Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
08.03.2013
Poruka
11
moj nick banovan bar 30 puta ....................mada nema ni sta da vidim pametno il sta uopste radi.............. kopirajte nalepite da bi imali postove imacete krila poz dk-massan
 
Učlanjen(a)
08.03.2013
Poruka
11
sota akoooooooces sajt da napravis za sebe imas 20 gb prostor besplatno samo na pm imam jos 3 dana u 3 smenu pa sam tu samo moze tv seije i filmovi normalno forum chat nije ucoz
 
Član
Učlanjen(a)
18.09.2009
Poruka
371
Zalosno je ovo...sve manje i manje normalnih osoba je ostalo,svakim danom sve manje i manje...zbog debila i ljudi koji se prave mnogo posteni...a o gramatici i da ne pricam.

Zbog toga nemam ni volje ni snage da se zanosim sa svakakvima,imao sam puno prijatelja,sve se to prodalo za jednu listu...ko da ce da mu radi ceo zivot.

A najjaci su mi ovi sto lepe slicice,pa cekaju da padne like...

Dotakli smo dno.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.941
Ovo ko neko bure eksploziva, problem je samo sto ne znas kad ce da pukne - ko veceras , procitao i nisam shvatio zasto. Ali svaki put mi zapne za oko da neki polupismeni sa par postova mudruju. Bar 10-ak puta sam napisao istu stvar, kad te neko najuri iz svoje kuce otidji ko covjek - ne vracaj se ko picka i ne predstavljaj drugim imenom.
 
Učlanjen(a)
14.03.2014
Poruka
2
Cao svima,vidim da ima neke frke ovde pa malo da promenim temu :D
Nova sam ovde,pa htela bi da znam zasto ima ogroman broj tema koji sadrze samo kopiranog teksta kao uvod i 0 komentare ?Koji je cilj? Jer je sve tog zbog kvantitet ? :)
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
e bre dokle se mrzite ...............cije staje koje vase njihovo ..........kopirano nalepleno..... vipovano zasticeno hedirano spojlervano ..............decete vise svi korisite nas da bi vam neko dao sifru il pasword da bi je cuvali za vase licno............brisete sveee ono sto vama odgovara...........pa se pitam zastasluzi ovaj forum........svka budala vidi sakrivene poruke ima cak i 1000 postova proverite uvericetese biiiiiioooooooooooooooooooo sajt dobar sad mnogooooooooo nevalja stavite anketu uuuuuuuvericetese pozzzzz za sve dobre ljude i moje prijatelje dk-massan ...........ovo je potuka za admine moderatore ne za forumase

Razmišljao sam koju posluku porati...

Pa evo potuka za tebe:

#8 Zabranjeno komentarisanje i kritikovanje rada Administratora, Moderatora i Urednika, kao i odluka koje oni donesu. Ukoliko se ne slažete sa nekom od odluka, kontaktirajte ih putem e-maila ili Privatne Poruke.

BAN!

Nije zbog ovog iznad nego zato što si dk-massan. Zbog tebe bi uveo pravila da se dobije ban zbog nepismenosti. Slijedeći put kad se registruješ nećeš imati ovoliko vremena za lupetanje!

Ban ti ističe 2020-01-17.

Imat ćeš i više nego dovoljno vremena da ponoviš 6 razreda osnovne i naučiš pravopis.




Slomio sam jezik na 4 mjesta dok sam pročitao 4 tvoja posta. :D
 
Poslednja izmena:
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.073
E moj Sota, samo pitanje je sta postizemo cutanjem?
Znas ti, znam ja, a sta cemo sa 600 000 clanova ovog foruma koji ne znaju?
Pitanje je da li je sve ovo vredno jednog "clana"??
Da li je moguce da svi mi gresimo, a da je taj clan u pravu??
Kada ce se ovo prekinuti??
Bojim se da ce biti prekasno, jedan jako dobar covek moderator _NightWolf_ se povukao, jos koliko treba da cekamo i jos koliko se ljudi treba povuci da bi se reagovalo??
Takodje, jos jedan jako dobar covek Sota moderator isto ce odluciti da se povuce sa svoje funkcije moderatora i njegove reci su da Zorro admin mora reagovati.

Molim prvog Admina koji udje na forum da mi skine VIP funkciju i urednicku funkciju u sportskom delu foruma.
Bilo je lepo, zabavno, ali principi su principi. Forumu zelim puno srece u daljem radu. Nadam se da ce neke nove snage doprineti poboljsanju i napretku.
Imam ovde mnogo prijatelja kojima sam probao da pomognem kad sam umeo, mnogo prijatelja koji su meni uvek pomogli i izasli u susret i sa kojima cu nadam se ostati u prijateljskim odnosima.
Svima zelim puno srece, uzivajte, druzite se, znajte malo je sigurnih ljudi, dobrih u dusi, koji znaju sta je pravi prijatelj, bez lazi, prevare, uvek iskren i spreman da pomogne.

U zdravlje.


Lepo ja kazem televizija je zlo :D. Nista, nemoj da se nerviras, nije to jedina tema ovde na forumu, pojedinci uzivaju u tome sto se ljudi nerviraju oko svega ovoga pa i imaju inspiraciju da sve kvare, kada ne budu imali koga da nerviraju dosadice im :) Imam ja jedan predlog, da predjemo svi u temu biblioteka, zdravije je i manje nerviranja ima, a ima i pismenih ljudi...
 
Učlanjen(a)
27.05.2013
Poruka
1.569
Prvi koji mi se javi u PM i posalje mi Sport klub 1, dobit ce veliko hvala od mene :)
Imal ko Sport klub 1 da mi proslijedi da sagledam ove tekme preko vikenda ?
LP
 
Natrag
Top