Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
hehe.....i ja se slatko nasmejo.......

na liste dajem garanciju od 10 minuta do pola godine......treba da budete svesni da te liste neko placa i da gledanje i sat vremena djabe je dobra stvar,a takodje da nisam ja jedini koji zna da skenira ,nalazi liste,nego nas ima mali milion.....

uostalom nisu ni sve liste iste...naravno oni sa 15 posta nemogu ocekivati iste liste kao i oni sa 500...njima se uglavnom salju liste koje su kvalitetnije sa velikim brojem konekcija i sigurno ce potrajati duze..

a naravno ima i lista koje se uopste ne salju i koje cuvam za sebe.......

sve te stvari treba razgraniciti...
 
Učlanjen(a)
08.04.2015
Poruka
225
Zamolio bih za listu koja sadrzi ove kanale:
16m0suc.png
 
Član
Učlanjen(a)
29.07.2010
Poruka
692
Da ne ispadnem nezahvalan, ali lista koju sam dobio nije ništa duže trajala od javnih lista.Koliko sam ja shvatio, dijelenjem lista na ovaj način (PP) treba da
liste što duže traju. Ja lično ovu listu što sam dobio od bokija nisam nikome
proslijedio, a ipak je trajala samo 2-3 dana. Znači ovu je listu dobilo još članova,te je neko neozbiljan, to negdje na drugim forumima javno podijelio.
Mislim da nije fer od članova foruma da rade protiv ovog istog foruma.
Pozdrav svima!
Vidi gresis, znajuci bokija od koga si dobio listu,nikom osim Tebi je nije dao, ali na svetu istovremeno drnda bar 5000 "hakera" ,i nadje Tvoj server , listu i objavi podeli, sta vec. Ta posast ovih sto znaju, a cudni su ljudi, i to objavljivanjem bacaju u bunar je neshvatljiva.Ima perfidnijih varijanti ,tvoja lista nece biti objavljena, ali bit ce druga sa istog servera, onda crkne i Tvoja, ja to malo naucio sam, nesto nadjem za tri dana nadju svi i nema niko, nego je to skeniranje zabava, kao pecanje, a liste kod oficijelnih IPTV provajdera, ne kod restrimera , koji usput receno nemaju bog zna kakovu zastitu, video sam sad negde ,covek objavio,stotinak adresa panela, jer sam ne zna uci, gde je kraj. U tome je Tvoj problem oko liste, i ja pre godinu dana gledao TVVIET 6 meseci, dok ono ovde nije bilo (onaj cirkus) sad imam moj ace za sport (bogami i sopcast), filmove skinem koliko gledam, vesti i ostalo ili ace ili SF aplikacije, (o
kojima brine-azurira, d3n1s, losmij i boki)i ne boli me glava, evo juce i danas su mi ravzvalili http://kiptv3.ddns.net:8000, a voleo sam Usuaia doku kanal ,
C'est la vie,,da smo mi zivi i zdravi
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
04.05.2009
Poruka
382
I ja bi voleo ako neko ima nase domace kanale sa filmovima, tipa HBO, Cinemax i slicne. Pokusao da skeniram liste, ali mi ne ide od ruke, ocigledno nesto radim pogresno. Liste koje sam nalazio su obicno malo duze trajale, valjda sam imao srece. Ali je problem uglavnom bio taj da je cesto prebacivao kanale. Sad za inat poslednjih par dana nikako da nadjem neku listu sa tim domacim kanalima.
 
Učlanjen(a)
08.04.2015
Poruka
225
I ja bi voleo ako neko ima nase domace kanale sa filmovima, tipa HBO, Cinemax i slicne. Pokusao da skeniram liste, ali mi ne ide od ruke, ocigledno nesto radim pogresno. Liste koje sam nalazio su obicno malo duze trajale, valjda sam imao srece. Ali je problem uglavnom bio taj da je cesto prebacivao kanale. Sad za inat poslednjih par dana nikako da nadjem neku listu sa tim domacim kanalima.
Poslato.

za ovo je odgovor Kodi i neki dodatak, salts, exodus, torenter, quasar itd....
To je u redu, hvala na odgovoru. Meni je konkretno potrebna lista koju mogu da ubacim na smart tv app. Nasao sam te kanale na jednoj "narodnoj", ali radi svega jedan kanal...
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top