Jehovini svedoci!

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ne, nego da yabrane diskusiju o Adventistima na svakoj temi gde se o njima ne diskutuje, a ti krsis konstantno to pravilo, pises o Adventistima i Ellen White na svakoj temi.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Što je za uredništvo? Da me kazne? Za što? Što sam ja napisao da ti zazivaš moje kažnjavanje? Da vi Adventisti sedmog dana i Jehovini svjedoci imate poprilično slična vjerovanja!? Što je u ovome uvredljivo?

Uvredljivo jer žele da pobegnu od korena. Dakle, moraš biti Politički Korektan i zaboraviti koren i srodstvo, pa tek onda možeš pisati o Džehovistima. Pa čak ni tad, ne smeš ih napasti, jer korenje je duboko, i zjajedničke osnove su jasno vidljive.

Da ne bih bio optužen za trolovanje i spamovanje. Napašću samo Džehoviste i njihovu iskrivljenu masonsko sinkretističko čerečenje Svetog Pisma. Imao sam prilike da razgovaram sa nesrećnim reguterima korporacije, i mogu slobodno reći da je njihovo poznavanje pisma na novou rekla kazala, tj pismo poznaju samo onoliko koliko im to dozvoljavaju vođe korporacije.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
i mogu slobodno reći da je njihovo poznavanje pisma na novou rekla kazala, tj pismo poznaju samo onoliko koliko im to dozvoljavaju vođe korporacije.

Slično je i s adventistima ovdje, a i općenito. Njima su izlizane stranice Biblije na Danijelu i Otkrivenju, a ostale dijelove Biblije "proučavaju" uz spise Ellen White, za koje tvrde da su "jedini i nepogrešivi tumač biblijskih principa".
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Slično je i s adventistima ovdje, a i općenito. Njima su izlizane stranice Biblije na Danijelu i Otkrivenju, a ostale dijelove Biblije "proučavaju" uz spise Ellen White, za koje tvrde da su "jedini i nepogrešivi tumač biblijskih principa".

Ovo je potpuni promašaj proistekao iz ličnih mišljenja čoveka koji se busa u grudi kao veliki posvećenik, a sve što se od njega čuje, to su laži, izvrtanja, i pripisivanja drugima nešto što ne postoji.

Ali eto, i to se dešava .
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Ovo je potpuni promašaj proistekao iz ličnih mišljenja čoveka koji se busa u grudi kao veliki posvećenik, a sve što se od njega čuje, to su laži, izvrtanja, i pripisivanja drugima nešto što ne postoji.

Ali eto, i to se dešava .

1. Što je promašaj u onome što sam ja napisao?

2. Jesu li vam izlizani listovi u Bibliji na dijelovima gdje su Danijelova knjiga i Otkrivenje? Jesu!

3. Koristite li spise Ellen White u vašim "proučavanjima Biblije"? Koristite! Pa uvašem vjerovanju broj 18 stoji:

Proroštvo je jedan od darova Svetoga Duha. Ovaj dar je znak raspoznavanja Crkve Ostatka i isticalo se u službi Elen G. White. Kao Gospodnji vjesnik, njeni spisi su neprekidni i autoritativni izvor istine koja Crkvi objezbjeđuje utjehu, vodstvo, poučavanje i popravljanje.

4. Tvrdite li da su spisi Ellen White "jedini i nepogrešivi tumač biblijskih principa"? Tvrdite! Evo:

"Stajalište je da će pitanje svjetlosti, koja je došla kroz Duh proroštva (spise Ellen White), biti prihvaćeno, kao što vjerujemo da je Duh proroštva jedini nepogrešivi tumač biblijskih principa, odkako Krist kroz ovo posredovanje daje pravo značenje svojim riječima. (G.A. Irwin, Mark of the Beast, 1911. god.)

Čovječe, zašto me lažno optužuješ? Zašto iznosiš ovakve gnjusne neistine protiv mene? Vidiš li da je sve točno onako kako sam naveo?
 
Natrag
Top