Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
18.09.2009
Poruka
371
Pozdrav ljudi,predlozite mi neku iptv listu ili aplikaciju oko 5,6 eura mesecno...bitno mi je da ima Sport Klub kanale,i da lista radi kao sat,bez ikakvog seckanja i slicnih stvari.
 
Učlanjen(a)
08.04.2020
Poruka
118
Ne radi niti jedna kao sat, bolje pitaj nekoga ovdje da ti da listu, radit ce isto kao i ta sto kosta 5-6 eura, ustvari i bolje
 
Učlanjen(a)
26.12.2020
Poruka
58
Dobar dan,novi sam clan pa me interesira kako naci kljuc i konfirigaciju za Open vpn,da li datoteku ili sto god imam Linux iptv box samo znam da to moram instalirati na USB i umetnuti u box ako moze pomoć,jer mi sve manje servera rade na stalker_portal app onakve moj box je octagonsx888ip,hvala.
 
Učlanjen(a)
12.11.2020
Poruka
5
Terska konspiracija ovde na forumu.. valjda razumem ..
Da li postoji negde tutorijal u vezi pravljenja listi, koje bi se same update, budzim jedan android i drugi linux thin client box. Koji bi bio vas izbor za live tv softver?
Kodi mi deluje previse za samo pvr iptv , jel ima app nesto bolje a jednostavnije?
Molim vas za neke linkove na pp ka tutorijalima za pravljenje listi.
nasao sam jedan sajt klikces add to list i formiras svoju listu koju downloadujes? jel tako i kod drugih?
 
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
Terska konspiracija ovde na forumu.. valjda razumem ..
Da li postoji negde tutorijal u vezi pravljenja listi, koje bi se same update, budzim jedan android i drugi linux thin client box. Koji bi bio vas izbor za live tv softver?
Kodi mi deluje previse za samo pvr iptv , jel ima app nesto bolje a jednostavnije?
Molim vas za neke linkove na pp ka tutorijalima za pravljenje listi.
nasao sam jedan sajt klikces add to list i formiras svoju listu koju downloadujes? jel tako i kod drugih?

Ne znam kud ces bolje i lakse od kodijevog siple PVR clienta :)
Upises adresu i to je to. Inace dodaj koji skin, pa makni stvari koje ne trebas. Recimo Video, Music, Weather i slicno. Napravi da se tv kanali otvaraju pri pokretanju i imas najbrzi app koji mozes zamislit.
 
Učlanjen(a)
12.11.2020
Poruka
5
Hvala ti, al daj neki konkretan predlog za skin. Svidja mi se kad je meni samo levo/desno gore dole i pojacavanje i smanjenje volum. svidja mi se kako IPTVsmarters na androidu izgleda sad cu ga overim i na PC
Nego jel neko presabiraao iptv kanale po sinhronizaciji da ili ne? Ogranicen sam na englesko govorno podrucje i hocu da gledam UK kanale, a mislim se ima sigurno zemalja gde ne sinhronizuju program nego titluju, sto u principu mogu da gledam. Ima neki arapski nasao sam, ali nervira me arapski koji ide u titlu
Jel znate neke druge zemlje gde se ne sinhronizuje prograaam nego samo titluje
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.12.2020
Poruka
25
Moze neko da posalje na pm ako ima neke dobre njemacke portale (standardni i full sky paket) za trazenje mac. Hvala unaprijed!
 
Član
Učlanjen(a)
26.12.2009
Poruka
56
moguće li je pronađenu MAC listu pretvoriti u m3u listu ali da može da se gleda
 
Natrag
Top