Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
20.11.2016
Poruka
103
Imam neke dve liste klijentportala, i super mi radile vec neka 3 meseca..jedna na stbemu, druga na siptv, od pre par dana obe stekaju bas puno na tv kanalima, a videoteka radi perfektno, internet se nije menjao.. do cega bi to moglo biti? Isto mi s desava i sa nekom rezervnom mac listom koja nije klijentportal, videoteka radi ko sat, a kanali stekaju svakih 10sek..
 
Učlanjen(a)
23.03.2020
Poruka
259
Imam neke dve liste klijentportala, i super mi radile vec neka 3 meseca..jedna na stbemu, druga na siptv, od pre par dana obe stekaju bas puno na tv kanalima, a videoteka radi perfektno, internet se nije menjao.. do cega bi to moglo biti? Isto mi s desava i sa nekom rezervnom mac listom koja nije klijentportal, videoteka radi ko sat, a kanali stekaju svakih 10sek..
Prije svega morate bit svjesni da gledate "posuđene" liste..
Do toga je da je poćeo vlasnik koji je kupio te liste koje gledaš poćeo i on ćešće gledat.
Lista je vjerovatno na jednu konekciju pa eto gle ćuda, šteka malo...
Samo moraš znati da isto tako prekida i onom kojo je platio, a on će se žalit onom koji mu je prodao, pa ili će otkazat ili promjenit pass ili mac.. Neznam na šta gledaš.... Vjerovatno mag lista..
 
Učlanjen(a)
20.11.2016
Poruka
103
Prije svega morate bit svjesni da gledate "posuđene" liste..
Do toga je da je poćeo vlasnik koji je kupio te liste koje gledaš poćeo i on ćešće gledat.
Lista je vjerovatno na jednu konekciju pa eto gle ćuda, šteka malo...
Samo moraš znati da isto tako prekida i onom kojo je platio, a on će se žalit onom koji mu je prodao, pa ili će otkazat ili promjenit pass ili mac.. Neznam na šta gledaš.... Vjerovatno mag lista..
E to sam zaboravio napomenuti, to je abeceda oko konekcija, i provjeravao sam to, bila je aktivna samo ta "moja" konekcija, tako da mi nisi pomogao, jer i nije bas do toga.. mada hvala na ukljucenju u diskusiju svakako..
 
Učlanjen(a)
14.02.2021
Poruka
35
Počeli ljudi sve više da traže i koriste clientportal, nije ni čudo da će da ti koči...
Zna se najbolja je strana lista, od domaćih sve više ljudi dobijaju crn ekran pa eto prešli na ovaj strani....


Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Učlanjen(a)
15.11.2019
Poruka
96

Pretpostavljam da ce biti jos par kanala Arene sledece godine, jer ce svaka utakmcia iz PL biti prenosena uzivo.
 
Član
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
555
Koj IPTV player raboti na 3G/4G/5G (Mobile Network)? (Android)

STBEMU i IPTV Stalker ne rabotat na mobile network.
 
Natrag
Top