Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

UREDNIK
Učlanjen(a)
09.12.2009
Poruka
2.313
college-graduation.jpg
pa čestike @losmij :mig:
 
Poslednja izmena:
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.931
Ni prineto ,,onoj,, android aplikaciji koja ima trenutno 480 kanala sa nasim logom i nasim epg......od kojih bar 300 ex yu...
Naravno boki ....

Malo li je ?? :dance2:


Bild 1.png

Kompletna lista moze da se ubaci i na android telefon sa tih 2491 kanala .... a momentalno liste koje sebi kreiram i pravim kako za Xbmc na telefonu tako i za IPTV telefon aplikaciju izmedju 300 i 500 kanala .... a od svih ne gledam ni jedan jedini ....... ok ponekad :roll:

Screenshot_2015-10-20-20-34-30.png

Screenshot_2015-10-20-20-35-24.png

samo ko ce to sve pohvatati ... osim toga moras bit non stop u toku svega ... tako da nikakav problem nije u aplikaciju IPTV stavit i 2491 kanala jer..... to sve po mom dzusu sta ja zelim da stavim u listu naravno na prvom mjestu domaci kanali itd ...... :mig:

Pozdrav
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.931
@losmij

diploma.jpg

Svrsetak skolovanja u covjekovom zivotu ima posebno mjesto, jer je znanje jedina stvar koju ti nitko nikada ne moze uzeti.

Pocinje prvim slovom napisanim u skolskoj biljeznici. Nastavlja se trudom i ustrajnoscu i zavrsava uspjehom. To je jedini put koji vodi do zvijezda mudrosti i znanja i samo ga rijetki uspiju proci.

Znanje je jedan most koji veze snove i zvijezde. Mudrost je duga koja otkriva covjeku sve puteve do uspjeha.

Kad se sunce digne u ljeto, dozrijeva zito. Puno je njegovo klasje i ljudi se raduju njegovim darovima. Isto smo tako sretni kad na pragu tvojih zrelih godina dozivljavamo kako u svojoj karijeri zanjes bogate darove zasijane jos u ranoj mladosti.

Cestitam
 
Učlanjen(a)
01.05.2013
Poruka
564
Naravno boki ....

Malo li je ?? :dance2:


Pogledajte prilog 82941

Kompletna lista moze da se ubaci i na android telefon sa tih 2491 kanala .... a momentalno liste koje sebi kreiram i pravim kako za Xbmc na telefonu tako i za IPTV telefon aplikaciju izmedju 300 i 500 kanala .... a od svih ne gledam ni jedan jedini ....... ok ponekad :roll:

Pogledajte prilog 82942

Pogledajte prilog 82943

samo ko ce to sve pohvatati ... osim toga moras bit non stop u toku svega ... tako da nikakav problem nije u aplikaciju IPTV stavit i 2491 kanala jer..... to sve po mom dzusu sta ja zelim da stavim u listu naravno na prvom mjestu domaci kanali itd ...... :mig:

Pozdrav

Sva sreća pa ja jedva imam stotinjak kanala.. Tko bi to sve upratio što radi a što šteka... Došlo danas da se skupljaju kanali umjesto sličica.. :)
 
Učlanjen(a)
01.05.2013
Poruka
564
Virtualne sličice...

Što će ti sličice ako ne gledaš pokretne sličice.. ni ne možeš sve gledati kad imaš toga punoooooo.....

malo se šalim, nemojte mi zamjeriti.. :)
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top