Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.431
Da pitas @Crow2 ???

Njegova slika

Pogledajte prilog 87003

Dnevna doza tema

Pozdrav
A ja bi reko da uvek postoji neko ko ce sve to da postavi?
Koja je pricina, nekoliko hvala!!! Usput mora se znati da postoji granica dokle moze da se ide, ne treba za to postaviti neka pravila. Sve to sto je postavio doticni clan imam vec godinu dana i vise. I sta sad, da sam ja to postavio pre ono vreme koje sam spomenuo ne bi se gledalo. Onda se nade neki mudonja i sve to postavi? SVAKA CAST, ma idi bre u tri lepe.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.431
I Jedan savet za sve :). Mozete u sklopu SF da kreirate u Privatne Poruke group, koja radi i distribuira neke liste koje ako sami odlucite nisu za javnost :). Ima takvih malih grupa pe.... :). Liste ili neka uputstva kako i sto treba uraditi mozete u toj grupi, tako da sve to duze traje :).
Liste inako su prolazna stvar, ali ne znaci srusiti ih. Nema tu nikakve koristi za nikoga. Neko zaista nema sto da gleda, bolje da mu das nesto da gleda nego srusiti nesto sto se retko nalazi.
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
Da li neko zna rešenje za ovo?
Na android tv(verovatno važi i za android box) kada pustim kanale preko perfect playera,mx ....na tv- ne dobijam zadatu osvetljenost i kontrast( slika je dosta tamnija kao da je podešena opcija "umereno" ) mada u samim plejerima podesim maksimalnu osvetljenost.... U Orion i D3go aplikaciji je slika odnosno kontrast sasvim normalan kao i preko digitalnog signala sa antene. Na tabu- sve ovo koristim isto i nemam takvih problema..:rolleyes:
Upali fenjer :D

A ja bi reko da uvek postoji neko ko ce sve to da postavi?
Koja je pricina, nekoliko hvala!!! Usput mora se znati da postoji granica dokle moze da se ide, ne treba za to postaviti neka pravila. Sve to sto je postavio doticni clan imam vec godinu dana i vise. I sta sad, da sam ja to postavio pre ono vreme koje sam spomenuo ne bi se gledalo. Onda se nade neki mudonja i sve to postavi? SVAKA CAST, ma idi bre u tri lepe.

Ne vrijedi se oko toga nervirati, ovdje sto vise govoris nekome nemoj objavljivati javno to i to, zbog tog i tog.... on sve vise tjera neki svoj umisljeni inat ili nazovi to kako hoces. Konju kazes nesto i poslusa te odmah, ovde se godinama govori jedna te ista stvar "Nemojte objavljivati javno, ako zelite nekom da pomognete posaljite na pp" i ono opet se dolazi do ove situacije.

Zakljucak je da je konj pametan a ljudi su stoka
 
Učlanjen(a)
01.12.2014
Poruka
155
Da li neko zna rešenje za ovo?
Na android tv(verovatno važi i za android box) kada pustim kanale preko perfect playera,mx ....na tv- ne dobijam zadatu osvetljenost i kontrast( slika je dosta tamnija kao da je podešena opcija "umereno" ) mada u samim plejerima podesim maksimalnu osvetljenost.... U Orion i D3go aplikaciji je slika odnosno kontrast sasvim normalan kao i preko digitalnog signala sa antene. Na tabu- sve ovo koristim isto i nemam takvih problema..:rolleyes:
na android tv boxu bar je tako kod mene podesavanje kontrasta i osvjetljenja ide preko xbmc il kodia pustis kanal il video preko kodia ok na daljinski podesi kontrast po zelji i to ti ostaje za sve playere koje imas u boxu naravno i za perfect
 
Učlanjen(a)
01.12.2014
Poruka
155
jos da dodam kad podesis na zeljene postavke odi na postavi kao zadano za sve video snimke i ok i to je to
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
09.12.2009
Poruka
2.313
na android tv boxu bar je tako kod mene podesavanje kontrasta i osvjetljenja ide preko xbmc il kodia pustis kanal il video preko kodia ok na daljinski podesi kontrast po zelji i to ti ostaje za sve playere koje imas u boxu naravno i za perfect
Da :) Vidiš to bi moglo biti rešenje . Nisam instalirao kodi...još uvek mi na pc. Ima logike,a i posle iz kodija se mogu direktno puštati sve android app. Danas imam vremena za igranje :D,a gotovo sam siguran da je to rešenje. Hvala! ;)
@Kim Jong-un izgleda da će raditi fenjer :D
 
Učlanjen(a)
12.02.2015
Poruka
315
Upali fenjer :D



Ne vrijedi se oko toga nervirati, ovdje sto vise govoris nekome nemoj objavljivati javno to i to, zbog tog i tog.... on sve vise tjera neki svoj umisljeni inat ili nazovi to kako hoces. Konju kazes nesto i poslusa te odmah, ovde se godinama govori jedna te ista stvar "Nemojte objavljivati javno, ako zelite nekom da pomognete posaljite na pp" i ono opet se dolazi do ove situacije.

Zakljucak je da je konj pametan a ljudi su stoka
Dobar ti zakljucak mozes da uzjases konja i da odsetas na neko vreme da bi se pomirio sa sudbinom.
ps. samo javno posto meni su nekako sumnjivi ovi sto dele na private.
 
Natrag
Top