Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.498
Da, to je cinjenica, ali mozda je razlog sto neke liste koje imamo pokrenemo samo da vidimo rade li, a ako se stalno gleda, logicno da ce gazda uociti da nesto nije OK, odnosno moze vidjeti ima li viška konekcija :) . Mozda to bude razlog gasenja listi koje dugo rade ako ih cesto ne koristimo....
Sve je moguce mada... imas lista koje dozvoljavaju vise konekcija ;) isto tako juce sam pokrenuo jednu listu od 03.2016 radi jos uvijek a ja je znam cesto da gledam ;) naravno da postoji ili postoje liste koje recimo gledas a nisu u javnosti mislim jos nije skenirana itd.... takve liste samim tim traju duze vrijeme uz to recimo dozvoljava vise konekcija tim bolje..... jedna od njih traje do 01.09.2017 tako da..... o njoj nebi javno.......
Pozdrav
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.498
Stala definitivno sto mi dao markotop,imam neku listu duze vreme vise ne radi nego sto radi.

Poslato sa HUAWEI Y330-U01 uz pomoć Tapatoka
Lista radi poslao sam ti dokaz na Pm tj. Ime liste i sliku kao dokaz Sport Klub HD sa user i pass od te liste da radi
Pozdrav
 
Učlanjen(a)
24.09.2012
Poruka
1.156
Pozdrav dobri ljudi....da li neko moze da mi posalje listu sa sport kub kanalima....Arena (pre svega),NBA i neki dobri filmski... ako nije previse

Pozdrav i hvala
-Onaj ko trazi listu potrebno je da bude clan Serbian Foruma minimum dva meseca i da ima minimalnu aktivnost od 15 postova u bilo kom delu foruma, iz prostog razloga da ljudi ne bi kreirali nove naloge i trazili vise puta liste.
 
Učlanjen(a)
31.08.2012
Poruka
636
Ne trazim kanale ali da pitam gde ih ima. CBS Drama i AXN Spin sa prevodom. Znam da ih ima kod Slovenaca (t2,siol), tv viet. Mene zanima da li ih ima jos negde? Neka user/pass, neka astra, m3u8, .... PM Hvala unapred
 
Natrag
Top