Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
usput da zamolim da sve sto imate da pitate a vezano za iptv pitate ovde na forumu....do pre par meseci odgovarao sam na svaku poruku a onda otisao na odmor.....poruke se nagomilale za to vreme i imam trenutno 140 neprocitane tako da i ne usudjujem se da ih gledam i svo svoje slobodno vreme koje odvajam za forum provedem citajuci poruke i odgovarajuci na iste......malo razumevanja i pitajte na forumu jer pre cete tu dobiti odgovor od mene ili nekog drugog jer ima ovde dosta ljudi koji zele pomoci ......

hvala........
 
Učlanjen(a)
09.12.2020
Poruka
37
Pozdrav, imam jedno pitanje, sta savjetujete da odaberem posto su u pitanju roditelji ( stariji ljudi su ) neki tv box ili sta vec da im je jednostavno za upotrebu, ako je tv box Vas odabir kako to ide sa boxovima, koji box odabrati, kako ubaciti listu u njega ili tv kanale kako se vec kaze , znaci sta je najjednostavnije za upotrebu da se gledaju osnovni exyu kanali?! U pitanju je obicni tv lcd ali ima hdmi izlaz ! Zahvaljujem se svima unaprijed ! ! !
 
Učlanjen(a)
27.10.2019
Poruka
482
Pozdrav, imam jedno pitanje, sta savjetujete da odaberem posto su u pitanju roditelji ( stariji ljudi su ) neki tv box ili sta vec da im je jednostavno za upotrebu, ako je tv box Vas odabir kako to ide sa boxovima, koji box odabrati, kako ubaciti listu u njega ili tv kanale kako se vec kaze , znaci sta je najjednostavnije za upotrebu da se gledaju osnovni exyu kanali?! U pitanju je obicni tv lcd ali ima hdmi izlaz ! Zahvaljujem se svima unaprijed ! ! !
Pošto sam u identičnoj situaciji, reći ću ti kako sam mojima rešio gledanje televizije.
Najjednostavnije rešenje ti je da im kupiš andoid boks. Ja sam mojima uzeo X96 MAX - 4/64GB , sa Amlogic S905X2 Quad Core procesorom. Cena je nekih 45 eura.
Od aplikacija jedino koriste you tube i iptv extreme.
Odlučio sam se za iptv extreme iz jednostavnog razloga jer je jako jenostavna stariji ljudima da je koriste i što je još bitnije liste im ubacujem preko iptv ekstreme portala. Ljudima u šezdesetim i sedamdesetim godinama predstavlja proble da ubace liste, tako da ne moraju da brinu oko toga
 
Član
Učlanjen(a)
26.12.2009
Poruka
53
zasto neka mac lista radi u sfvip playeru , a kad je pomoću mac grabbera pretvorim u m3u listu, i ubacim u ott player na lg smart nemogu da je gledam. malo laičko pitanje al eto.
 
Učlanjen(a)
27.10.2019
Poruka
482
Pisano je dosta već o tome na forumu. Razlog je play token. Ne vredi gubiti vreme i nervirati se sa konvertovanjem lista, već je gledaj preko playera koji otvaraju makove
 
Član
Učlanjen(a)
26.12.2009
Poruka
53
Pisano je dosta već o tome na forumu. Razlog je play token. Ne vredi gubiti vreme i nervirati se sa konvertovanjem lista, već je gledaj preko playera koji otvaraju makove
hvala na odgovoru, nisam pronasao taj odgovor, samo još jedno pitanje ima li player koji otvara makove za lg webos tv
 
Učlanjen(a)
22.05.2017
Poruka
41
Dali postoji mogucnost da se odkljuca winrar dokument imam jedan winrar dokument unutra ima lista iptv probo sam je skenirati i sve sa raznim programima al je nisam mogo da odkljucam
 
Učlanjen(a)
14.09.2011
Poruka
26
Ide to preko sf vip pleyera preko mac adrese
Pogledajte prilog 133005

Usput jedna sugestija. Nije dovoljno, a i neportebno je stvljati linkove samo u spojler. Treba CODE tag.
Ja mogu da editujem post i samim time da vidim link, a ovako kako je bilo postavljeno clanovi nisu mogli da vide link od adresu liste.
поштовани, на СТБ апп тражи логин и пассворд?
 
Natrag
Top