Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
03.03.2015
Poruka
144
Eve zemjak edna kako za tebe :).
4KhKaYp.jpg


Inaku jas i Sota zaedno tocno 101 :).
Nemoj tako ljudi ce svasta da pomisle pa cak i zlatna svadba :roll::D:roll::roll:
 

prc

Učlanjen(a)
23.07.2010
Poruka
746
:beee:Ljudi ne trebaju meni liste ..meni trebaju moji prijatelji i drugari ,meni su oni vazniji od svih lista ..jer prijateljstva traju duze ..neka i trajno..naspram listi ..koje brzo nestaju..mislim da ima i vaznijih stvari u zivotu ,,,dolaze nam praznici okrenite se jedni prema drugima i pozelite makar zdravlja ako ne i novaca ,takodje provedite i sa familijom najlepse trenutke sto svima zelim i onima koje znam i neznam..unestite malo pozitive i na ovaj forum,..toliko od mene ..morao sam...videvsi ovo veceras sta pisete..ne zamerite..zivi bili i pozdrav
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.958
Srecna nam slava svima koji slave. :)

101%20sv.%20nikola-500x500.jpg


Ajde ajde, nemojte da lajkujete samo, udelite koju dobru listu na PP a ja cu vama sarme, ribe, prebranca.. Bar cu da vam slikam :D :p
Mislio sam DA ili NE al reko ajd da te pitam bez da se zavrsi na prepirkama itd...

Ovako:

Daj mi reci samo jedno nije tako davno bilo objavio si listu/liste domace sa dobrim kanalima ... e sad ja NE razumijem u cemu je tu Fora??? NE kazem da ti sad trazis listu mozda se i zezas kako god dal zezanje ili stvarno zelis listu nebitno.

Samo mi reci kojim ciljem objavis listu a poslije trazis ??? eto nista vise a meni nije problem ni tebi poslat listu mogu i sad da ti posaljem nikakav problem ...... al ajd eto samo mi na to pitanje odgovori i nemoj da sad ovo shvatis da te prozivam ili slicno

Mislim da sam ti ranije slao liste ???? al ok nebitno

Ako mi odgovoris na moje pitanj saljem listu ... ako mi ne das adekvatan odgovor na moje pitanje SALJEM TI listu


Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
@Sota

Objavim listu koju nadjem na drugom forumu ili u grupi na FB, na svaku listu napisem CP /Copy Paste da se zna, bez obzira dal ce mi ko poslati listu ili ne, nikad nisam objavio domacu listu koju nisam nasao negde drugo. Pa ako se ko svadjao zbog domacih lista onda sam to ja ali kad negde vidim da je vec objavljena sto je ne bih i ovde objavio, koristice nekome i makar ta 2-3 sata dok radi :)
 
Natrag
Top