Kako zamisljate druge forumase?

Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
665
Dobra osoba, njezna, romanticna, crnka ali ipak sado-mazo je za nju sve :)
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Ja zamisljam draganu ....kao ....neznu i briznu bolnicarku.....yes3
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Više razmišljam kom tipu ljudi ili žena pripadate po svojim psihološkim karakteristikama. Dosta toga se poklopi kada nekoga od vas upoznam nešto bliže.
 
Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
2.773
Tomisa ako se ne varam ima 50 i neku godinu, znači srerdovečan čovek sa sve odraslom decom, možda i unučad. Prilično prosed, ozbiljne bore na licu, koji kilogram viška...........Kako sam krenula dobiće i štap.............
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Tomisa ako se ne varam ima 50 i neku godinu, znači srerdovečan čovek sa sve odraslom decom, možda i unučad. Prilično prosed, ozbiljne bore na licu, koji kilogram viška...........Kako sam krenula dobiće i štap.............

Vrlo si blizu...ali i dovoljno daleko.....yes3
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
A sta reci ... Da me ne biste zamisljali, ajd' da se opisem ukratko ....

Imam tri noge, ta treca je znatno kraca [za*ebala me priroda valjda], dva uveta, cetiri oka [dva su pozadi], dve ruke, visok ko svetionik, lep ko avet u sred noci na groblju, duhovit ko dva ludaka u buretu, .... Trenutno ozenjen [cuti kad me je neka 'tela :???:] ... Volim sve sto mi nije nalik, mrzim sve koji me vole .... Najbolji prijatelj moj macak Bagero [Inferno je krepao], zivot me zivi, gazim po staklu, hranim se iz kontejnera utorkom i sredom [jedino tad ne nose djubre], zivim gde sdignem [most ili lift, svejedno je] ... Ako neko 'oce da me upozna, nek se najavi kod Baba Sere na GSP Nis, kod nje su mi kljucevi za apartman ....

:lol: :lol: :lol:
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
665
A sta reci ... Da me ne biste zamisljali, ajd' da se opisem ukratko ....

Imam tri noge, ta treca je znatno kraca [za*ebala me priroda valjda], dva uveta, cetiri oka [dva su pozadi], dve ruke, visok ko svetionik, lep ko avet u sred noci na groblju, duhovit ko dva ludaka u buretu, .... Trenutno ozenjen [cuti kad me je neka 'tela :???:] ... Volim sve sto mi nije nalik, mrzim sve koji me vole .... Najbolji prijatelj moj macak Bagero [Inferno je krepao], zivot me zivi, gazim po staklu, hranim se iz kontejnera utorkom i sredom [jedino tad ne nose djubre], zivim gde sdignem [most ili lift, svejedno je] ... Ako neko 'oce da me upozna, nek se najavi kod Baba Sere na GSP Nis, kod nje su mi kljucevi za apartman ....

:lol: :lol: :lol:

E skoro da te tako zamisljam...
 
Natrag
Top