaš istu priču :blum3:. Al' dobro, lepa je zapadna Srbija. Eto, ja sam na Tari samo bio 5 puta, a gde su Zlatar, Zlatibor...
Pa ne baš svakom, tebi ne pričam nikakvu priču, uglavnom te ignorišem....yes3 i uzdržavam se od svakog komentara, jer poštujem sve ljude koji ovde svraćaju, pa i tebe..., bez obzira na tvoj pokušaj da ''miniraš'' temu, jer ti je sve ''isto''...
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Pa ne baš svakom, tebi ne pričam nikakvu priču, uglavnom te ignorišem....yes3 i uzdržavam se od svakog komentara, jer poštujem sve ljude koji ovde svraćaju, pa i tebe..., bez obzira na tvoj pokušaj da ''miniraš'' temu, jer ti je sve ''isto''...
Uf, uf, uf... Samo mi još Delija fali da me dotuče...
Elem, znam već da dvosmisleno pišem i inače pričam svakodnevno, ali mi nije jasno kako se ljudi najčešće uhvate za alternativni smisao mojih reči. Nisam rekao da je sve isto, samo sam skrenuo pažnju na činjenicu da se često vraćamo na određene motive, periodično na 7-10 dana. I to treba malo modernizovati. U stvari, možda grešim. Možda baš tako treba - reprodukcija lajt motiva. (setimo se samo reakcija na moju reformu serije, prema kojoj pola likova gine, uključujući i mene)...
Da sam nameravao da ''miniram'', ne bih ovoliko ostao ovde i ne bih ni sve ovo pisao...
Jа̏ !
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Uf, uf, uf... Samo mi još Delija fali da me dotuče...
Elem, znam već da dvosmisleno pišem i inače pričam svakodnevno, ali mi nije jasno kako se ljudi najčešće uhvate za alternativni smisao mojih reči. Nisam rekao da je sve isto, samo sam skrenuo pažnju na činjenicu da se često vraćamo na određene motive, periodično na 7-10 dana. I to treba malo modernizovati. U stvari, možda grešim. Možda baš tako treba - reprodukcija lajt motiva. (setimo se samo reakcija na moju reformu serije, prema kojoj pola likova gine, uključujući i mene)...
Da sam nameravao da ''miniram'', ne bih ovoliko ostao ovde i ne bih ni sve ovo pisao...
Jа̏ !
Belja, baš si lepo odgovorio...Vidi se da si kulturan i lepo vaspitan...sav si na oca (Deliju) stink. ....E ovo ti nisam do sada rekla.,,,Nije isto :lol:
Opušteno, serija mora da se razvlači, i pojedine scene da se ponavljaju više puta..pa kako misliš da dođemo do 1001 epizode, kako? :lol:
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
I iskreno, da nema ove teme na kojoj se okuplja par zabavnih ljudi, ne bih više ni imala motiva da svraćam...yes3

I ja sam zabavna!:D I ja:D I ja:D
Dummm draga, gde si?;)

Nego da vas samo pitam, zašto ste ljubomorni što je meni moooj drug Titooo pripremio "srećan kraj"?shout
Sram da vas bude, ja bi bila srećna da neko od vas preživi da imam s kim da blesim.smile3
Samo me strah da me Blokus ne posmatra, tajno, na mušicu:taunt:
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Samo me strah da me Blokus ne posmatra, tajno, na mušicu:taunt:
Čuo sam da Blokus posećuje špijunske radnje, u potrazi za dvogledima, prisluškivačima, kamericama za prismotru... Pa, Mars, ako ti je skoro dolazio neki majstor ili treba uskoro da dođe - otkaži (sve su to njegovi)!
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
I ja sam zabavna!:D I ja:D I ja:D
Dummm draga, gde si?;)

Nego da vas samo pitam, zašto ste ljubomorni što je meni moooj drug Titooo pripremio "srećan kraj"?shout
Sram da vas bude, ja bi bila srećna da neko od vas preživi da imam s kim da blesim.smile3
Samo me strah da me Blokus ne posmatra, tajno, na mušicu:taunt:
Pozdrav Mars...;)
Ja ljubomorna...Jaaa....Bože sačuvaj...Pa i ja ću ''preživeti'', na iznenađenje i scenariste... pitaš se kako....Nekim čudom....:lol:
I baš u momentu, kada mi bude ''opelo'', ja se budim iz ''kliničke smrti''....:lol: Međutim, dal' od straha, dal od uzbuđenja, ili iznenađenja, umiru...Delija, Belja istovremeno.....I ja ostajem na kraju sama ali živa i odlazim u nepoznatom pravcu...Idilično, zar ne?....:lol:
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Čuo sam da Blokus posećuje špijunske radnje, u potrazi za dvogledima, prisluškivačima, kamericama za prismotru... Pa, Mars, ako ti je skoro dolazio neki majstor ili treba uskoro da dođe - otkaži (sve su to njegovi)!

Sad kad razmislim:stupid:... dolazio je Rajko, onaj pogrešni (objasniće ti mama Dum ko je on) možda je on nešto petljao sa Blokusom.:ugeek:Ko zna?
Ponosna sam što sam ti tetka kad vidim kako si bistar i pronicljiv.;)
I baš u momentu, kada mi bude ''opelo'', ja se budim iz ''kliničke smrti''....:lol: Međutim, dal' od straha, dal od uzbuđenja, ili iznenađenja, umiru...Delija, Belja istovremeno.....I ja ostajem na kraju sama ali živa i odlazim u nepoznatom pravcu...Idilično, zar ne?....:lol:

A ti draga, samo da ti budeš glavna - nek' svi umru ( i Mileva d'umre):lol:
Taman kad sam malo ja glavna i Blokus planira da me otme ti ćeš da se budiš iz kome i da neobjašnjivo ispariš.:beee:
Da nećeš možda tebe da otme?:thinking:

Nece blokus nista lose da ti uradi,samo se sprema da te kindapuje,a mozda ti se i svidi...:lol:
Ostajem bez teksta :girl_sad::rofl2::red::girjhjklpital:
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Pošto nema glavnih likova na setu, moraćemo ovu priču o špijunskoj/kidnaperskoj aferi sa Blokusom i Mars da ubacimo. yes3 A Dum i Deliji 20% od plate, odmah. :beee: I svaki dan da idu po burek za ekipu. victory
 
Natrag
Top