Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
29.07.2010
Poruka
692
Ima i onaj ton/ton, i najljuceg neprijatelja u jednini oslovljavas sa velikim slovom (Ti-Vi)
to je zbog Tebe
i opet svadje,raskoi razdori ciste psine, onaj opi*di onu Narodnu listu,a ja ko ono kad vidim lepu zenu da je prekrstila noge i gnjeci je ,a ja je tolko volem.
 
Učlanjen(a)
05.05.2010
Poruka
1.533
Dali neko mozda zna sta je sa ovom adresom imam 15 naloga, a nijedan nije javno za sad jos
objavljen super lista ako rijesimo dijelimo;)
http://grouptv.dyndns.tv:19700
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.970
@highprotect

O pravopisu i sve vezano za to nema mjesta u ovoj temi.

Zelim da ti skrenem paznju na objavljivanje javno tvojih dobivenih Pm onih clanova koji su ti pisali da to isto nema mjesta u javnosti.

Ovim postom ti dobronamjerno savjetujem da ne unosis negativnu energiju na Forum .... ako ti je zelja i volja da das svoj doprinos SF Forumu i imas vremena i volje za to podrzavam to sve ostalo provokantnog sadrzaja nema mjesta na forumu.

Ja osobno volim ovaj forum i postujem maksimalno svakog clana SF Foruma dal dotican ima 1 ili 1001 Post

NE bi da se ponavljam

Pozdrav
 
Učlanjen(a)
10.06.2014
Poruka
1.301
@highprotect

O pravopisu i sve vezano za to nema mjesta u ovoj temi.

Zelim da ti skrenem paznju na objavljivanje javno tvojih dobivenih Pm onih clanova koji su ti pisali da to isto nema mjesta u javnosti.

Ovim postom ti dobronamjerno savjetujem da ne unosis negativnu energiju na Forum .... ako ti je zelja i volja da das svoj doprinos SF Forumu i imas vremena i volje za to podrzavam to sve ostalo provokantnog sadrzaja nema mjesta na forumu.

Ja osobno volim ovaj forum i postujem maksimalno svakog clana SF Foruma dal dotican ima 1 ili 1001 Post

NE bi da se ponavljam

Pozdrav
Sve ja to postujem druze,ali bez vredjanja!

Kod:
ok ,jado nije problem guraj ljeci svoje komplekse , daleko si ti od poznavanja teme to ces uskoro vidjeti ,
Ja nisam i ne zovem se''jada"i nemam kompleksa za razliku od tamo nekih!Kako bi ti na ovo odgovorio,da je bilo ko tako prokomentarisao,makar i u poruci?To sto neko nekom mora da lize guzicu,ja jednostavno ne zelim i necu,makar on imao 1 ili 1001 post!!!Znaci da stitis tamo nekoga ko me vredja,i to javno,ili se mozda varam?!
Pozdrav!
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top