Kako zamisljate druge forumase?

Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Jao al se slihtate.;)

Pa dobro .... mozda izvuku neku korist ....
wink.png
 
Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
2.773

Vizuelno nemam šta da zamišljam eto mu slike gore (opet neko tužno i ozbiljno lice-Pa dobro ko ti je opet porušio sneška?) A bila sam ubeđena da ima crnu kosu. Mnogo me podseća na meni jednu veoma dragu osobu.
Mislim da je mnogo emotivniji nego što se čini.


Ista moja draga komšinica. Kad čitam njene postove kao da slušam nju. Inače mislim da je "provala" jako je interesantna.
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Erika...pa prava zvoncica ...gotovo ti je sad...kasno si promjenila avatar...zamisljam te kao i cupku malenu i njeznu ne daj Boze da vas ko malo jace "klepi" (kao ja bosanka sto imam obicaj) slomile bi se...Ti i cupkica ste mi ko dva cvjetica...
Sto bi Andja rekla"Zasto?-Ne mogu da objasnim"
Ali previse ste njezne ja msm vicite malo jbmu:D ili bolje nemojte bar mene zaobidjite(na mene svi vicu sorry)
Erika je raja cini mi se mogle bi se druziti i zezati dobro dok je cupka malo povucena...
Destrukcija...khm...inace moram ope' da pomenem njegov avatar mi je ono uh....upri u me ko u zivot'nju:lol:
I sa njim je dobra prica i sala ali opet kad malo s druge strane pogledam imam osjecaj da cesto zna da bude i arogantan i drzak...nekad ne znam da li se sali ili je ozbiljan to me zabrinjava...(evo vidis da ti se ne slihtam:blum3:)
 
Član
Učlanjen(a)
18.08.2010
Poruka
215
Pa lutko ne nameravam da ti otkrijem sve adute, tacno je da sam arogantan i drzak ponekad ali sam mnogo vise od toga samo ces morati malo da citas izmedju redova...
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Sve lepa i pametna deca, vredna, poštena, maštovita i duhovta...
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Uopšte ne treba da ga zamišljam, znam kako izgleda.:lol:
 
Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
Novo poglavlje koje cu pisati smajli deficitno jer sam preko mobil neta .Da ne bi bilo elemenata slihtanja prvo cu reci da Konstrukciju zamisljam kao zlog Saurusa iz Gospodara Prstena ,mada vrlo cesto dobija oblik zle kraljice iz bajke o Snezani jer je nadmen,prepotentan i zeli sebe da istakne kao najlepseg i najpozeljnijeg u kraljevstvu (ovo ce samo po sebi reci da sam nacitana i da su se pratili radovi bajkopisaca-mada ,koga pa to zabole ).
Eriku zamisljam kao neznu kloniranu princezicu sedam puta koja nam dolazi iz pretproslog veka tako sto je vremeplovom pobegla od svojih 6 klonova.Dosla je u buducnost i tipka na racunaru u velikoj balskoj haljinici boje lila sa belim cveticima na svilenim krajevima .
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Muske forumase zamisljam kao fudbalski tim..svako u timu ima svoje mesto...yes3 da krenem redom:
Rekontra kao kapiten tima igra libera..slobodnjaka da kaze sve sto naumi i bude mirodjija u svakoj corbi..pravi je vodja i veliki smeker..:boast:
Markoss je golman..pouzdan i uzdrzan..ali uvek na pravom mestu u pravo vreme..dobro saradjuje sa odbranom i liberom..:agree:
Death Row vesto eskivira napade i skuplja zalutale lopte..:beta:
Janko se brani dobrom muzikom...:i-m_so_happy:
InotendoTT se brani katanom i ostrim jezikom...:assassin:
Ser Oliver dobro krade protivnicke lopte...thnks
Vezni red je naravno dobra muzika i Kilometraza...Vladadm..Wein..:dance2:
Levo krilo i moja srcana komora je Tito..uvek me dobrom pesmom trefi u srculence..:give_heart:
Desno krilo na koje mi lete oci je Igortehno sa dobrim plocicama..nedepiliranim nogama..yes2

Centarfor je naravno Vuk..daje golove samo tako..kad se najmanje nadas on ti ga zavuce ..:jester:
Destrukciju gledam kao navijaca na utakmici...skroz je nedefinisan..cas neodoljiv cas neumoljiv..:vorred:
Ulke dodje kao pticica kad uleti na teren u sred utakmice bas me dobro nasmeje ponekad..:superstition:
Zonkija zamisljam kao navijaca..nekad me ponese njegova muzika..ali je skroz sasav i smesan..:haha:

p.s.nastavak u sledecem broju...yes3
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Ja te zamisljam malenog kao Gokua sa sve pistavim glasom...Ali cudno uvjek imas haljinicu na sebi...:???:
 
Natrag
Top