Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
27.11.2015
Poruka
48
90% servera sa user i pass su samo bacanje para uzalud.Pa cak i da niko nema odredjenu listu ona zeza pogotovo kada su direktni sportski prenosi.Ili trenutno ne radi neki kanal.To je zato sto oni koji strimuju ne strimuju sa orginal kartice nego izajme neki cccam server umesto orginal kartice.Ima i perfektnih servera ali oni su manjina.
S druge strane sve one najbolje domace liste budu pre ili kasnije unistene uvek od onih istih ljudi.
 
Učlanjen(a)
22.07.2012
Poruka
746
Kad shvatite da sve sto valja a objavi se javno nije postavljeno zbog onih koji to nemaju vec zbog onih koji to imaju manje cete se nervirati :) U svakom slucaju cim vidite nesto objavljeno na forumu a vi to imate mozete odmah desni klik na tu listu i delete. Sve ovo se vec desavalo a i desice se opet za neko vreme. Zato samo opusteno :)
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
09.12.2009
Poruka
2.313
Kad shvatite da sve sto valja a objavi se javno nije postavljeno zbog onih koji to nemaju vec zbog onih koji to imaju manje cete se nervirati :) U svakom slucaju cim vidite nesto objavljeno na forumu a vi to imate mozete odmah desni klik na tu listu i delete. Sve ovo se vec desavalo a i desice se opet za neko vreme. Zato samo opusteno :)
Hoćeš reći hvalisanje + zavist= lista CVRC,a u drugu ruku :D kada bi sve uvek radilo izgubila bi se poenta i draž(mislim na nas kojima je ovo jedna vrsta hobija). Ipak zamolio bi majstore da ne preteruju.Treba u svemu biti umeren :mig:
Ja sam još uvek pripravnik :beee:
Pozdrav za sve prave članove SF ;)
 
Učlanjen(a)
22.07.2012
Poruka
746
Hoćeš reći hvalisanje + zavist= lista CVRC,a u drugu ruku :D kada bi sve uvek radilo izgubila bi se poenta i draž(mislim na nas kojima je ovo jedna vrsta hobija). Ipak zamolio bi majstore da ne preteruju.Treba u svemu biti umeren :mig:
Ja sam još uvek pripravnik :beee: Pozdrav za sve prave članove SF ;)
Ne zaboravi +biznis. Ima i toga. Ehh kad se setim gde sam bio pre godinu dana... u totalnom mraku :) Odavno imam i vise nego sto mi treba a ovaj hobi je prava zaraza. Sto vise imas to manje gledas i trazis i trazis ... :D
 
Član
Učlanjen(a)
24.09.2011
Poruka
721
Kad shvatite da sve sto valja a objavi se javno nije postavljeno zbog onih koji to nemaju vec zbog onih koji to imaju manje cete se nervirati :) U svakom slucaju cim vidite nesto objavljeno na forumu a vi to imate mozete odmah desni klik na tu listu i delete. Sve ovo se vec desavalo a i desice se opet za neko vreme. Zato samo opusteno :)
Hoćeš reći hvalisanje + zavist= lista CVRC,a u drugu ruku :D kada bi sve uvek radilo izgubila bi se poenta i draž(mislim na nas kojima je ovo jedna vrsta hobija). Ipak zamolio bi majstore da ne preteruju.Treba u svemu biti umeren :mig:
Ja sam još uvek pripravnik :beee:
Pozdrav za sve prave članove SF ;)
Sve stoji sto ste rekli,ali razmislite dali bi znali sta treba da trazite i kako liste i strimovi izgledaju da ih nije neko objavio.
Licno ne bih,ucim u hodu a verujem i velika vecina.I meni je to hobi,i kad naucim nesto novo pa shvatim koliko puta sam
bio tako blizu ali nisam znao sta se krije na toj IP.....

Pozdrav.
 
Učlanjen(a)
23.12.2015
Poruka
240
juce kad sam postio jedan forum kod nasih (съсед) jedan post mi je privuko paznju
posto sam upamtio da je ovde neko trazio listu od tog servera kad sam
ovde hteo da pogledam ko je to trazio upotrbio sam pretragu da bi pronaso ko je trazio
onda sam video da je ovde to neko vec postavio (predpostavljam da je isto posto sam dobio rezlutat pretagom a ja ne mogu da ga vidim posto je hide100) onda me je zanimalo ko je od koga pozajmio
i video sam da je nekom trebalo samo 3 minuta da to objavi odavde tamo sad mozda je isti clan i ovde i tamo objavio ako nije onda se neko bas brzinski potrudio da mu sje.. post
 
Učlanjen(a)
27.11.2015
Poruka
48
Ima na desetine boksova koji rade sa drugim portovima a pritom su zakljucani ali ipak se mogu pohvatati,treba samo znati koje zemlje i kakve boksove koriste.I ono sto je najvaznije koji parametri idu posle ip adrese.
Nije zanimljivo baviti se samo domacim i Evropskim kanalima.Malo je to.A vreme je najpotrebnije a njega nema puno.
 
Natrag
Top