Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

Član
Učlanjen(a)
27.12.2009
Poruka
15
hahahaha najaci je ovaj sto se zali da mu lista trajala 2-3 dana, od sad boki najbolje da kupujes liste pa da stavis garancija mesec dana na listu dajem :roll:
Ne razumijem šta je tu smiješno!?
Ja odlično znam šta su stream liste i gdje ih "pokupiti". No zbog prevelikog broja korisnika one brzo postaju bezvrijedne, ali je ovdje na ovom forumu poenta da liste ne idu javno i time duže traju. Tako da ne vidim razlog
zašto se ovdje liste šalju na PP i to sa ograničenjima, a iste traju ko i na bilo
kom forumu ili stream sajtu. Ako želiš liste od po 2-3 dana, samo reci, redovno ću te snadbjevati. Ipak mislim da da ovakvim piskaranjima samo želiš povećati broj postova. Davno su rekli, ako nemaš šta pametno reći, bolje ćuti.:oopss:
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.558
Kako meni rade ili radi lista mjesecima?

Recimo od 17.06.2016 OttPlayer je dostupna aplikacija na Samsung Smart tv SUHDTV novije generacije i liste koje sam stavio gore navedenog datuma na OttPlayer/Smart tv rade mi Dan danas kako ? Ni ja sam ne znam ;) mada sam te liste predhodno imao na Fork Player/Smart tv ranije iz razloga sto je Fork Player aplikacija izasla ranije od OttPlayer aplikacije mnogo ranije.....

E sad zanima me koje su to liste koje rade 2-3 dana? A da znamo za njih da ce da rade tako kratko......

Listu ili liste koje se iskeniraju i nadju se validne mogu da se provjere koji im je rok trajanja i slobodno mogu da kazem onu listu ili liste koje sam ja provjerio dokle rade tu i tamo nekad jer ne provjeravam liste stalno dokle rade ... jos nisam naisao ni na jednu da mi je provjera pokazala da lista ima rok trajanja 2-3 dana

Neki Dan sam upalio comp provjerio samo jednu listu samo dal radi lista radi punih 7 mjeseci za sad...... mimo onih koje su mi na OttPlayeru za te znam da rade itd........

Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
06.05.2009
Poruka
354
Ne razumijem šta je tu smiješno!?
Ja odlično znam šta su stream liste i gdje ih "pokupiti". No zbog prevelikog broja korisnika one brzo postaju bezvrijedne, ali je ovdje na ovom forumu poenta da liste ne idu javno i time duže traju. Tako da ne vidim razlog
zašto se ovdje liste šalju na PP i to sa ograničenjima, a iste traju ko i na bilo
kom forumu ili stream sajtu. Ako želiš liste od po 2-3 dana, samo reci, redovno ću te snadbjevati. Ipak mislim da da ovakvim piskaranjima samo želiš povećati broj postova. Davno su rekli, ako nemaš šta pametno reći, bolje ćuti.:oopss:

nije smesno nego je jadno ako hoces moze i tako, nije zbog broja korisnika vec zbog toga sto nije placeno ili jednostavno ugasio listu ili vise ip adresa na jednu listu dovoljno je tvoja ip adresa i od muje iz svedske da se vidi da je ukradena, ako ti je stala lista zatrazi novu jednostavno umesto sto pljues,

sve sam samo tebe cekao da bih povecao postove :roll: , a ti si tolko toga lepo i korisnog reko da ti se svi divimo :beee:
 
Učlanjen(a)
15.06.2009
Poruka
2
Pozdrav svima,
da li ima neko ko može da gleda stabilno kanal kitchen tv(ne 24 kitchen, nego kitchen tv koji se od skoro emituje u mts-ovom iptv). Žena mi skoro negde videla taj kanal, mnogo joj se svideo pa ako ima neka dobra duša bili bi jako zahvalni ;)
 
Učlanjen(a)
24.09.2012
Poruka
1.156
Pozdrav svima,
da li ima neko ko može da gleda stabilno kanal kitchen tv(ne 24 kitchen, nego kitchen tv koji se od skoro emituje u mts-ovom iptv). Žena mi skoro negde videla taj kanal, mnogo joj se svideo pa ako ima neka dobra duša bili bi jako zahvalni ;)
-Onaj ko trazi listu potrebno je da bude clan Serbian Foruma minimum dva meseca i da ima minimalnu aktivnost od 15 postova u bilo kom delu foruma, iz prostog razloga da ljudi ne bi kreirali nove naloge i trazili vise puta liste.
 
Učlanjen(a)
15.06.2009
Poruka
2
OK,pošteno, ja sam se registrovao pre par godina ali nemam postova pa kad budem "nakupio" pitaću opet...:)
 
Natrag
Top