Kako zamisljate druge forumase?

Član
Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
1.832
Neki forumsi ( -ce ) su se prestavili slikom i prilikom i sto se tice izgleda tu prica delimicno prestaje..yes3..ostaje da dukucimo ono u njima...sto nam se svidja ili NE...yes3.
Oni koji se nisu prestavili na taj nacin....zadrzali cu veci veo tajne & misterije....sto ne znaci da su interesantniji....yes3 " Moguce ali i na mora bit "....

sve sam rek'o nista rek'o nisam
a nesto konkretno?
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Moja prijateljica...:yea:. Nepresusan izvor simpa-avatara...:yea:. Moj mlecni put...:yea:. = :yea:x3
 
Član
Učlanjen(a)
28.04.2010
Poruka
1.625
Cupka, Crvendac, Dragana, Nency, Bluelangel, Ceca, Ljubopitljiva.....Žene između 30 i 40 godina..........pomalo umorne monotonijom bračnog života.........željne provoda i razonode, u isto vreme veoma druželjubive i duhovite. Mislim da su sjajno društvo i da pozitivno utiču na svoju okolinu. Vizuelno mislim da su zgodne cice.

ps. Ako sam nešto omašila neka mi ne zamere.

Ja nisam udata :).Hvala ma pohvalama. Ti si meni iskrena, prijatna osoba, zenstvena
 
Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
Druga epizoda sf serije u kojoj imaginativno dozivljavam forumske vanzemljake :

Cupkavu zamisljam kao letargicnu ufrckanu hobotnicu sa nalakiranim noktima ,zasto ...ne umem da objasnim .:D Letargicnu zato sto je stalno u krevetu(mada to bas i nema neke veze jer njoj se ne spava u bukvalnom smislu vec samo figurativno ) ,ne moze covek -odnosno zena da legne pored nje ako nije musko .:D Ali ,ona je jedna jako umiljata i draga hobotnica ,u crnim rupama moje planete mastarija ona cak ispunjava sve zelje .yes3



Sledi nastavak .........................................................kad mi nadodje inspiracija .yes3
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Sve moje drugarice zamisljam kao lepe i zgodne dame koje su jako interesantne i zabavne..
Erika.. ima izuzetan smisao za humor koji me se mnogo dopada, Blackandblond.. je mlada vedra i puna duha i zelela bih da uvek ostanes takva, Cecu zamisljam kao i po njenim avatarima, lepu, zgodnu i uvek veselu i raspolozenu . Ljubopitljivu.. kao osobu koja ponekad voli da kritikuje ali dobronamerno naravno. Bluangel,.. kao inteligentnu, zanimljivu i atraktivnu plavusu koja lomi srca gde god prodje.
Sto se muskaraca tice....
Igora zamisljam bas onako kako on o sebi prica da je, kao najzgodnijeg i najlepseg decka na svetu, Rekontru..kao zgodnog dasu koji je jako sarmantan i neodoljiv, a ostale zamisljam na najlepsi moguci nacin, jer su mi svi jako zanimljivi i dragi....smile3.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Kada se tek probudi....ne prilazi joj....reci ce ti sta ne zeli...yes3.. Posle je ....." OK "....:yea:.
 
Član
Učlanjen(a)
18.08.2010
Poruka
215
Ja se ponekad prijatno iznenadim kad ukapiram da riba izgleda bolje nego sto sam prvobitno zamisljao.
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Nency...je duhovita ..plava..uvek ima neki stos u rukavu..zasmejava me stalno..dobar je prijatelj i uvek je puna ideja..odmerena i stalozena..voli slicnu muziku kao ja..:dance2:

Dragana ...je sarmantna..sexy...duhovita...uvek ima slicicu za svaku pricicu..djavolica ali dobronamerna i iskrena..dobra prijateljica i sjajna za zabavu..:D

Erika je brineta..duhovita i umiljata..prava maza..uvek je dobro raspolozena ..lepo se izrazava ..filmofil..yes3

Ljubopitljiva...je super drugarica...ostar jezik..ali inteligencija i duhovitost neprevazidjena..brza kao vetar..gde prodje cisti sve pred sobom..:vorred:

Bleki..je sjajan prijatelj...vetropir ..zabavan..voli muziku ..pazljiv je i romantican..zenama slama srca .:heart:
Tomisa je ..stara skola..romantik i umeren u svemu..pazljiv i odan prijatelj..osvojio mi je srce ;)


p.s.nastavak u sledecem broju...smile3
 
Natrag
Top