Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
1.588
Kanali su da se gledaju, ne da se čuvaju...Pozzz
Sta se bre ti proseravas ovde koje ludilo izigrivas stavi ti nesto ovde na ovaj forum nakucao si broj postova ko da si moderator a niko nevide nista od tebe i jos sebi dajes za pravo


1399928098-895-x-295px-ss.JPG
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.542
Napisao sam to sto sam napisao iz razloga da skrenem paznju clanovima foruma da pripaze kome i sta daju nevidim nista loseg tu??? Mada ja nemoram nikog pameti uciti i nije mi to bila namjera vi svi znate sta vam je za ciniti i bez mog komentara u svakom slucaju velika vecina ima sta da gleda jer.... ako obratite paznju manje se potrazuju kanali??? Barem sam ja to primjetio osim onog sto je nemoguce pronac a moguce je
Pozdrav
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.542
Djetetu od 5 godina kad kazes jednom ili 2 puta zna da poslusa i razlikuje dobro od loseg
I webtv je isto poznat i to radi sa arenama odlicno i to bi javno postali da mozete al vam ne vrijedi jer Stream kao Stream neradi u Vlc sa Copy/Paste al da radi vec bi i to odavno bilo unisteno i uvijek isti argumenti kad je vec po svim forumima zasto nebi bilo i ovdje ma daj pa ovdje je to odavno prisutno i svi znaju za moju tv al ocigledno oni koji stavljaju javno nisu znali???? Pa kaze daj ... Arene daj Sport klubove ??

Eto sta se desi kad se razdjeli svakom .... al dobro idemo dalje uzivajte

Ja nonstop pisem u vase ima znaci sviju vas kojima je stalo da mogu normalno gledat kako Arene tako i Sport klubove .... pa napisite sad vi nesta u moje i u vase Ime za korist svih vas
Pozdravljam
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
05.05.2010
Poruka
1.533
Sota sve sto si gore napisao svaku rijec te podrzavam. Stvarno si pojedinci svasta dozvoljavaju, a zaboravjaju da nije ovog foruma i pojedinaca koji se za nas zrtvuju i odvajaju svog vremena da bi nam omogucili da imamo sto imamo,a imamo jako puno ali izgleda da to ne cijenimo.
 
Član
Učlanjen(a)
01.03.2010
Poruka
67
Ja sam ovdje stariji clan ove teme znaci od samih pocetaka.Znam kako je islo sve od pocetka pa do sada.Redovito posjecujem forum ali nista ne pisem.Zasto ne pisem? Zato jer jednostavno uzalud sve ovo vrijeme je pisat ljudima da se mora znati sto se smije stavljati na forum a sto se salje privatno.Kakav je smisao da vrijedne domace liste stavimo na forum i isti tren bude blokirano_Od toga nema nitko koristi.A gospodin, kralj strimova, legenda od covjeka nas Sota je upravo taj koji nas hrani strimovima da njega nema gledali bi vjerojatno svi crnu sliku ;) I onda steta da netko covjeku kao on koji toliko truda i vremena ulaze za sve nas unisti, jer se pojavi indijanac koji ce sve rasirit po forumima i sve propadne.
Pozdrav svima ;)
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2012
Poruka
53
......bas i nevolim pisati, ali evo kratko...ja se cak sramim pitati nekoga za kanale....par puta u godinu dana sam mozda to napravio...puno lista ni nemam pojma dok se ne pojave...a stalno citam ove komentare...jebote meni ako neko da nesto ni bratu nedam, ma sve je to politika...bolje se maknuti..jer kako recimo uvjeriti nekoga da ti vjeruje...nemam ja zivaca vise o ovome, treba zivit svoj zivot ( fu streams! gl to all)
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.542
......bas i nevolim pisati, ali evo kratko...ja se cak sramim pitati nekoga za kanale....par puta u godinu dana sam mozda to napravio...puno lista ni nemam pojma dok se ne pojave...a stalno citam ove komentare...jebote meni ako neko da nesto ni bratu nedam, ma sve je to politika...bolje se maknuti..jer kako recimo uvjeriti nekoga da ti vjeruje...nemam ja zivaca vise o ovome, treba zivit svoj zivot ( fu streams! gl to all)
Zasto bi se sramio??? Ko pita neskita .... sve zavisi sta te zanima i sta volis da gledas mislim u kom smjeru ide tvoja zaintetesovanost??? Koja vrsta programa tebi odgovara tako da skoro sve mozes da dobijes ako zatrazis ???
Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2012
Poruka
53
sky sports unist..., canal+spain sports( canal+futbol, deportes,etc.), sota kako ti poslati poruku posto nemam opcije
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top