Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
Posto je ovo forum gde pravi poznavaoci pricaju interesuje me da li ima neko da poruci dobrog i jeftinog providera za Ex-Yu kanale. Ja zivim u Severnoj Americi i imam odlicnog i pouzdanog providera za americke i UK kanale. Na zalost ne i za kanale sa nasih prostora. Za sada ovde dobijam liste ali one malo rade pa ne rade i brzo se gase. Unapred zahvalan.

Imas poruku sa listom nasih kanala. Nisu svi, al ima sve sto trebas ja mislim :)
 
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
Izvinjavam se ne znam jesam na pravom mjestu za ovo pitanje, da li se smije ovo koristiti u njemackoj ?!

Vjerujem da si prije toga probao i kodi. I da si mozda negde i pitao...Slobodno koristi bilo gde, sve dok ne koristi sistem dijelenja. Znaci torrent i slicno. Problem je samo u tome, da ne smijes ti dalje prosljedjivat stream, primas slobodno...
 
Učlanjen(a)
16.02.2011
Poruka
99
Da li se ovaj portal moze gledati na nekom android playeru?

Kod:
http://kobraiptv.com:25461/c/

Na SF-u radi bez greske, ali na android playerima nece. Pokusao sam na Kshaw, Tivimate, Advanced, StbEmu...
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
20.11.2014
Poruka
16
ima li netko preporuku za neku jeftinu kungfu listu a da radi na 2-3 tv-a ina 2-3 ip adrese?. probao sam par s alija al od 3 sve tri nisu uopce radile kad mi je test poslan. otvore 1 kanal i onda minut treba za drugi kanal.
jedna je bila sa player.smartvpluseu. servera
a druga sa tvtrips.xyz/ servera

live.go imam sad al radi samo na jednom tv-u a treba mi za vise pa bi kupio neku drugu.
probao sam i sansatove al isto radi samo na jednom tv-u
 
Učlanjen(a)
16.02.2011
Poruka
99
Da li se ovaj portal moze gledati na nekom android playeru?

Kod:
http://kobraiptv.com:25461/c/

Na SF-u radi bez greske, ali na android playerima nece. Pokusao sam na Kshaw, Tivimate, Advanced, StbEmu...
Da odgovorim samom sebi, a mozda nekome pomogne. :) Nasao sam aplikaciju za android koja otvara kanale sa ovog portala - ProgTv.
 
Natrag
Top