Klub obožavatelja lika i djela naše Dum.

Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Pa bolje i da odustaneš, ovako bićeš popularna kad mečki zaraste dupe. :lol: Ma nemaš pojma kako mi je, češem se za jajca, kad pročitam scenario onog Tita pajaca. :lol:

A pa nisam ja odustala....Nemam razloga...Ja već osećam da si netrpeljiv prema mom uspehu...Uznemiren si Delija...Trošiš energiju bzvze...Ali evo zarad mira, prepustam ti da budeš glavni, a Tita ćemo zamoliti da ti ipak omogući neki srećan kraj..Nema smisla da toliko patiš...Niko takvu patnju nije zaslužio, pa ''čak'' ni ti...:lol:

Da budem iskrena, ti si već osvojio mnoga srca, samom najavnom špicom serije...Čula sam da se u par zemalja (Uganda, Tanzanija i Gvineja Bisao), već neko vreme samo gleda tvoja najavna špica, gde poput vihora lelujaš na Vrancu...:lol:
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
A pa nisam ja odustala....Nemam razloga...Ja već osećam da si netrpeljiv prema mom uspehu...Uznemiren si Delija...Trošiš energiju bzvze...Ali evo zarad mira, prepustam ti da budeš glavni, a Tita ćemo zamoliti da ti ipak omogući neki srećan kraj..Nema smisla da toliko patiš...Niko takvu patnju nije zaslužio, pa ''čak'' ni ti...:lol:

Da budem iskrena, ti si već osvojio mnoga srca, samom najavnom špicom serije...Čula sam da se u par zemalja (Uganda, Tanzanija i Gvineja Bisao), već neko vreme samo gleda tvoja najavna špica, gde poput vihora lelujaš na Vrancu...:lol:
Nema razloga da budem ljubomoran prema tvom uspehu. :D Sve mi ovo liči Dum tvoje hvalisanje na neku seosku krezubu babu, koja hvali svoju lepotu pred ogledalom u sobi, jer tamo nema nikog da joj saopšti suprotno. :lol:
Naivna si k'o sobarica. :lol:

Ode Dum, ali takva je ona, čim joj ugroziš sujetu, stegne vilicu, zaškripi zubima, i šmugne sa foruma da bi dovela u red svoj nervni sistem. :lol:
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Ne vredi... Rekao sam već da s ovim Delijom nema dogovora. Kad zapne za nešto...
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Ne vredi... Rekao sam već da s ovim Delijom nema dogovora. Kad zapne za nešto...
De si Beljo, nadam se da više nisi ljut na tatu. :D Naravno, u seriji ćemo biti profesionalci, tako da publika neće ni da primetiti da samo u lošim odnosima. :D I ajd' već jednom izađi iz tog mumifikovanog stanja. stink.

Dodato posle 25 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Evo, i Belja me ignoriše, svi beže od mene k'o da sam đavo. stink. E kuku meni, pržiću se u paklu. :lol:
 
Poslednja izmena:
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Ode Dum, ali takva je ona, čim joj ugroziš sujetu, stegne vilicu, zaškripi zubima, i šmugne sa foruma da bi dovela u red svoj nervni sistem. :lol:

Ma jok...Ja radim, samo sam malo danas došla na forum....al' ti nešto ''vrdaš''...Naravno da ti uvek mogu doskočiti sa odgovorom....Ali pre svega volim šalu i lepu komunikaciju, zato sam i ovde...Ne bih volela da se to pretvori u nešto drugo...I iskreno, da nema ove teme na kojoj se okuplja par zabavnih ljudi, ne bih više ni imala motiva da svraćam...yes3

Sve mi ovo liči Dum tvoje hvalisanje na neku seosku krezubu babu, koja hvali svoju lepotu pred ogledalom u sobi, jer tamo nema nikog da joj saopšti suprotno.
Nije istina, evo sad neki dan sam potpisala ugovor sa RTS-om, da snime dokumentarac o meni...''Kako sam postala zvezda''...:lol:

Evo, i Belja me ignoriše, svi beže od mene k'o da sam đavo. stink. E kuku meni, pržiću se u paklu.
Ma ne beži niko od tebe, nego si se malo izgubio...Mnogo su ti ''suflirali'' iza kulisa, pa si izgleda postao dvostruka ličnost...stink. i sad mi ne znam koji si ti Delija, onaj iz serije ili onaj sa foruma...wacko2
Delija, tebe je ovo snimanje potpuno iscrpelo...Ja mislim da tvoja uloga mora biti sa manje zapleta...yes3
Ja sam super..Meni uloge odgovaraju, jer na kraju, ja uvek izađem kao pobednik..Znam, znam opet ćeš biti ljubomoran...Ali takva mi je uloga....:arrow: :lol:
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Ma jok...Ja radim, samo sam malo danas došla na forum....al' ti nešto ''vrdaš''...Naravno da ti uvek mogu doskočiti sa odgovorom....Ali pre svega volim šalu i lepu komunikaciju, zato sam i ovde...Ne bih volela da se to pretvori u nešto

De-de, pa ne moraš da se pravdaš, bila je šala, ne sumjam ja da možeš doskočiti svojim odgovorima, a i ja se nasmejem šalom na moj račun. Ovde je uvek divna harmonija, kulturan dijalog, ljudi su prijatni u ophođenju, osim kad ja i Tito kitimo jedan drugog žestokim ''uvredama'', a I vrlo često se pošibamo k’o dva brata oko međe. stink.

Nije istina, evo sad neki dan sam potpisala ugovor sa RTS-om, da snime dokumentarac o meni...''Kako sam postala zvezda''...:lol:
Tito Pulo ti je uništio popularnost, tako da RTS može da snima dokumentarc: ''Kako sam sistematski uništena od idiota''. :lol:

Ma ne beži niko od tebe, nego si se malo izgubio...Mnogo su ti ''suflirali'' iza kulisa, pa si izgleda postao dvostruka ličnost...stink. i sad mi ne znam koji si ti Delija, onaj iz serije ili onaj sa foruma...wacko2

Baš me briga i ako beži. yes3 Koješta, nema dvostruke ličnosti u meni, ja sam onaj što jest, čašću garantujem. yes3 stink. Niko mi ne suflira, glavu koju nosim na ramenima uma sama da razmišlja, lako prepoznam licemere. stink.

Delija, tebe je ovo snimanje potpuno iscrpelo...Ja mislim da tvoja uloga mora biti sa manje zapleta...yes3
Ja sam super..Meni uloge odgovaraju, jer na kraju, ja uvek izađem kao pobednik..Znam, znam opet ćeš biti ljubomoran...Ali takva mi je uloga....:arrow: :lol:

Nisam ljubomoran, pa ja sam od početka bio kao vatra koja ti je obasjavala put ka forumskoj slavi. Posle onog cd-a bila si u zvezde dizana. Vidim kako mi vraćaš, greh je to Dum, izađi napolje, pogledaj u nebesa, možda ti Bog pošalje znak spasenja. yes3 stink.
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
U pravu si Dum da nije za Deliju uloga sa mnogo replika, jer kako vidim sad, što više Delija priča, ja ga sve manje razumem. :lol: E sad, da li je to zbog toga što je počeo da čuje neke glasove ili je nešto drugo u pitanju, nije bitno. Uglavnom, sve me više podseća na ovog lika: :lol:

 
Poslednja izmena od urednika:
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Ovde je uvek divna harmonija, kulturan dijalog, ljudi su prijatni u ophođenju, osim kad ja i Tito kitimo jedan drugog žestokim ''uvredama'', a I vrlo često se pošibamo k’o dva brata oko međe. stink.
Čula sam da je Tito vrlo ''prgav'', ne zna za šalu..Sa njim samo oprezno..Ne bi bilo loše da mu posvetiš par stihova da ga ''smekšaš'' zbog te njegove ''teške'' naravi...stink.
Tito Pulo ti je uništio popularnost, tako da RTS može da snima dokumentarc: ''Kako sam sistematski uništena od idiota''. :lol:
Ma rekla sam ima ja da je sve to meni sumnjivo i da treba da preispitaju sve što Tito radi, ali oni kažu da su se na Tita sažalili, zbog nesretnog slučaja sa starim ''računarom'', saosećaju sa njim, pa će mu dopustiti da još malo škraba, pardon piše scenarij...:lol: E sad, da li će to mene da košta, t.j. moju popularnost, diskutabilno je..Ali ja sam spremna da se žrtvujem zbog umetnosti...yes3

Baš me briga i ako beži. yes3 Koješta, nema dvostruke ličnosti u meni, ja sam onaj što jest, čašću garantujem. yes3 stink. Niko mi ne suflira, glavu koju nosim na ramenima uma sama da razmišlja, lako prepoznam licemere. stink.
Eto, zato smo i učesnici serije...yes3
Ova serija ne trpi licemerje uopšte, samo ''ubistva'', ''krvoprolića'' i ''nesrećene slučajeve''...:lol:

Nisam ljubomoran, pa ja sam od početka bio kao vatra koja ti je obasjavala put ka forumskoj slavi. Posle onog cd-a bila si u zvezde dizana. Vidim kako mi vraćaš, greh je to Dum, izađi napolje, pogledaj u nebesa, možda ti Bog pošalje znak spasenja. yes3 stink.
E sad ne znam kakav znak..Ako je u vidu ''munje'', da izađem van da ''hvatam''?....:lol:

Ovde je uvek divna harmonija, kulturan dijalog, ljudi su prijatni u ophođenju, osim kad ja i Tito kitimo jedan drugog žestokim ''uvredama'', a I vrlo često se pošibamo k’o dva brata oko međe. stink.
Čula sam da je Tito vrlo ''prgav'', ne zna za šalu..Sa njim samo oprezno..Ne bi bilo loše da mu posvetiš par stihova da ga ''smekšaš'' zbog te njegove ''teške'' naravi...stink.
Tito Pulo ti je uništio popularnost, tako da RTS može da snima dokumentarc: ''Kako sam sistematski uništena od idiota''. :lol:
Ma rekla sam ima ja da je sve to meni sumnjivo i da treba da preispitaju sve što Tito radi, ali oni kažu da su se na Tita sažalili, zbog nesretnog slučaja sa starim ''računarom'', saosećaju sa njim, pa će mu dopustiti da još malo škraba, pardon piše scenarij...:lol: E sad, da li će to mene da košta, t.j. moju popularnost, diskutabilno je..Ali ja sam spremna da se žrtvujem zbog umetnosti...yes3

Baš me briga i ako beži. yes3 Koješta, nema dvostruke ličnosti u meni, ja sam onaj što jest, čašću garantujem. yes3 stink. Niko mi ne suflira, glavu koju nosim na ramenima uma sama da razmišlja, lako prepoznam licemere. stink.
Eto, zato smo i učesnici serije...yes3
Ova serija ne trpi licemerje uopšte, samo ''ubistva'', ''krvoprolića'' i ''nesrećene slučajeve''...:lol:

Nisam ljubomoran, pa ja sam od početka bio kao vatra koja ti je obasjavala put ka forumskoj slavi. Posle onog cd-a bila si u zvezde dizana. Vidim kako mi vraćaš, greh je to Dum, izađi napolje, pogledaj u nebesa, možda ti Bog pošalje znak spasenja. yes3 stink.
E sad ne znam kakav znak..Ako je u vidu ''munje'', da izađem van da ''hvatam''?....:lol:

Dodato posle 6 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

U pravu si Dum da nije za Deliju uloga sa mnogo replika, jer kako vidim sad, što više Delija priča, ja ga sve manje razumem. :lol: E sad, da li je to zbog toga što je počeo da čuje neke glasove ili je nešto drugo u pitanju, nije bitno. Uglavnom, sve me više podseća na ovog lika: :lol:
Aaaa, tu si Tito, sad sam na tvojoj strani....Nema Delije....:lol:
Ne znam šta si postavio, ne vidim...Al' mora da je nešto autentično.....:lol:

Tito, Delija se skroz pogubio...da li zbog DatabaseEror ili zbog zahuhtalog serijala...ali sve manje je onog starog Delije, a sve više Delije iz Kasandre 2....:lol:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
ali oni kažu da su se na Tita sažalili, zbog nesretnog slučaja sa starim ''računarom'', saosećaju sa njim, pa će mu dopustiti da još malo škraba, pardon piše scenarij...:lol: E sad, da li će to mene da košta, t.j. moju popularnost, diskutabilno je..Ali ja sam spremna da se žrtvujem zbog umetnosti...yes3


Nije to bio moj računar, to je neko RTS-ovo sokoćalo koje je Mića Orlović doneo iz Amerike početkom 60-ih. stink.


Dum, hodaš na tankoj žici dobrih odnosa sa rediteljem, malo mi fali da prihvatim Pavićevu sugestiju da se tvoj lik oslepi. Pazi šta radiš. :lol:

Ova serija ne trpi licemerje uopšte

 
Poslednja izmena od urednika:
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Nije to bio moj računar, to je neko RTS-ovo sokoćalo koje je Mića Orlović doneo iz Amerike početkom 60-ih. stink.
Dum, hodaš na tankoj žici dobrih odnosa sa rediteljem, malo mi fali da prihvatim Pavićevu sugestiju da se tvoj lik oslepi. Pazi šta radiš. :lol:
Ej, nemoj samo okice da mi diraš...A da me ''ogluviš'' , ionako nemam šta pametno da čujem...:lol:


:hi:
 
Natrag
Top