Kako zamisljate druge forumase?

Učlanjen(a)
03.08.2010
Poruka
38
Ulke je zapravo decko od 13 godina...
Ja tebe zamisljam kao visokog,crnokosog muskarca srednjih godina koji je u dobroj formi i covjeka koji voli zivotinje...mada rano je jos za ocjene:)
I skoro si sve pogodila samo nisam bas visok tako 179-180cm a on je znaci decko od 13 godina pa kako postize od skole sve ove postove?
Ja tebe zamisljam sa crnom kosom vitkim telom i nisi mnoooogo visoka
 
Učlanjen(a)
15.07.2010
Poruka
1.146
Kilometrazu zamisljam kao po njegovom avataru-DRUGI VIDIC sa mnogo vise kvaliteta.
Wayn-duhovit,sarmantan i dobra dusa.
Nency-fina,kuturna i dobra osoba.
Erika-dosta mi je zanimljiva.Ima stila.Zna sta zeli od zivota.Nedozvoljava nju zivot da gazi zivot,vec ona gazi kroz zivot.
Bleki-uspesan muzicar,romantik,emotivan i magnet za zene
ulke-dete koje moze mnogo da postigne u zivotu samo ako bude iskoristio svaku sansu koju mu zivot pruza.
Vlada-pametan,ima svoj cilj i ide ka njemu.
 
Član
Učlanjen(a)
18.08.2010
Poruka
215
Kilometrazu zamisljam kao po njegovom avataru-DRUGI VIDIC sa mnogo vise kvaliteta.
Wayn-duhovit,sarmantan i dobra dusa.
Nency-fina,kuturna i dobra osoba.
Erika-dosta mi je zanimljiva.Ima stila.Zna sta zeli od zivota.Nedozvoljava nju zivot da gazi zivot,vec ona gazi kroz zivot.
Bleki-uspesan muzicar,romantik,emotivan i magnet za zene
ulke-dete koje moze mnogo da postigne u zivotu samo ako bude iskoristio svaku sansu koju mu zivot pruza.
Vlada-pametan,ima svoj cilj i ide ka njemu.
A kako mene zamisljas?
Al budi iskrena, nemoj da me stedis.
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Jedan kolega mi je rekao da su vršene ankete i oko 80% ljudi zamišlja druge forumaše preko njihovog avatara...
Interesantno je to što 40%avatara su ili životinje ili crtani likovi. E sad zamislite kako neko tripuje da se dopisuje sa Stimpijem :D
Jednom umalo sebe da pronađem među tih 80 procenata :???:
 
Natrag
Top