Kako zamisljate druge forumase?

Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
Brate, ja te zamišljam potpuno drugačije .... Zamišljam te kao čoveka koji ima toliko toga u planu sa ženama a ni trećinu toga se ne usudjuje da uradi .... Doduše, možda se i usudjuješ al stisle se one, ne davaju .... Nema ništa više džaba kako izgleda .... :lol:

Kako se nisu stisle kad si ih licno sve sabio ispod svog plasta ,niko od tebe ne moze da dodje na red krvopijo .:acute:
 
Član
Učlanjen(a)
18.08.2010
Poruka
215
Brate, ja te zamišljam potpuno drugačije .... Zamišljam te kao čoveka koji ima toliko toga u planu sa ženama a ni trećinu toga se ne usudjuje da uradi .... Doduše, možda se i usudjuješ al stisle se one, ne davaju .... Nema ništa više džaba kako izgleda .... :lol:
Pa jel ti ja prikane licim na nekog kome ono sto je dzabe treba?

Svi mi imamo dusu, samo sto neki pokusavaju da se predstave u drugom svetlu. Pokusavas da budes ostar i opasan momak ali to bas i nije tako kako izgleda.
Nista ja ne pokusavam, ja sam to sto jesam.
Treba li da budem neko drugi?
 
Član
Učlanjen(a)
18.08.2010
Poruka
215
Ne trebaju mi saveti osim toga angel, ti izigravas neku opasnu cicu sa jakim gardom pa ti ja nikad nisam rekao da licis na neku koja glumi neku ulogu.;)
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Ne trebaju mi saveti osim toga angel, ti izigravas neku opasnu cicu sa jakim gardom pa ti ja nikad nisam rekao da licis na neku koja glumi neku ulogu.;)

Dobro, u redu, možda nismo kompetentni da ti delimo savete ali imam samo jedno pitanje za tebe a konto ovog posta koji upravo citiram. Da li si kojim slučajem prilikom ulaska u ovu temu video ovu recenicu:

Ljubopitljiva: Tema je zamisljena kao sala, tako da vas molim da izbegavate slike uvredljivog sadrzaja.

Ako jesi, onda sve je uredu i ja ti se izvinjavam ukoliko sam te uvredio na bilo koji način.
 
Natrag
Top