Klub obožavatelja lika i djela naše Dum.

Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
535
Naravno! Ej, jel kiša i dalje kruži oko tvoga grada ili je konačno pala :) Poljupci na kiši mmmmmmmmmmmmm
heart.png
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Dum draga!:dance2::air_kiss:
Ja sam miroljubiva! Znaš valjda!
Evo vidi i San je doneo srculence na tvoju temu i sve je divno, bajno i sjajno...:-D
Kiše nema, poljubaca ima :beee: Sve je pod kontrolom! Mirna sam!:ugeek:
Samo ne znam kad sam postovala a kad ne:grin:
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Dum draga!:dance2::air_kiss:
Ja sam miroljubiva! Znaš valjda!
Evo vidi i San je doneo srculence na tvoju temu i sve je divno, bajno i sjajno...:-D
Kiše nema, poljubaca ima :beee: Sve je pod kontrolom! Mirna sam!:ugeek:
Samo ne znam kad sam postovala a kad ne:grin:
Nemoj da se sekiraš za postovanje...Ni ja ne znam mnogo toga na ovom forumu...Ali učim polako....:lol:
Evo, sad neki dan sam naučila da citiram post, zahvaljujući instrukcijama Sendi...yes3
Nego da te pitam, uvek me je to zanimalo, a vidim da si raspoložena....Pazi sad, ozbiljno pitanje....;)
Zašto stvarno kiša kruži oko Kragujevca? :lol:
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Nemoj da se sekiraš za postovanje...Ni ja ne znam mnogo toga na ovom forumu...Ali učim polako....:lol:
Evo, sad neki dan sam naučila da citiram post, zahvaljujući instrukcijama Sendi...yes3
Nego da te pitam, uvek me je to zanimalo, a vidim da si raspoložena....Pazi sad, ozbiljno pitanje....;)
Zašto stvarno kiša kruži oko Kragujevca? :lol:

Uvek sam se nadala da će me neko pitati nešto ozbiljno na ovom forumu. Najzad.:D
Odgovor je vrlo složen ali pokušaću da objasnim... seti se kako si ti zaustavljala saobraćaj...:D
i seti se zapanjenih pogleda posmatrača...:???: i seti se...:dntknw: isto tako ja...
nemam pojma...:beee:
zašto kiša obilazi oko Kragujevca! :lol::D
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Uvek sam se nadala da će me neko pitati nešto ozbiljno na ovom forumu. Najzad.:D
Odgovor je vrlo složen ali pokušaću da objasnim... seti se kako si ti zaustavljala saobraćaj...:D
i seti se zapanjenih pogleda posmatrača...:???: i seti se...:dntknw: isto tako ja...
nemam pojma...:beee:
zašto kiša obilazi oko Kragujevca! :lol::D
E znaš koliko mi jde trebalo da smislim tako teško pitanje i ništa...''Džaba smo krečili'' :D
Ja mislim da kiša kruži oko Kragujevca, zbog reke Lepenice...wacko2
Mars, ne znam šta da ti kažem, ali jedno je sigurno...ti i ja nikada nećemo biti učesnici nekog ozbiljnog kviza...Ne znamo ovako suštinsko pitanje...:beee:
No da se vratimo na serijal...Da li si odabrala vozača za mercedes....Da li je moguće, da ti je frizura vozača toliko bitna...:lol:

Dodato posle 5 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Iz istog razloga iz kog grom neće u koprive. A koji je to razlog? Ko će ga znati!
Grom neće u koprive, zato što nema mesta gde da stane...Mislim koprive su zbijene...wacko2
Eto, Belja, dobio si odgovor na pitanje koje te je dugo mučilo...Ajd' sad dreši kesu...:lol:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
535
Sve je pod kontrolom! Mirna sam!:ugeek:
Marssssssssssssssss nemoj tako bre. Evo nešto za tebe. Provereno pomaže
NBS-savetuje-Bensedin.jpg
Popiješ jedean i budeš mirna. Do sledećeg napada ludila :D :D :D :D :D Dumspirospero da li su paprike pecene, ajvar spreman, kiseli krastavci i kiseli kupus? Domaće slatko? Jao bre, zar sve treba ja da te podsećam. E moja domaćice! Bruka bre :)
 
Natrag
Top