Kako zamisljate druge forumase?

Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
2.773
Cupka, Crvendac, Dragana, Nency, Bluelangel, Ceca, Ljubopitljiva.....Žene između 30 i 40 godina..........pomalo umorne monotonijom bračnog života.........željne provoda i razonode, u isto vreme veoma druželjubive i duhovite. Mislim da su sjajno društvo i da pozitivno utiču na svoju okolinu. Vizuelno mislim da su zgodne cice.

ps. Ako sam nešto omašila neka mi ne zamere.
 
Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
Preformulisacu svoj malopredjasni odgovor .yes3

Dakle ,vanzemljaci dragi ja vas ponaosob zamisljam u sledecem obliku :

Ceciliju kao dinamit koji hoda i koji ce svakog trenutka napraviti eksploziju impozantnih razmera ,zatim ocekujem i da detonacijom ruinira na hiljade i hiljade keramickih plocica druga Tehnotronika...:D

BlekendBludnicu zamisljam kao krotiteljku konja i to krilatih ,koja se odlucila za ovakav vid aktivnosti sa tendencijom da bi im izvrsila amputaciju ekstremiteta za letenje ,nesto je tu izmaklo kontroli jer je pocela sumanuto da baca laso prema drugu Zvonketu a on bre brate/sestro nije konj ,nego poni jer ima tek 18-19-dvajes`godina ...:D

Gaganu medecinsku seku,od skoro zenu doktora Mrk Brk Wozarda iz Nis ,zamisljam kao besomucnu davacicu indzekshn infuzije do kostiju ,danju seka ,nocu pritajena macka-skrivena pracka ,ta kad muza pukne sa bejzbolkom ako je vara ,ima da ga nema ...:D


Ostali u sledecoj epizodi,molem vas za litl strpljenja ...:yea:
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Blu Andjo...opet si uspela da me nasmejes do suza..
Zamisljam te kao plavu vrtirepku koja sve u letu stigne da snimi i analizira...jako inteligentnu ,ironijom ispunjenu osobu..umes da budes umiljata i fina ali ponekad bljujes vatru kao zmaj...Vatrena i strasna ostavljas trag za sobom od kog se mnogima zavrti u glavi..duhovita i hirovita...a opet neodoljiva... :brunette:
p.s.Ako sam negde omanula vec ces mi to reci..
jer ne ostajes nikome duzna..tako da ocekujem cunami...:vorred:
samo moram lepo da se namestim..:D
 
Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
Cecilija saljem ti milion silovitih poljubaca u levi obraz koji na jacinu cunamija bacaju senku ...nadam se da si se lepo namestila ... :air_kiss::air_kiss::air_kiss::air_kiss::air_kiss::air_kiss::air_kiss::air_kiss:
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Cecilija saljem ti milion silovitih poljubaca u levi obraz koji na jacinu cunamija bacaju senku ...nadam se da si se lepo namestila ... :air_kiss::air_kiss::air_kiss::air_kiss::air_kiss::air_kiss::air_kiss::air_kiss:

hahaha sasavi sosonu....eto tebi kiss od mene ...a ti ga metni gde ti pase...

usta pink.jpg
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Andju moju zamisljam(mislim vidjela sam je:vorred:) samo na slici doduse ( i to u playboy casopisu:D)
Pa mala,plava,zajebaTa do Boga...otrov u malim bocicama:Dja msm s njom kad bih sjedila 2 sata 12 puta bi piskila od smjeha...luda 100 gradi i jos nikad otkad nam je stigla nisam procitala njen post bez da se ismijem k'o velika...cak i moje sestre znaju za nju ponekad kupim njene fore :D i obozavam je mnogo bi volila da je upoznam...Cini mi se da je bas poput mojih prijatelja u rl...I imamo nesto zajednicko....Crvendacka nas ne voli nijednu:D
Evo mi i cece ubaci se ceca-vjestica....blesava skoro pa ravna Andji...Opicena (izvinjavam se)iako dosta starija od mene(mogla sam joj i kcerka biti:D)uuuuuuuuuuuu ala bi se zabavljale...imam osjecaj da bi zajedno izlazile i ludovale...i opijale se naravno:DMalopre rekoh mnogo duhovita a opet sa dozom umerenosti i ozbiljnosti...isto kao Andja mala plava (otrov u malim bocicama)NESTO MI MERAK TO REC':lol:
I nju bih jako volila da upoznam bas da se sastanemo Andja,Ceca,Ljubopitljiva(da nas umiri da ne pravimo nas tri belaje-inace jedina razumna:D) i da setamo po Beogradu :D
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
Andju moju zamisljam(mislim vidjela sam je:vorred:) samo na slici doduse ( i to u playboy casopisu:D)

I nju bih jako volila da upoznam bas da se sastanemo Andja,Ceca,Ljubopitljiva(da nas umiri da ne pravimo nas tri belaje-inace jedina razumna:D) i da setamo po Beogradu :D


Kukala mi majka ,pa otkud ja u pleyboyu malenice sarenice konjokrotiteljko moja drazesna (smajlikojise udararukomposredface)...mene ne bi primili ni u zeka peka casopis za decu a kamoli u playboy ...

E da znas da bih i ja vas volela da upoznam, pa da fino sve odemo u grad i da se sirimo malo ko kuga po Beogradu .:D:D:D

P.s.Crvenibambi me je pogodio u sred moje osetljive duse sto nas ne voli ,a tako smo bre brate vrh dobre ,samo sto ona to i ne zna .
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Andjo sta ti je bre ba bogte?:???:
Aaaaaaaaaaaaaaaaaa skotala saaaaaaaaaaaaaaam...u jbt al neka promaja kod mene kroz glavu pici nema to kod vas samo vam' preko drine...zajebato je ovo....na guranje palim jbt:stupid:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Back and Blond zamisljam kao nemirno celjade puno pozitivne energije...:dance2:
Previse osecajnu i velikog emotivca..jer u toku dana moze da leti do neba i propada u zemlju i to za svega par sati razmaka..milion puta..:vorred:
Pravi je drug i uvek mogu sa njom podeliti osecanja i kad sam srecna i kad sam tuzna..ali najvise od svega je volim kad se blesavi i kad me zasmejava..wacko2Mislim da iako mlada ima puno osobina kvalitetne osobe kojoj bi i stariji mogli pozavideti..uvek se nadje prijatelju u nevolji sto je velika retkost..:yea:

Ala sam ga uozbiljila..:blum3:
rado bih te usvojila pa da mi cvrcis po ceo dan i pevas bas onako sas merak..uz cokoladu i cevape..;)
volim te puno...yes3
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Neki forumsi ( -ce ) su se prestavili slikom i prilikom i sto se tice izgleda tu prica delimicno prestaje..yes3..ostaje da dukucimo ono u njima...sto nam se svidja ili NE...yes3.
Oni koji se nisu prestavili na taj nacin....zadrzali cu veci veo tajne & misterije....sto ne znaci da su interesantniji....yes3 " Moguce ali i na mora bit "....
 
Natrag
Top