Klub obožavatelja lika i djela naše Dum.

Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Aaaa, tu si Tito, sad sam na tvojoj strani....Nema Delije....:lol:
Ne znam šta si postavio, ne vidim...Al' mora da je nešto autentično.....:lol:

Tito, Delija se skroz pogubio...da li zbog DatabaseEror ili zbog zahuhtalog serijala...ali sve manje je onog starog Delije, a sve više Delije iz Kasandre 2....:lol:


Aaaaa, vidi kako si se odmah ispravila, i pre pretnje sakaćenjem tvog lika. :lol: Postavio sam mu onog zlzlzlzlzzl, a drugi klip je za tvoj post, Sava o kurvama, licimurima i demonima. :lol:


Draga moja Dum, Delija se pogubio jer mu se otkačila žica u koja je spajala (jedine) dve sive ćelije u glavi. :lol:

Ej, nemoj samo okice da mi diraš...A da me ''ogluviš'' , ionako nemam šta pametno da čujem...:lol:


:hi:


Neću sad kad si se "ispravila", al mogu da ti pozajmim čepiće za uši kad krenu Delijine replike, što je sigurno, sigurno je. :lol:

:hi:
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Ne verujem Dum da će Bog da ti pošalje znak spasenja, đavolsko si ti devojče, i u seriji će pokušati par puta da te ubiju, ali tebe ni metak neće. :lol: A na Tita ne obračaj pažnju, čudno je raspoložen, izgleda da puši najbolju koku. stink. Tito, žao mi je što nisam bio tu, da te izdevetam tako da se pušiš. :lol: A i mene ne zanima ić, šta će reći, jedan forumski psić. :lol:
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Delija, naš forumski diko
sve ćeš ih zajebati u seriji, kao niko
videće publika da s tobom nema šale
platiće glavom slave željne ale. yes3 :lol:


Dum, ako hoćeš da se spasiš, moraćeš da se umilostiviš glavnom liku, nema druge. stink.
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Lepo ste pisali, pa eto, nahvalih vas malo.
De si Beljo, nadam se da više nisi ljut na tatu. :D Naravno, u seriji ćemo biti profesionalci, tako da publika neće ni da primetiti da samo u lošim odnosima. :D I ajd' već jednom izađi iz tog mumifikovanog stanja. stink.

Dodato posle 25 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Evo, i Belja me ignoriše, svi beže od mene k'o da sam đavo. stink. E kuku meni, pržiću se u paklu. :lol:
Svašta! Šta je ovo, Delija?! Demonstriraš svoje glumačke sposobnosti?

Čula sam da je Tito vrlo ''prgav'', ne zna za šalu..Sa njim samo oprezno..Ne bi bilo loše da mu posvetiš par stihova da ga ''smekšaš'' zbog te njegove ''teške'' naravi...stink.

Ma rekla sam ima ja da je sve to meni sumnjivo i da treba da preispitaju sve što Tito radi, ali oni kažu da su se na Tita sažalili, zbog nesretnog slučaja sa starim ''računarom'', saosećaju sa njim, pa će mu dopustiti da još malo škraba, pardon piše scenarij...:lol: E sad, da li će to mene da košta, t.j. moju popularnost, diskutabilno je..Ali ja sam spremna da se žrtvujem zbog umetnosti...yes3


Eto, zato smo i učesnici serije...yes3
Ova serija ne trpi licemerje uopšte, samo ''ubistva'', ''krvoprolića'' i ''nesrećene slučajeve''...:lol:


E sad ne znam kakav znak..Ako je u vidu ''munje'', da izađem van da ''hvatam''?....:lol:


Čula sam da je Tito vrlo ''prgav'', ne zna za šalu..Sa njim samo oprezno..Ne bi bilo loše da mu posvetiš par stihova da ga ''smekšaš'' zbog te njegove ''teške'' naravi...stink.

Ma rekla sam ima ja da je sve to meni sumnjivo i da treba da preispitaju sve što Tito radi, ali oni kažu da su se na Tita sažalili, zbog nesretnog slučaja sa starim ''računarom'', saosećaju sa njim, pa će mu dopustiti da još malo škraba, pardon piše scenarij...:lol: E sad, da li će to mene da košta, t.j. moju popularnost, diskutabilno je..Ali ja sam spremna da se žrtvujem zbog umetnosti...yes3


Eto, zato smo i učesnici serije...yes3
Ova serija ne trpi licemerje uopšte, samo ''ubistva'', ''krvoprolića'' i ''nesrećene slučajeve''...:lol:


E sad ne znam kakav znak..Ako je u vidu ''munje'', da izađem van da ''hvatam''?....:lol:

Dodato posle 6 minuta:
--------------------------------------------------------------------------


Aaaa, tu si Tito, sad sam na tvojoj strani....Nema Delije....:lol:
Ne znam šta si postavio, ne vidim...Al' mora da je nešto autentično.....:lol:

Tito, Delija se skroz pogubio...da li zbog DatabaseEror ili zbog zahuhtalog serijala...ali sve manje je onog starog Delije, a sve više Delije iz Kasandre 2....:lol:
Dum, Dum :D stari licemer! Zato si i uspela da iskamčiš da ti naprave temu, samo tvoju. :acute:


Delija, naš forumski diko
sve ćeš ih zajebati u seriji, kao niko
videće publika da s tobom nema šale
platiće glavom slave željne ale. yes3 :lol:


Dum, ako hoćeš da se spasiš, moraćeš da se umilostiviš glavnom liku, nema druge. stink.
Tito, videvši šta je sve Dum stekla zahvaljujući svom licemerju, kreće istim stopama...;)
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Ne verujem Dum da će Bog da ti pošalje znak spasenja, đavolsko si ti devojče, i u seriji će pokušati par puta da te ubiju, ali tebe ni metak neće. :lol: A na Tita ne obračaj pažnju, čudno je raspoložen, izgleda da puši najbolju koku. stink. Tito, žao mi je što nisam bio tu, da te izdevetam tako da se pušiš. :lol: A i mene ne zanima ić, šta će reći, jedan forumski psić. :lol:

Nego šta će nego da se Bog smiluje na mene...JA OD SUTRA POSTIM....:lol:


Dum, ako hoćeš da se spasiš, moraćeš da se umilostiviš glavnom liku, nema druge. stink.
Ne znam ko je glavni lik...Ja čak nisam ni primetila da ima neko ''glavniji'' od mene...:lol:


Dum, Dum :D stari licemer! Zato si i uspela da iskamčiš da ti naprave temu, samo tvoju. :acute:
Nisam ništa iskamčila..Najbolje je autora teme da pitaš, zašto je otvorio ovu temu...Ali pošto autor ima preča posla, sad ću da ti dam odgovor...
Tema je otvorena baš meni, za zasluge i zalaganje, jer baš u tome momentu kada su se delili zlatni satevi za doprinos ovom forumu, desio se Database eror, i ja sam ostala bez sata, pa se Eric sažalio i kao znak utehe otvorio mi ovu temu...Eto...yes3
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
O došo je i Belja, s njim uvek ima veselja.:D De si Beljo, je*o te patak. :DNaravno da nije Dum licemer, Beljo stvarno nisi fer,samo bi da laješ kao ker. :lol: Ne zameri Dum, Belja je stalno u polusnu, baulja forumom i sve mu se nešto priviđa. yes3 stink.

Tito tebi sam u poruci rekao šta te očekuje, šamaranje komentarima posle koga ima da ti dugo zuji u ušima. :lol:

Dum, iskoristi priliku dok nisam tu da se nametneš za glavnu ulogu. :D

Drugovi forumaši, ajd' sad zdravo. :hi:
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433

Obratite pažnju na stihove:
...Vidim da tapkam u mestu
da je sve prazan hod...
Tako otprilike izgleda ova tema trenutno. Vrti se jedno isto, što bi Rambo Amadeus rekao:
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
07.01.2010
Poruka
417
Blokuse, skini Dum. :lol: Njene laži na forumu se šire, a siguran sam da joj pare iz očiju vire. :lol: Dum, pa ti znaš da sam ja osećajan, prihvatam da budem u drugom planu, ne želim da ti ugrozim sujetu. yes3 stink.

Skinuo bih ja rado Dum,ali sam vremenom poceo da se zaljubljujem u nju,a i mars mi se svidja,pa se plasim da ne izludim,a vec imam nocne more i svasta sanjam.:(
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
O došo je i Belja, s njim uvek ima veselja.:D De si Beljo, je*o te patak. :DNaravno da nije Dum licemer, Beljo stvarno nisi fer,samo bi da laješ kao ker. :lol: Ne zameri Dum, Belja je stalno u polusnu, baulja forumom i sve mu se nešto priviđa. yes3 stink.
Znam Delija kako se osećaš zbog Belje stink., ali mali nikako da te sluša...Oteo se kontroli...Najbolje da mu uvedeš neku kaznu...Na primer, nema plazme 10 dana...:lol: Pa nek vidi....

Skinuo bih ja rado Dum,ali sam vremenom poceo da se zaljubljujem u nju,a i mars mi se svidja,pa se plasim da ne izludim,a vec imam nocne more i svasta sanjam.:(
Eto Blokus, a ja sve uveravam da sam emotivna, al' mi niko ne veruje...:lol:
Mada, mene su proglasili za ozloglašenog materijalistu, plašim se ipak da na kraju ne krenemo serijal o tebi...:''Kako sam postao prosjak''....:lol:.
 
Natrag
Top