Kako zamisljate druge forumase?

Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Dobra ti je ova za "ratnu nogu".
Ma cini ti se samo BB, ja nisam ovakav, ja sam jedan nezan decko koji pise stihove svojoj voljenoj, skida joj zvezde s neba i beskrajno je romantican.
Jel mozes da poverujes u to?

Ja mogu. Ali iskreno sada. Šest godina sam se vukao sa takvom i radio za nju isto što i ti. Nije mi bilo teško da joj pišem pesme jer sam muzičar, u krvi mi je. Najgori deo je što sam sada sam .....
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Dobra ti je ova za "ratnu nogu".
Ma cini ti se samo BB, ja nisam ovakav, ja sam jedan nezan decko koji pise stihove svojoj voljenoj, skida joj zvezde s neba i beskrajno je romantican.
Jel mozes da poverujes u to?
Jok ja...takvi pokrepali...
ne znam ja bi se pobila s tobom a ti to shvati kako hoces:blush:
:lol:
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Njaooooooooooo rodila se ljubav na mojoj temi.
15_9_171.gif
 
Član
Učlanjen(a)
18.08.2010
Poruka
215
Ja mogu. Ali iskreno sada. Šest godina sam se vukao sa takvom i radio za nju isto što i ti. Nije mi bilo teško da joj pišem pesme jer sam muzičar, u krvi mi je. Najgori deo je što sam sada sam .....
Pa video sam ja odma da si ti umetnik u dusi.:yea:
A to sto si sad sam je mozda dobrodosla faza, samo ima jedna stvar, odavno vise ne pokusavam da zeni skinem zvezde s neba jer kako koju skinem ona trazi jos sjajniju.
Batalio sam to i sad sam ono sto jesam i gle, sad su zadovoljne ako uopste dobiju zvezdu.
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Pa video sam ja odma da si ti umetnik u dusi.:yea:
A to sto si sad sam je mozda dobrodosla faza, samo ima jedna stvar, odavno vise ne pokusavam da zeni skinem zvezde s neba jer kako koju skinem ona trazi jos sjajniju.
Batalio sam to i sad sam ono sto jesam i gle, sad su zadovoljne ako uopste dobiju zvezdu.

Bolje da si im skidao odeću umesto zvezda! :lol:
 
Natrag
Top