Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
12.02.2015
Poruka
315
ima li neko novi status za

netname: PUKOS-Kablovska-BK
descr: PUKOS, Kablovska BK D.O.O., Banatski Karlovac Nemanjina 67
country: RS



Treba mi da objavim na jedan sajt :roll::roll::roll:
 
Član
Učlanjen(a)
03.10.2010
Poruka
468
Moje iskreno izvinjenje ekipi postovao sam u brzini openwebif strim koji se nalazi u postu broj #71875 Zamolio bih nekog iz ekipe da ukloni HRTTV 1 posto vec server postoji na forumu a ponovo je postovan jer sam malo pozurio jer sam u zurbi nekoj.Hvala puno.
 
Učlanjen(a)
26.03.2010
Poruka
4.536
Ovom prilikom hteo bi da se zahvalim svim clanovima foruma na listama koje postavljaju,a ujedno da zamolim sve clanove koji postavljaju liste po drugim forumima da to ne rade ,jer svima nama je u interesu da lista sto duze traje.Znam da ovaj moj komentar nece puno toga promeniti,ali se nadam da ce forumasi prihvatiti moju molbu.HVALA
 
Активиста
Učlanjen(a)
25.02.2012
Poruka
2.845
Ovom prilikom hteo bi da se zahvalim svim clanovima foruma na listama koje postavljaju,a ujedno da zamolim sve clanove koji postavljaju liste po drugim forumima da to ne rade ,jer svima nama je u interesu da lista sto duze traje.Znam da ovaj moj komentar nece puno toga promeniti,ali se nadam da ce forumasi prihvatiti moju molbu.HVALA
Hehe, neko ima i po par hiljada listi, tako da ih unistavanje ne dotice, opasni su ovi krekeri. :D
 
Natrag
Top