Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
16.08.2012
Poruka
128
Hvala ti, al daj neki konkretan predlog za skin. Svidja mi se kad je meni samo levo/desno gore dole i pojacavanje i smanjenje volum. svidja mi se kako IPTVsmarters na androidu izgleda sad cu ga overim i na PC
Nego jel neko presabiraao iptv kanale po sinhronizaciji da ili ne? Ogranicen sam na englesko govorno podrucje i hocu da gledam UK kanale, a mislim se ima sigurno zemalja gde ne sinhronizuju program nego titluju, sto u principu mogu da gledam. Ima neki arapski nasao sam, ali nervira me arapski koji ide u titlu
Jel znate neke druge zemlje gde se ne sinhronizuje prograaam nego samo titluje
Nizozemci i skandinavc titluju sa org. tonom, indijci često na engl ton stavljaju i engl titlove, a imaš usa i canada kanala milijon
 
Učlanjen(a)
31.01.2020
Poruka
89
Može još uvek, ali taj spisak servera iz dana u dan je sve kraći.
Postoji li nekakva metoda/naprednija metoda da se MAC liste gledaju u m3u? Ja volim da omiljene kanale gledam u svom m3u fajlu ali sa toliko servera koji koriste play token gotovo je nemoguće gledati više ljudski.

Imam svega dve Stalker portal liste koje nemaju nikakav play token, kopirao linkove, stavio u m3u ali sa ostalima koji imaju i bolje kanale ne mogu ništa.

Mislim, te ostale kanale sa play tokenima sam stavio u TiViMate favorites pa je to nešto lakše ali taj neki kanal koji imam u svom m3u fajlu sređen i sa EPG i sa ikonicom stoji prazan jer moram da ga gledam na drugom mestu gde u 99% slučajeva kanali nemaju ništa od toga.
 
Učlanjen(a)
31.07.2014
Poruka
75
Laicko pitanje, ako neko moze da mi odgovori. Imam listu sa Xtream Codes API a i M3U. Da li mogu da trazim od provajdera da registrujem MAC adresu kako bi koristio playere koji rade samo sa MAC? U tom slucaju bi morao da mu posaljem MAC adresu uredjaja na kome bih trebao da gledam ili mi on daje neku koja je registrovana.

Bio bih zahvalan na odgovoru!
 
Natrag
Top