Klub obožavatelja lika i djela naše Dum.

Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Ti baš ne razumeš šalu??? Dobro, nastavite u troje (Mars68, Belja91, Dumspirospero), da ja ne smetaj. Aj` zdr ...

Ko ti je rekao da smetaš?:acute: Samo moramo da smislimo ulogu za tebe. yes3
Priznaj San da nisi gledao ni jednu epizodu naše sapunice!:dntknw:
Ajde kad ti lepo kažem... priznaj!:twistlkoed:
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Zaboravio sam da napomenem da je poruka za Dumspirospero a ne za tebe. Izvini ako si se našao prozvanim.
San Andreas, pa ja se sve vreme šalim...I naravno da razumem šalu..Ali ti je slabo prihvataš...
Pogledaj temu malo od ranije, videćeš da je Tito pisao scenarij, a da je Delija napravio uvodnu špicu...
Mislim da si dovoljno odrastao, da se umeš družiti sa ljudima..kako je moguće da se ti uvek vređaš i ljutiš?
Pa ova tema ima preko 1000 odgovora, i niko se još nije osetio ''viškom'', osim tebe...
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
quote_icon.png
Prvobitno napisao belja91
Nemam ti ja veze sa šalom, nisam ni obraćao pažnju na nju. Šala je između vas troje (San, Mars, Dum).

Ja mislim da je šala ipak, između vas troje (Dum, Belja, San) :lol: :D;)

Dum Ferdinand stiže. Čist talenat, samo spremi sekiru!;)
 
Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
535
Niko mi nije pominjao scenario pa sam bio zbunjen pošto sam se tek večeras "priključio" u temu. Marsssssssssssss priznajem ... da mi se sviđaš :)
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Ja mislim da je šala ipak, između vas troje (Dum, Belja, San) :lol: :D;)

Dum Ferdinand stiže. Čist talenat, samo spremi sekiru!;)
Jaaaao, još ako bi Ferninand znao dobro da rukuje i sa motornom testerom, mogao bi i komšiji Milovanu, malo da pripomogne.....:lol:
Mars, svaka ti je zlatna...;)
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Jaaaao, još ako bi Ferninand znao dobro da rukuje i sa motornom testerom, mogao bi i komšiji Milovanu, malo da pripomogne.....:lol:
Mars, svaka ti je zlatna...;)

'Oće Ferdinand sve. Dobro čeljade kad ti kažem!yes3
Marsssssssssssss priznajem ... da mi se sviđaš :)

Postideću se San!:red:


Odoh sad dragi moji. Slatko ste me nasmejali.
Vidimo se.:give_r::al:
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Trebalo bi, za dobrodošlicu, smisliti način pogibije za novog lika. :D Da ne bih ja svim smrtima kumovao, nek to uradi neko od vas.
Da, San, na kraju serije ćeš poginuti. Šta ćeš, to je sudbina većine likova...
 
Natrag
Top