Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
28.10.2020
Poruka
33
Evo pitanje ako ko čita i raspolozen je da odgovori. Koju je aplikaciju najbolje koristiti da se ubaci lista. TV je samsung TU serija 2020. Mislim na kvalitet, brzinu odziva i sl. Lijep pozdrav ekipi.
 
Učlanjen(a)
08.04.2020
Poruka
118
Evo pitanje ako ko čita i raspolozen je da odgovori. Koju je aplikaciju najbolje koristiti da se ubaci lista. TV je samsung TU serija 2020. Mislim na kvalitet, brzinu odziva i sl. Lijep pozdrav ekipi.
Neka klasika je SmartIptv, 7 dana besplatno pa 5eura trajna registracija, u zadnje vrijeme moj favorit je Duplex, isto 7 dana free, a onda 2 dolara godisnje
 
Učlanjen(a)
09.05.2009
Poruka
204
Pozdrav svima,
pre neki dan mi je kolega @Zlatko0000 dao listu **tv.fun,lista radi priverio je pre nego mi poslao.
lista je stavljena na duplex app na lg tv-u,kad sam na kucni net(sbb) samo pojedini kanali rade otprilike četvrtina kanala a kad tv nakacim na hotspot telefona(mts) rade svi kanali na listi.
gasio sam ruter 5 puta iz struje po 1,2,5 minuta al opet isto...
jel ima jos neka fora da probam pa da mi ipak proradi lista na SBB kućnom netu?
unapred hvala.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
330
Pozdrav svima,
pre neki dan mi je kolega @Zlatko0000 dao listu **tv.fun,lista radi priverio je pre nego mi poslao.
lista je stavljena na duplex app na lg tv-u,kad sam na kucni net(sbb) samo pojedini kanali rade otprilike četvrtina kanala a kad tv nakacim na hotspot telefona(mts) rade svi kanali na listi.
gasio sam ruter 5 puta iz struje po 1,2,5 minuta al opet isto...
jel ima jos neka fora da probam pa da mi ipak proradi lista na SBB kućnom netu?
unapred hvala.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Čudno. Probaj instalirati DuplexPlay na laptop, ubaci istu listu i spoji se na kućni internet pa probaj.
Ako budeš imao isti problem možda te nekako blokira tvoj internet provider, ali ni to nije realno jer bi ti blokirao sve kanale. Ali hajde probaj za svaki slučaj na laptopu, preko kućnog interneta i hotspot-a.
 
Učlanjen(a)
09.05.2009
Poruka
204
probao preko telefona isto..koristio robin hood aplikaciju ista stvar na duplex.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Učlanjen(a)
31.01.2020
Poruka
89
Gledam LŠ na Arena sport kanalima i vidim da se Real prenosi na Makedonskoj Areni sport 1.

Srpska Arena prenosi drugu utakmicu a Crnogorska Arena neku treću.

Ja iskreno to nikad nisam ranije viđao.

Takođe Makedonske i Crnogorske Arene na IPTV listama isto nikada nisam video. Samo SR/HR/BH.

Jel neko imao priliku da gleda te Arene na IPTV? I koji komentatori prenose to? Mislio sam da ostale države iz regiona dele Arena kanale sa Srbijom osim Hrvatska koja ima svoje Arene.
 
Učlanjen(a)
31.01.2020
Poruka
89
Nisam pratio nesta previse te Arena Sport osim Srb i Hr kad otvorim liste... postoje i ove :( za Vlc bez token tj. play_token


Pozdrav
Ma te Slovenačke Arene su već poznate i same za sebe. Nego meni su ove Makedonske i Crnogorske Arene jedna velika enigma.

Sad više ne znam koja Arena je za sebe a koja je ista kao Srpska.

Znam da ima 5 SR Arena, 6 HR Arena, 2 SLO Arena i jedna Bosanska i one su sve za sebe s' tim da Bosanska Arena 1 nekad prenosi isto a nekad ne, prava emitovanja valjda šta znam... Nisam siguran ni da li isto važi i za Arena Esport i Arena Fight. Mislim da ova dva kanala nemaju svoje komentatore već sve iz Srbije koje slušamo mi.

A za ove ostale sam mislio da su sve to zapravo Srpske Arene. Kad ono večeras Makedonska prenosi jednu utakmicu, Srpska drugu, Crnogorska treću. Samo Bosanska prenosi ono što sada Srpska prenosi.

S' obzirom da nikada MK i CG Arene nisam video po IPTV listama mislio sam da su one sve Srpske Arene pa samim tim nema smisla držati njih.

Sad ću povaditi EPG za sve Arene sa svih sajtova i puknuti ih u jedan prazan M3U fajl i onda na licu mesta pratiti par dana šta koja prenosi i koje su iste a koje ne.
 
Natrag
Top