Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

VIP IPTV
Učlanjen(a)
01.07.2009
Poruka
329
@darkon Jel i ovo ulazi u tu grupu medju njima
Kod:
vipmainz.xyz:7071
 
Poslednja izmena:
VIP IPTV
Učlanjen(a)
01.07.2009
Poruka
329
Znam da je simpson i nasao sam i resenje . Samo pitam jer ima iste upite kao i Fulliptv , koliko sma ja primetio
 
Učlanjen(a)
26.08.2014
Poruka
11
Pogledajte prilog 133566

Pogledajte prilog 133567

I treca slika
Pogledajte prilog 133568

Danas si dobio listu i sad na drugi nalog ponovo trazis?
SF ima efikasan sistem otkrivanja duplih naloga.
I sta sad?
Iskruno druze vas sajt nema bas najsovremeni alat za detekcija na dupli nalog. Banovao si me na predhodni (ili neko drugi admin) nije ni bitno nisam trazio nista vise od 5 meseca a forum koristim samo za citajne i razgledavajne sta ima novo.Na prosli nalog sam bio xCorbe, jos kad sam bio u MKD rekao mi jedan admin da imam vise naloga a svih koje koriste a1 operator imaju iste ip adrese to sam proverio. Sada sam u UK i pre 3 dana sam dobio ban ne znam iz kojih razloga. Znaci stvarno imate unikatan alat za detekcije na duplih naloga. Pozz

Sent from my POCO X3 NFC using Tapatalk
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.425
Iskruno druze vas sajt nema bas najsovremeni alat za detekcija na dupli nalog. Banovao si me na predhodni (ili neko drugi admin) nije ni bitno nisam trazio nista vise od 5 meseca a forum koristim samo za citajne i razgledavajne sta ima novo.Na prosli nalog sam bio xCorbe, jos kad sam bio u MKD rekao mi jedan admin da imam vise naloga a svih koje koriste a1 operator imaju iste ip adrese to sam proverio. Sada sam u UK i pre 3 dana sam dobio ban ne znam iz kojih razloga. Znaci stvarno imate unikatan alat za detekcije na duplih naloga. Pozz

Sent from my POCO X3 NFC using Tapatalk
Prvo nisam ti ja banovao nalog, a kako vidim imas tri naloga. To je razlog zbog cega si banovan, moras imati samo jedan nalog.
500.png

Nije tacno da svi koi koriste A1 imaju iste IP. To sigurno znam zato sto i ja koristim na A1 MK kao operatora.
 
Učlanjen(a)
26.08.2014
Poruka
11
Prvi sam kreirao pre neki dan posto xCorbe mi je banovan. Onaj drugi Corbe je davno kreiran pa prwd dan dva sam resetovao pasword da ga koristim. A isto ban nije poradi ovih nalozi posto kad sam bio u MKD fox mi je poslao sasvim drugih imena sa istom ip adresom, sto i nikad nisam koristio drugi nick. Jedino sam trazio neki mak da posajli Boki sta kod kuce moji seuste koriste.

Sent from my moto g(6) using Tapatalk
 
Natrag
Top