Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Активиста
Učlanjen(a)
25.02.2012
Poruka
2.845
Ima na desetine boksova koji rade sa drugim portovima a pritom su zakljucani ali ipak se mogu pohvatati,treba samo znati koje zemlje i kakve boksove koriste.I ono sto je najvaznije koji parametri idu posle ip adrese.
Nije zanimljivo baviti se samo domacim i Evropskim kanalima.Malo je to.A vreme je najpotrebnije a njega nema puno.

E kada bi nam sapnula pticica, znali bi.. :D
 
Učlanjen(a)
20.01.2011
Poruka
2.254
Ima na desetine boksova koji rade sa drugim portovima a pritom su zakljucani ali ipak se mogu pohvatati,treba samo znati koje zemlje i kakve boksove koriste.I ono sto je najvaznije koji parametri idu posle ip adrese.
Nije zanimljivo baviti se samo domacim i Evropskim kanalima.Malo je to.A vreme je najpotrebnije a njega nema puno.


Nisam primjetio nigdje neki strim...vjerovatno imaju dobre ključeve.:tease::tease::tease:
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.951
Potreban H2 kanal al da je "SD" kvalitet slike, naravno sa srpskim titlom :D
A sad nastavite s prepirkama, ko je od kog kopirao i ko je koga... :roll::roll::roll:
Može li O2
M7kmfim.png
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
90% servera sa user i pass su samo bacanje para uzalud.Pa cak i da niko nema odredjenu listu ona zeza pogotovo kada su direktni sportski prenosi.Ili trenutno ne radi neki kanal.To je zato sto oni koji strimuju ne strimuju sa orginal kartice nego izajme neki cccam server umesto orginal kartice.Ima i perfektnih servera ali oni su manjina.
S druge strane sve one najbolje domace liste budu pre ili kasnije unistene uvek od onih istih ljudi.

Nemora uvek da bude tako....
to je zato sto svako bi da strimuje i zaradi a nema neko preterano veliko znanje o tome...ja godinama gledam jednu istu listu sa userom i pasom i uvek radi i nikada ne secka.....bas nikada....ali sam i siguran da je samo ja gledam......
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.951
Nemora uvek da bude tako....
to je zato sto svako bi da strimuje i zaradi a nema neko preterano veliko znanje o tome...ja godinama gledam jednu istu listu sa userom i pasom i uvek radi i nikada ne secka.....bas nikada....ali sam i siguran da je samo ja gledam......
Pošalji meni tu listu, uvjeren sam da ćemo gledati ti,ja i još njih stotinjak:roll:
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
14.11.2009
Poruka
17.765
Nemora uvek da bude tako....
to je zato sto svako bi da strimuje i zaradi a nema neko preterano veliko znanje o tome...ja godinama gledam jednu istu listu sa userom i pasom i uvek radi i nikada ne secka.....bas nikada....ali sam i siguran da je samo ja gledam......

Gledam je i ja samo s drugim user-om i password-om ;) da dodam radi savrseno.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top