Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
420
jel orion samo u srbiji ili moze vani
sad sam probao ide ko lud aja kupio samsungtab3
zbog iptv ,,hvala
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Pogledajte prilog 83016
Pogledajte prilog 83014 Pogledajte prilog 83015
E ovako sad sto se tice HRTi aplikacije.

Dobio sam Email od njih pricam o nedavnom slanju kad sam se putem njihove aplikacije registrovao.

Napisali su mi ovako

Vaš korisnički račun uspješno je kreiran.HRTi je besplatna usluga koja omogućava pristup HRT-ovim sadržajima na različitim platformama poput Vaših pametnih telefona i tableta (iOS, Android, Windows), osobnih računala (Windows, Mac OS) te Smart TV-a.


Korisničko ime: xxxx
Subscriber ID: xxxx
Lozinka:xxxx
PIN roditeljske zaštite: xxxx

Preuzmite HRTi mobilnu aplikaciju putem službenih iTunes i Google Play distribucijskih kanala ili nas pratite putem osobnih računala na
www.hrti.hrt.hr
Zahvaljujemo,
HRTi

Druga bitnija stvar ne pustaju za Germany a jos uz to kad sam pustio kanal HRT 1 ne moze da se napravi Screenshot na telefonu
:roll: Oni kao da imaju D3go .. uz to pise ovako

Zbog zastite autorskih prava sadrzaj je nedostupan na vasem podrucju :roll: a na email pisu skinite aplikaciju pa oni nisu bas svoji umjesto da u startu ljudima objasne sta i kako oni te prave budalom i tek kad sve napravis shvatis da ne mozes da gledas ...
Fazon im je malo jaci

Eto o tom sam danas pricao
Pozdrav
Oni ne mogu da znaju odakle si ti po emailu, to automatski ide reply svima, bilo da si Nemačka, Koreja ili nešto drugo. A nemaju pravo, tj imaju pravo ali bi dobili kazne ako bi oslobodili lokaciju.
Screen shot kod mene radi, baš zbog tebe sam probao, nema problema ni sa in ni sa out sc.

I dao bih komentar po meni je ovo super aplikacija, koristio sam jedno vreme bbc i mogu reći da ovakve aplikacije su potrebne tržištu i valjda će i rts nešto slično izbaciti
 
Natrag
Top