Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
1.588
Mislio sam DA ili NE al reko ajd da te pitam bez da se zavrsi na prepirkama itd...

Ovako:

Daj mi reci samo jedno nije tako davno bilo objavio si listu/liste domace sa dobrim kanalima ... e sad ja NE razumijem u cemu je tu Fora??? NE kazem da ti sad trazis listu mozda se i zezas kako god dal zezanje ili stvarno zelis listu nebitno.

Samo mi reci kojim ciljem objavis listu a poslije trazis ??? eto nista vise a meni nije problem ni tebi poslat listu mogu i sad da ti posaljem nikakav problem ...... al ajd eto samo mi na to pitanje odgovori i nemoj da sad ovo shvatis da te prozivam ili slicno

Mislim da sam ti ranije slao liste ???? al ok nebitno

Ako mi odgovoris na moje pitanj saljem listu ... ako mi ne das adekvatan odgovor na moje pitanje SALJEM TI listu


Pozdrav
moze li meni neka neobjavljena lista i voleo bi da radi bar do nove godine klinac mi uzurpirao tv adkako su pustili privremeno hd kanale na totalu
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.960
@Sota

Objavim listu koju nadjem na drugom forumu ili u grupi na FB, na svaku listu napisem CP /Copy Paste da se zna, bez obzira dal ce mi ko poslati listu ili ne, nikad nisam objavio domacu listu koju nisam nasao negde drugo. Pa ako se ko svadjao zbog domacih lista onda sam to ja ali kad negde vidim da je vec objavljena sto je ne bih i ovde objavio, koristice nekome i makar ta 2-3 sata dok radi :)
Prije nego si dao odgovor ............... znas ........ bio sam brzi
ja kazem ...
Dobro se dobrim vraca
mada meni NE treba nista od lista da me niko NE shvati pogresno
Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
07.03.2013
Poruka
1.786
Mislio sam DA ili NE al reko ajd da te pitam bez da se zavrsi na prepirkama itd...

Ovako:

Daj mi reci samo jedno nije tako davno bilo objavio si listu/liste domace sa dobrim kanalima ... e sad ja NE razumijem u cemu je tu Fora??? NE kazem da ti sad trazis listu mozda se i zezas kako god dal zezanje ili stvarno zelis listu nebitno.

Samo mi reci kojim ciljem objavis listu a poslije trazis ??? eto nista vise a meni nije problem ni tebi poslat listu mogu i sad da ti posaljem nikakav problem ...... al ajd eto samo mi na to pitanje odgovori i nemoj da sad ovo shvatis da te prozivam ili slicno

Mislim da sam ti ranije slao liste ???? al ok nebitno

Ako mi odgovoris na moje pitanj saljem listu ... ako mi ne das adekvatan odgovor na moje pitanje SALJEM TI listu


Pozdrav
Posalji meni jednu :D Holandjane ako imas hihihih ili Njemce :D
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
Svima koji danas slave Svetog Nikolu, čestitam krsnu slavu!

Sveti-Nikola-ikona.jpg
 
Učlanjen(a)
13.08.2009
Poruka
1.513
Slavski dan Vam srećan domaćine, da imate goste fine, da zdravica dugo kruži, da se vino dobro služi, da u domu cveta sloga, da je zdravlje dar od Boga! Da se vazda pesma ori, da se mudra reč zbori, nek je slava srećna svima, da slavite vekovima!
Ko je proslavlja ove godine, proslavljao je i do godine, punu i čestitu, sretnu i bogatu, mnogo ljeta, a sve za njegova života, neka ga prate ljubav, sreća i dobrota.
Neka se preliju bačve sa vinom, domovi sa žitom i zdravljem, a polja sa rodom i berićetom. Srećna Slava!
 
Natrag
Top