Klub obožavatelja lika i djela naše Dum.

Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Setila sam se :D kiša obilazi KG da ne pokvari frizuru vozaču:???:
Ma jok:acute: Nije to :lol:
Kako da pustim tamo nekog da vozi moj mercedes?:alibnnen: Kako?:ludd/:
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Da li si odabrala vozača za mercedes....Da li je moguće, da ti je frizura vozača toliko bitna...:lol:

Dodato posle 5 minuta:
--------------------------------------------------------------------------
Eto, Belja, dobio si odgovor na pitanje koje te je dugo mučilo...Ajd' sad dreši kesu...:lol:

Ovaj San Andreas je tek onako navratio, ili konkuriše za mesto vozača? A mogao bi i Blokus: danju vozi, noću ''čisti''.
--------------------------------------------------------------------------
Kesu? Jel može na odloženo 90 dana? A da, ti si više nisi materijalista i samo si se šalila kad si to rekla...
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
San Andreas, zimnica je gotova, slatko skuvano...Ma sve je spremno za zimu...Još samo neko da mi dovuče 10 ''kubika'' drva, pa da mi srce bude na mestu...:lol:

Mars, naravno da ne možeš da dozvoliš, da mercedes vozi tek tako tamo neko..Sve je to za tebe stresno, i mislim da je najbolje da unajmiš agenciju, da napravi izbor za tebe...Ipak je to težak posao..Naporan..:lol:

Belja, naravno da sam se šalila...Nisam mislila na pravo zlato, nego na ovo naše forumsko...:lol:
 
Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
535
Ne znam da vozim mercedes ali znam da vozim po živcima, ako dumspirospero traži takvog ja se javljam prvi :D
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Ovaj San Andreas je tek onako navratio, ili konkuriše za mesto vozača? A mogao bi i Blokus: danju vozi, noću ''čisti''.
--------------------------------------------------------------------------
Kesu? Jel može na odloženo 90 dana? A da, ti si više nisi materijalista i samo si se šalila kad si to rekla...

Da nećeš možda na tri tromesečne rate da platiš?
San je naš, domaći.yes3

.Još samo neko da mi dovuče 10 ''kubika'' drva, pa da mi srce bude na mestu...:lol:

A da ti pošaljem ja Ferdinanda, jak je a nije mnogo pametan? :lol:
Odma' naruči 20 "kubika":D
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Nema problema San Andreas, uloga ti je veoma zahtevna, treba to umeti...:lol:
Mislim da će ti Tito lepo ''zaokružiti'' ulogu, pošto je on ''pisao'' scenarij...Bićeš zadovoljan..., a Tito pogotovo...Još Delija da zaokruži u najavnoj špici, tvoj imidž...i ima da ''pleniš''....
 
Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
535
Ti baš ne razumeš šalu??? Dobro, nastavite u troje (Mars68, Belja91, Dumspirospero), da ja ne smetaj. Aj` zdr ...
 
Natrag
Top