Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
05.05.2010
Poruka
1.533
Evo Sota vidim da nema navale moze i za mene domaca , vec sam stari da ucim ove arapske liste:beee:.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
09.12.2009
Poruka
2.313
Jel ovo za daljinski?Posto kod mene i dalje nece.
Na mobilnom net-u sam :) ali evo da probam da ti pomognem.
Kod:
http://kodi.wiki/view/Keyboard_controls
Ovo su difolt podesavanja tastature za kodi,a sa gore pomenutim addonom sve to mozes mapirati(izmeniti) po svojoj volji kako za tastaturu tako i za miša ,džojstik...daljinac. Malo sam bolje pogledaj :D
Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
3.518
Evo ... sta sam ono htio da kazem??? E da eto umjesto da stavim liste javno ....

Govori Veliki Brat

Prva 3-jica koji se jave dobijaju domacu listu iz moje arhive liste nisu javno postane.

Najbolje da se javite ovdje u temi da se zna 1,2 3-ci koji su pitali da se zna jer na Inbox moguce da vas se vise javi ... ovako ce svako znat 3 clana su se javila i nema potrebe dalje pisati ili pitati

Sa zadovoljstvom dajem liste i svaki od vas dobija drugi User i Pass NE jedna lista na vas troje.

Pozdrav
O,da li me to oci varaju???
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.960
Za druge neznam,pisem u svoje ime...
Hmmm pa sta znam da si se javio prije ova 3 clana poslao bi i tebi ... a prije njih se javio isto neko spontano tako da..... ali... mislim da tebi nije bas muka za listu ako pogledam Dnevna Doza temu ... ili se mozda varam ???

Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
3.518
Hmmm pa sta znam da si se javio prije ova 3 clana poslao bi i tebi ... a prije njih se javio isto neko spontano tako da..... ali... mislim da tebi nije bas muka za listu ako pogledam Dnevna Doza temu ... ili se mozda varam ???

Pozdrav
Moje sanduce je i dalje prazno...;)
 
Natrag
Top