Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

Učlanjen(a)
21.01.2016
Poruka
114
Pozdrav forumasi
Treba mi lista veceras za utakmice kvalifikacija da mogu gledat
dobio sam jednu od clana @markotop ovom prilikom zahvaljujem se,ali lista vise staje nego sto radi
imali neko kakvu listu veceras da mogui bez stajanja pogledat tekme
Pozdrav i lijepo fudbalsko vece
 
Učlanjen(a)
05.03.2011
Poruka
21
Haha smijesno Bgmi, tu sam svaki dan ma da nemam dovoljno postova da bih trazio listu ali ipak sam je dobio preko konkursa koju mi je dodjelio Boki, ali je ovo smijesno pojedini mole ovdje za liste da bi poslije na nekom drugom forumu objavili tu istu listu da ispadnu da oni nesto znaju da su je oni pronasli i poslije naravno ostanu bez nje i vracaju se ponovo na SF da bi dobili listu i naravno vi cete im dati jer ste za razliku od njih LJUDI. I ovo nije prvi put da se desi ovako nesto, imam acc na sultanovicevom forumu i dosata sam puta tamo vidio lustu koja je ovjde objavljena i zaista je to zalosno. Dajte ljudi ba ili ste tamo ili ste ovdje ne mozete jednom guzicom na obje stolice. Isto sto drug Torpedo predlaze da se prestanu slati lista predlazem i ja pa cak je ni ja ne moram dobiiti ali bar ce ljudi koji su se potrudili da imaju odredjene kanale i liste imati duze vrijeme a ne da ih gube zbog pojedinaca.

Lijep pozdrav! Zahirvić Jasmin.
 
Član
Učlanjen(a)
27.12.2009
Poruka
15
Da ne ispadnem nezahvalan, ali lista koju sam dobio nije ništa duže trajala od javnih lista.Koliko sam ja shvatio, dijelenjem lista na ovaj način (PP) treba da
liste što duže traju. Ja lično ovu listu što sam dobio od bokija nisam nikome
proslijedio, a ipak je trajala samo 2-3 dana. Znači ovu je listu dobilo još članova,te je neko neozbiljan, to negdje na drugim forumima javno podijelio.
Mislim da nije fer od članova foruma da rade protiv ovog istog foruma.
Pozdrav svima!
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.937
Da ne ispadnem nezahvalan, ali lista koju sam dobio nije ništa duže trajala od javnih lista.Koliko sam ja shvatio, dijelenjem lista na ovaj način (PP) treba da
liste što duže traju. Ja lično ovu listu što sam dobio od bokija nisam nikome
proslijedio, a ipak je trajala samo 2-3 dana. Znači ovu je listu dobilo još članova,te je neko neozbiljan, to negdje na drugim forumima javno podijelio.
Mislim da nije fer od članova foruma da rade protiv ovog istog foruma.
Pozdrav svima!
Sve si i sam rekao:mad: poslao drugu...
 
Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
Zamolio bih za listu sa HBO i Cinemax kanalima. Pre nekoliko dana Boki mi je poslao listu ali je ona stala. Hvala
 
Učlanjen(a)
07.04.2014
Poruka
163
Moze li mi neko poslati samo arene i sport klub.Pocela sad kosarka pa da se moze pratiti :)
 
Natrag
Top