Jehovini svedoci!

Član
Učlanjen(a)
11.05.2011
Poruka
1.251
Prvobitno napisao AApocketz Odgovor mu je jasan, Adventisti ne priznjaju sotonu za Boga ovoga sveta kako pisano slovo Apostola naučava.


Ljudi, da li ste primetili ovu ludost?
Ova Tandara mandara AA Smesko ismejava adventiste kao i obicno, ali ih okrivljuje da ne veruju u sotonu kao boga.

Pa to je istin, ali Smesko kao pripadnik Kule strazare veruje da je sotona bog.

Pogledajte jos jedno cudo, kad JS svedoci govore o Hristovom Bozanstvu imenicu Bog pisu malim slovom (sto znaci da jeste nekakakv bogcic, ali nije pravi), a trime izjavljujud averuju u vise vrsta bogova.

A AApocketz Smesko priznaje da je sotona bog i cak pise ga VELIKIM slovom Bog.
Ja vec ne znam u koju grpu ljudi bih ubrojao ovog izgubljenog Smeska. Ne volim ni za koga da upotrebljavam lose reci, ali
ne znam ni kako bismo mogli opisati ovog coveka.

Kad se u Bibliji kaze da je sotona bog ovoga sveta, misli se da ga ljudi slede i slusaju umesto Boga, a on nije Bog nego otpadnik, buntovnik i ubica.
Kaze se isto da je nekom novac bog, ili pak slava koju zeli da postigne, ali zar bi hriscain zaista poverovao d asu i to bogovi?
.
Vidite da ti JS ne poznaju osnovne istine Biblije, nego ponavljaju smao ono sto im jeneko podvalio u Kuli strazari.

Mislim da je Smesko presao sve granice, ponavlja neke fraze koje su bz veze, nista ne nace.
On misli da je dovoljno ako nekoga ismejava i omalovazava. Samo zauzima prostor na forumu sa svojim glupostima.

Menise cini daon i nezna sta ijavljuje.
 
Član
Učlanjen(a)
03.10.2010
Poruka
1.305
Mika reci jasno i jednostavno ko je bog ovoga sveta koji je zaslepeo razum nevernika da ne vide svetlo Hristovog jevanđelja!

Dragi moji iz jedine Hristove crkve što ste posvećeni proročkim duhom razumem što meni nećete ništa komentarisati pod izgovorom da vam ismejavam proročki duh Adventizma ali ne razumem zašto postavljača ovog posta ignorišete i nećete da mu misionirate ko je formiranim karakterima Adventizma bog ovoga sveta (malo slovo) koji vam je zaslepio razum nevernički da ne vidite svetlo Hristovog jevanđelja.

Hajd da vidimo šta taj Adventizam zna i ume :dance2:dno dna, blagoje vama.
 
Član
Učlanjen(a)
15.10.2010
Poruka
572
Dragi moji iz jedine Hristove crkve što ste posvećeni proročkim duhom razumem što meni nećete ništa komentarisati pod izgovorom da vam ismejavam proročki duh Adventizma ali ne razumem zašto postavljača ovog posta ignorišete i nećete da mu misionirate ko je formiranim karakterima Adventizma bog ovoga sveta (malo slovo) koji vam je zaslepio razum nevernički da ne vidite svetlo Hristovog jevanđelja.

Hajd da vidimo šta taj Adventizam zna i ume :dance2:dno dna, blagoje vama.

Pokazi, dokazi prijatelju,dali je crkva ikada prorokovala? Kao vi JS, da ne nabrajam sad koje su to godine, evo samo jedne(1914) Itd.

Ha,lazni proroci!

Dodato posle 1 25 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Prvobitno napisao AApocketz Odgovor mu je jasan, Adventisti ne priznjaju sotonu za Boga ovoga sveta kako pisano slovo Apostola naučava.


Ljudi, da li ste primetili ovu ludost?
Ova Tandara mandara AA Smesko ismejava adventiste kao i obicno, ali ih okrivljuje da ne veruju u sotonu kao boga.

Pa to je istin, ali Smesko kao pripadnik Kule strazare veruje da je sotona bog.

Pogledajte jos jedno cudo, kad JS svedoci govore o Hristovom Bozanstvu imenicu Bog pisu malim slovom (sto znaci da jeste nekakakv bogcic, ali nije pravi), a trime izjavljujud averuju u vise vrsta bogova.

A AApocketz Smesko priznaje da je sotona bog i cak pise ga VELIKIM slovom Bog.
Ja vec ne znam u koju grpu ljudi bih ubrojao ovog izgubljenog Smeska. Ne volim ni za koga da upotrebljavam lose reci, ali
ne znam ni kako bismo mogli opisati ovog coveka.

Kad se u Bibliji kaze da je sotona bog ovoga sveta, misli se da ga ljudi slede i slusaju umesto Boga, a on nije Bog nego otpadnik, buntovnik i ubica.
Kaze se isto da je nekom novac bog, ili pak slava koju zeli da postigne, ali zar bi hriscain zaista poverovao d asu i to bogovi?
.
Vidite da ti JS ne poznaju osnovne istine Biblije, nego ponavljaju smao ono sto im jeneko podvalio u Kuli strazari.

Mislim da je Smesko presao sve granice, ponavlja neke fraze koje su bz veze, nista ne nace.
On misli da je dovoljno ako nekoga ismejava i omalovazava. Samo zauzima prostor na forumu sa svojim glupostima.

Menise cini daon i nezna sta ijavljuje.

Mika! Kako rece Gerakules i cini mi se nikeprodaja u jednostavnu vrstu:Masonsku jer njihov je Otac Mason A svi znamo da su masoni uzeli to Sto se isus otkazao u djavola a to je (Bogatstvo)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.01.2011
Poruka
620
Pokazi, dokazi prijatelju,dali je crkva ikada prorokovala? Kao vi JS, da ne nabrajam sad koje su to godine, evo samo jedne(1914) Itd.

Ha,lazni proroci!

Dodato posle 1 25 minuta:
--------------------------------------------------------------------------



Mika! Kako rece Gerakules i cini mi se nikeprodaja u jednostavnu vrstu:Masonsku jer njihov je Otac Mason A svi znamo da su masoni uzeli to Sto se isus otkazao u djavola a to je (Bogatstvo)

Imas moju podrsku u svakom slucaju, iako treba biti po nekad malo meksi.
 
Član
Učlanjen(a)
11.05.2011
Poruka
1.251
Da malo preciziram:

najzad Smesko Tandara manadara je u prvu, Adventisti zaista ne veruju da je sotona bog, zbogcega ih Tandara ismejava.

Drugo, Tandara mandara Smesko to vruje i njegova "crkva" Kula strazara, svi zajndo veruju da je i sotona bog.
Smesko da li se mozda i moite svome bogu sotoni?

Svakakvih zgadija cemo mi ovde cuti.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
11.05.2011
Poruka
1.251
Ljudi nemojte im zameriti sto se privremeno ispare.

Kad god ih nema ovde, oni po savetu i primeru svog prvog predsedika
putuju u Egipad da studiraju piramidologiju i njihova sujeverja.

Sve to izmesaju sa masonerijom i eto ti belaja.
To su temelji Kuline doktrine.
 
Član
Učlanjen(a)
28.01.2011
Poruka
620
A da nisu pobegli zato što ste ih ružili i blatili? Nazivali sotonska sekta, masonska sekta, najveći prevaranti, ...............

Gde ti ovde vidis "Blacenje" (Nazivali sotonska sekta, masonska sekta, najveći prevaranti,)????

Ako nisu neka daju protiv argumente! koje smo im mi postavili,a ti brate,vrati se na 50,60,postova unazad pa procitaj kakvim oni,batilom mazu nas. pa mi nismo ni onda ni sada pobegli,ko moze da kaze da je "Gera" pobeg,"NIKO"Jer ja dajem uvek argumente za ono sto pisem,i uglavnom iz "Biblije" ponekad i kopy past,ako je razumno i ako se slaze sa biblijom.

Utoliko gore za njih ako beze sa foruma,to samo pokazuje,njihovu slabost i ne poznavanje biblije.

pozdrav od Gere.
 
Natrag
Top