Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
12.04.2010
Poruka
308
Jedina osoba sa kojom sam ovde za 4 godine usao u raspravu je Divak, i to zato sto je to osoba koja je verovatno tlacena i napacena ceo zivot, pa po internet forumima pokusava da bude neki Gargamel.
Vidim da se povela velika polemika oko mojatv kanala.
Ovde ima sasvim korektnih ljudi sa kojima moze normalno da se komunicira i saradjuje, ali zato ima i dosta nepismenih koji ne znaju kada se koristi tacka, kad zapeta, i obicno su oni najbucniji i najvise pametuju.
Ja kapiram da se oni nerviraju i da u tom besu krenu besomucno da kucaju po tastaturi.
Par puta kad sam ih pitao nesto na pm, nisu se udostojili cak ni da odgovore.
Previse ljudi pocinje da zivi ovde i postaju pravi "nolifer"-i. Izadjite malo napolje, medju ljude. Ne nabijajte postove bezveze.
Jezim se kad vidim "Moglo je to na pm!", a kad ih pitas da li mozes da mi pomognes oko ovog ili onog, oni ne odgovore?!
Zao mi je sto se sad ponasam kao oni, pa pisem kilometarski post.
Jos jedan pozdrav za sve fine ljude ovde sa kojima imam civilizovanu komunikaciju!
Sta god ko odgovorio, necu pisatu javno! Ko god zeli polemiku, inbox, pa izvol'te!
wow-guy.jpg
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
13.04.2011
Poruka
695
sky sports unist..., canal+spain sports( canal+futbol, deportes,etc.), sota kako ti poslati poruku posto nemam opcije

i ja bi ovo isto + svi nasi kanali , ne trebaju mi ni ukrajinski ni ruski ni arapski ni moldavski ni turski ni grcki ni bugarski ni makedonski ni ....eto moze na pp i na skipe
 
Član
Učlanjen(a)
28.08.2012
Poruka
338
XBMC 13.1 BETA 1 verzija na officialnom sajtu :)))
  • * Better recovery of VDPAU on errors.
  • * Fixes for cropping of interlaced content using VDPAU.
  • * Fix for FLAC tracks with large embedded images not playing.
  • * Fix for crash if librtmp wasn’t available.
  • * Fix for ffmpeg building on linux using later versions of librtmp.
  • * Fix for broken m4a, mp4 playback with paplayer.
  • * Fix for the hint text not being shown in editcontrols once unfocused.
  • * Fix minor memory leak in PlayMedia builtin function.
  • * Fix albumartist use in song smartplaylists.
  • * Use unique client broadcast UID in the PVR api.
 
Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
Nije mi jasno što vijetnamci ne ubace titl u hbo i hbo comedy a na ostaim kanalima ih imaju?
 
Natrag
Top