Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.508
opet ja.....trazim ruyu ili udp status od holandskih fox sportova ili udp status od telefonice spanjolske....sve to sam imao vec ali stalo....naravno na staticki adresi te da nije jos javno koristeno.....ako ima neko u rezervi nek mi javi.....znaju me svi da ja koristim to samo za svoj sportski uzitak.....:)
 
Učlanjen(a)
14.11.2011
Poruka
451
Dajte ba ljudi kakva je ovdje negativna energija ako zelite pomoc i ako mozete pomoc pomagajte kome je potrebno a ne tu iznosit svasta i pisat umjesto da se druzimo ko ljudi i imamo sta da gledamo uz ove praznike sto nam dolaze vi to nistite ne razumijem tu svrhu ,ja mislim da smo svi razumni ovdje na forumu i mozemo shvatit neke osnovne stvari pozz i sve najbolje ovo se ne odnosi ni na koga sa foruma onako pisem morao sam pozz
 
Активиста
Učlanjen(a)
25.02.2012
Poruka
2.845
Dajte ba ljudi kakva je ovdje negativna energija ako zelite pomoc i ako mozete pomoc pomagajte kome je potrebno a ne tu iznosit svasta i pisat umjesto da se druzimo ko ljudi i imamo sta da gledamo uz ove praznike sto nam dolaze vi to nistite ne razumijem tu svrhu ,ja mislim da smo svi razumni ovdje na forumu i mozemo shvatit neke osnovne stvari pozz i sve najbolje ovo se ne odnosi ni na koga sa foruma onako pisem morao sam pozz
Problem je sto ne dobije onaj kome treba, vec drugi zloupotrebe neciju dobrotu.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.970
Evo ... sta sam ono htio da kazem??? E da eto umjesto da stavim liste javno ....

Govori Veliki Brat

Prva 3-jica koji se jave dobijaju domacu listu iz moje arhive liste nisu javno postane.

Najbolje da se javite ovdje u temi da se zna 1,2 3-ci koji su pitali da se zna jer na Inbox moguce da vas se vise javi ... ovako ce svako znat 3 clana su se javila i nema potrebe dalje pisati ili pitati

Sa zadovoljstvom dajem liste i svaki od vas dobija drugi User i Pass NE jedna lista na vas troje.

Pozdrav
 
Natrag
Top